151

Odp: XR650R Wszystko o XR, tuning, supermoto, sklepy, czesci, modyfikacje

to ładnie widzę, a kolektor masz ori czy też FMF ? ori bak ma pojem. 16,5 L ?
na razie na sprzedajemy są dwie, swoją drogą ta za 23k - do rajchu lepiej by się opłacało pojechać i kupić jakąś doinwestowaną
maszyna kolegi z forum [url]https://sprzedajemy.pl/honda-xr650r-dallara-supermoto-boleszyn-6bea9f-nr53464495[/url]
i ta 2 [url]https://sprzedajemy.pl/honda-xr-650-dallara-rozrusznik-piekna-kozienice-6bea9f-nr35758342[/url]

benzyna

152 Ostatnio edytowany przez katemowski (2017-10-04 10:28:18)

Odp: XR650R Wszystko o XR, tuning, supermoto, sklepy, czesci, modyfikacje

o jest i bak [url]http://www.blitalia.com/#&gid=1&pid=1[/url]
i jest układ wydechowy w promocji [url]http://www.xrsonly.com/xrs-only-exhaust-system-honda-xr650r-complete-muffler-pipe-header-race-team-edition[/url]

fajny temat

benzyna

153

Odp: XR650R Wszystko o XR, tuning, supermoto, sklepy, czesci, modyfikacje

mam pelny uklad wydechowy fmf. zawsze mozesz poszukac enduro i przerobic na sm. jak cos to mam przednie kolo tylon/excell/braking - zostalo mi po wsadzeniu zawiasu od sxv. poszukaj w moich tematach na temat wydechu i zawieszenia.

Honda XR650R w jedynej słusznej wersji SM - SXV Forks, Magura caliper
Honda CRF150F
Honda CRF70F na małych brudasach
Honda CRF50F na maleńkich brudasach

154

Odp: XR650R Wszystko o XR, tuning, supermoto, sklepy, czesci, modyfikacje

Po co Ci rozrusznik w Sm? W enduro pod gorka rozumie ale w sm...

XR650R

155 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2017-10-08 16:25:10)

Odp: XR650R Wszystko o XR, tuning, supermoto, sklepy, czesci, modyfikacje

Ceny za ten mocno trącający myszką japoński motocykl to jest jakaś totalna porażka... 100x lepiej kupić 2szt. lc4. To moje subiektywne odczucie oczywiście - ale wytłumaczcie mi co was ciągnie do tego bike'a? Jedynie silnik jest fajny a reszta to XT600:P

156

Odp: XR650R Wszystko o XR, tuning, supermoto, sklepy, czesci, modyfikacje

MAĆKO napisał/a:

Ceny za ten mocno trącający myszką japoński motocykl to jest jakaś totalna porażka... 100x lepiej kupić 2szt. lc4. To moje subiektywne odczucie oczywiście - ale wytłumaczcie mi co was ciągnie do tego bike'a? Jedynie silnik jest fajny a reszta to XT600:P

xt600 to yamaha ;d 

mnie skusił silnik, jego wytrzymałość i niezawodność. Współczesne crossy czymś, się różnią prócz koloru ?

157 Ostatnio edytowany przez katemowski (2017-10-10 22:06:56)

Odp: XR650R Wszystko o XR, tuning, supermoto, sklepy, czesci, modyfikacje

podoba mi się prostota, pozatym, waga , osiągi i pojemność, , legendarność, oldsql
a rozrusznik ? jak go zgasze lecąc na kole to i bym chciał go odpalić z guzika, a nie kołem o asfalt

benzyna

158 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2017-10-10 23:34:32)

Odp: XR650R Wszystko o XR, tuning, supermoto, sklepy, czesci, modyfikacje

tabul napisał/a:
MAĆKO napisał/a:

Ceny za ten mocno trącający myszką japoński motocykl to jest jakaś totalna porażka... 100x lepiej kupić 2szt. lc4. To moje subiektywne odczucie oczywiście - ale wytłumaczcie mi co was ciągnie do tego bike'a? Jedynie silnik jest fajny a reszta to XT600:P

xt600 to yamaha ;d

No co ty, jeszcze się przyznaj że sobie to w google sprawdziłeś.

159

Odp: XR650R Wszystko o XR, tuning, supermoto, sklepy, czesci, modyfikacje

xt/tt też są fajne

benzyna

160

Odp: XR650R Wszystko o XR, tuning, supermoto, sklepy, czesci, modyfikacje

MAĆKO napisał/a:
tabul napisał/a:
MAĆKO napisał/a:

Ceny za ten mocno trącający myszką japoński motocykl to jest jakaś totalna porażka... 100x lepiej kupić 2szt. lc4. To moje subiektywne odczucie oczywiście - ale wytłumaczcie mi co was ciągnie do tego bike'a? Jedynie silnik jest fajny a reszta to XT600:P

xt600 to yamaha ;d

No co ty, jeszcze się przyznaj że sobie to w google sprawdziłeś.

Co to za porównanie ?  Jak już to do xr600

161

Odp: XR650R Wszystko o XR, tuning, supermoto, sklepy, czesci, modyfikacje

Ceny nie biorą się z niczego.
Nie wiem jak można porównać to Moto do xt 600?
Chyba nie miałeś okazji jeździć tym sprzętem bo crossowki to za bardzo i w terenie nie mają do niego podejścia no ale to trzeba zobaczyć na żywo.
A co tu dopiero mówić o wytrzymałości gdzie w crossie remont co sezon bo już coś stuka sruka złomy złomy i jeszcze raz złomy.. zamiast iść technologicznie naprzód to dalej stoją w miejscu gdzie wytrzymałość sięga kilkudziesięciu mth śmieszne.
Wiec wolę te dodatkowe 10kg i inaczej położony silnik ale kopne i w dupie mam jakieś tłoki i korby na mth.
Powiedz dlaczego mam wybrać KTM? Bo ma USD? A jaki to problem mieć w xrr zawias z crf? Żaden i koszt się wyrównuje po sprzedaży klasycznego. Nie wspominając o milionie innych modyfikacji do tego motocykla.
A o rozwiązaniach ktma rodem z WSK już słyszałem zbyt dużo,
Odczułem to na swoim ktmie, na ktmie dziewczyny oraz widziałem na znajomego lc4 SM ile tam kosztują rzeczy na które w hondzie nie ma w ogóle miejsca.
KTM znakomicie sobie wypromował markę, nic poza tym, przyznaje ciuchy są ok :)
Oczywiście jeśli chodzi o design, bo w reszcie znowu są z tyłu...
Zupełnie jak w motocyklach.

XR650R

162

Odp: XR650R Wszystko o XR, tuning, supermoto, sklepy, czesci, modyfikacje

Kolega Maćko od dawna powinien stosować maść na hemoroidy... ;)

163

Odp: XR650R Wszystko o XR, tuning, supermoto, sklepy, czesci, modyfikacje

stosuje i polecam. Moje porównanie i tak uważam za słuszne. Za takie pieniądze kupisz sobie dwa zajebiste lecz "zacofane" technologicznie LC4 i będziesz je upalał na przemian w gratisie dostaniesz już lepszy zawias i nie bedzie trzeba przekładać z CRFki(+1-1,5k) Ew. kupisz sobie w tej cenie 5 a jak dobrze poszukasz 6 LC4 620 i ponazywasz je sobie dniami tygodnia (z wolną niedzielą) i tak każda z nich będzie miała lepszy zawias niż ten japoński samozwańczy klasyk.
Pozdrawiam:)

Jeszcze raz popatrzyłem na cenę za tą Hiroszime i nawet do głowy by mi nie przyszło żeby tyle za to zapłacić.

164

Odp: XR650R Wszystko o XR, tuning, supermoto, sklepy, czesci, modyfikacje

Maćko ale ta XR-a opierdoli CRF! A lc4 nie! XD

Pozdrawiam,
Piotrek

165

Odp: XR650R Wszystko o XR, tuning, supermoto, sklepy, czesci, modyfikacje

chyba że tak, idę po kredo na tą xre w takim razie.