1

Temat: Łańcuch napędowy

Siemanko, skończył mi się łańcuch i nie wiem co kupić w rozsądnych pieniądzach, jakiej długości? Pacjent KTM LC4 supermoto zębaty 15/42. Pomożecie?

2

Odp: Łańcuch napędowy

Polecam łańcuch RK. Przystępna cena, moim zdaniem dobry jakościowo. Zębatki JT lub JMT do tego też będą spoko.

Simson SR50 90ccm [1986] -> Yamaha WR 450F dualsport [2004] -> KTM 690 SM Prestige [2007]

3

Odp: Łańcuch napędowy

Zębatkę przód mam spoko, tył już kupiłem firmy Esjot, wygląda solidnie. Poprzednią miałem alu ktma i przez łańcuch pourywalo mi wszystkie zęby

4

Odp: Łańcuch napędowy

Napisz jeszcze co to za KTM i jaki rocznik, bo troche dużą rozbieżność modeli można zahaczyć pod LC4 w SM. :P

Simson SR50 90ccm [1986] -> Yamaha WR 450F dualsport [2004] -> KTM 690 SM Prestige [2007]

5

Odp: Łańcuch napędowy

Lc4 model 640, pojemność 625, rocznik 2003, fabryczne super oto w szaro/czarnym malowaniu ☺

6

Odp: Łańcuch napędowy

Polecano ostatnio mi tutaj na forum łańcuch reginy. I taki kupiłem. Zębatka na przód to jakieś 50zł max, ja bym wymienił dla spokoju. Mój did 520vx2 złoty się okropnie rozciągnął przy przebiegu 20k km chyba. Z czego w tym sezonie około 18mh spędzonych na gumowaniu. I mam tutaj na myśli początki czyli strzały ze sprzęgła co chwilę. Chociaż z biegiem czasu każdy łańcuch się rozciągnie podczas stuntu, tylko jeden szybciej drugi wolniej.

WR250X -> Husaria 701

7

Odp: Łańcuch napędowy

shonek napisał/a:

Mój did 520vx2 złoty się okropnie rozciągnął przy przebiegu 20k km chyba

Taki przebieg to i tak w ch*j dużo. Ja ze swojej strony też polecam DID VX2, lepiej dołożyć parę zł i mieć spokój na dłużej.

Husqvarna SM450R & Yamaha YZ 250
było KTM Exc-r 530 Yamaha WR400F  Ducati Monster 800 S.i.e.
http://www.bikepics.com/members/pablo87/

8

Odp: Łańcuch napędowy

Mam regine w bdb stanie i siebie, rozwalone są tylko 2 ogniwka przy spince na łączeniu. Nie wiem, czy nie zakuć nowych ogniwek i latać na nim dalej... Co sądzicie?

9

Odp: Łańcuch napędowy

Tak zrób, nic się nie stanie. Warunek że łańcuch przelatał bardzo mało bo w przeciwnym wypadku będziesz miał nierówno rozciągnięty łańcuch i nie ustawisz odpowiedniego luzu.

10

Odp: Łańcuch napędowy

Ciężko powiedzieć ile ma zrobione, wygląda bardzo dobrze. Z takim kupiłem

11

Odp: Łańcuch napędowy

Zaklepane 2 ogniwka z innej reginy, śmiga aż miło, naciąg łańcucha ok. Temat zakupu łańcucha póki co odchodzi na dalszy plan