16

Odp: crf 450

witam nam do sprzedania  adapter pod orginalny zacisk na tarcze 320mm
info pod nr tel 663 950 979
pozdr

crf 450

17

Odp: crf 450

miałem dzisiaj okazje polatać dwoma sztukami crf 450, zdziwiła mnie jedna rzecz, obydwie miały do zera skasowany tzw jałowy luz w ruchu manetki, każde, nawet najdrobniejsze drgnięcie manetką powodowalo wyrywanie motocykla do przedu, czy spotkaliscie się z czymś takim, czy to po prostu źle wyregulowana linka gazu?? Zdziwiło mnie to gdyż identycznie było w dwóch motocyklach.
Pozdrowinka

trzeba jeździc szybko bo nie ma czasu

18

Odp: crf 450

u mnie tak samo brak luzu

KACZOR

19

Odp: crf 450

A czy podejdzie pompa, tarcza i zacisk od jakiegoś sporta? I czy da radę seryjne zawieszenie ustawić (ofc z wymianą sprężyn) tak żeby można było spokojnie jeździć po torze?

20

Odp: crf 450

Ja mam pompe od sporta. Niestety mam troche za duza pompe i mam "przehamulcowany" uklad. Ale lepsze to niz brak hamulca z pompa crossowa.
Jesli bedziesz szukal pompy od sporta to najlepiej od jakiegos pseudo sporta co to mial jedna tarcze z przodu.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

21

Odp: crf 450

ja mam fajny zacisk 4-tłoczkowy  do hondy crf jednak do mojej nie pasuje jak ktos chce sie zamienić to fajnie mam zacisk na roztaw śrub 10.5cm a ja mam w modelu z 2006 roztaw 8,5 pod tarcze 320mm
   nie wiem dalczego......???

zacisk BRAKING

sprzedam albo zamienie

crf 450

22

Odp: crf 450

mam pytanko dotyczące kół do crf 450 `06, czy można załozyć dowolna piastę (czy mają standardową średnicę otworu na ośkę) czy trzeba to jakoś adoptować i korygować za pomoca tulejek czy łożysk??

trzeba jeździc szybko bo nie ma czasu

23

Odp: crf 450

ja mam piaste
talona i  pasuje bez problemu

crf 450

24

Odp: crf 450

witam, dopadłem jakieś piasty z obręczami excela, czy mógłby mi ktos kto ma crf `06  podac szer tylnej i przedniej piasty, chce dopasowac tarcze i zębatke a widzę że te co mam maja inną szer niz oryginalne piasty to terenowych kół, dziękuje i pozdrawiam


Fifty--50 a mozesz zmierzyć szer tylnej piasty?? moje tez są talona ale mają szer 160mm a to jest o 10mm szerzej niz oryginał i jak zaloże płaską tarczę ham i zebatke to nie będzie osiowo łańcuch albo tarcza nie trafi w zacisk...a widziałem że u ciebie to pasuje legancko

trzeba jeździc szybko bo nie ma czasu