1 Ostatnio edytowany przez Jaro87 (2017-07-24 20:14:44)

Temat: Sprzedam te 610 do remontu

Witam, sprzedam huske te 610 z 2000 w której na skutek uszkodzenia uszczelki pod głowicą pękł cylinder i tłok się zatrzymał więc prawdopodobnie reszta będzie ok, na dniach ściągnę głowicę aby się upewnić. Rama wersja full cross, lagi suche, opony jak i napęd dobre, motocykl jest w całości z uszkodzeniem wyżej napisanym, jeszcze w weekend był jeżdżący. Do motocykla mam jeszcze pudełko jakichś części które też dodaje.

2

Odp: Sprzedam te 610 do remontu

ile za to? 1,5k?

3

Odp: Sprzedam te 610 do remontu

Coś Ty, cena pisze, sam wiesz za ile pojedyńcze części silnika można sprzedać:)

4

Odp: Sprzedam te 610 do remontu

Podaj cenę.

Freeride 350

5

Odp: Sprzedam te 610 do remontu

Faktycznie cena gdzieś uciekła, biorą pod uwagę ceny części i stan reszty to myślę że okolice 3tys.

6

Odp: Sprzedam te 610 do remontu

Cylek 1200-2000
Tłok 500
Głowica do regeneracji z 600-800zł
Łańcuszek rozrządu 200zł
Uszczelki 300zł
około 4k taki remont jesli nie trzeba robić dołu silnika:) Stary nie masz szans tego sprzedać, muszisz to zrobić pod siebie coś czuje.
ten motocykl wyjdzie od 7do 10k na gotowo:P

7

Odp: Sprzedam te 610 do remontu

Nie masz racji po co tyle wymieniać? Sam cylek i tłok i uszczelki pod głowice, cylinder reszta jest prawdopodobnie ok jeszcze się upewnie dziś. Cylinder można uzywke za 350 za 350 zatulejować(wiele moto tak lata) tłok w bdb stanie mam w gratach to można nawet szlif pod niego zrobić lub nawet widziałem z nowym nicasilem za 1200-1300 tłok 500 i uszczelki.

8

Odp: Sprzedam te 610 do remontu

Nie policzyłem robocizny ale wiadomo zazwyczaj samemu się to robi. Uważam że nie masz racji jesli chodzi o remont bo to co piszesz to półśrodek.

9

Odp: Sprzedam te 610 do remontu

Chłopak tak pisze bo chce komuś opchnąć grata.
Dobrze wie ile to kosztuje, że nie jest to łatwe i dlatego sprzęt idzie do żyda a nie do remontu.

Jaro87 napisał/a:

Rama wersja full cross

Czyli bez papierów?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

10

Odp: Sprzedam te 610 do remontu

Kolega właśnie idealnie nam zobrazował Polską mentalność , tragedia cóż....  ,  później ktoś kupuje taką mukę polepioną

CRF450R SM

11

Odp: Sprzedam te 610 do remontu

Aaa no mam rozumieć, że Wy wszyscy inwestujecie w najlepsze i nowe części i sprzedajcie jak prawie wszyscy po remoncie za grosze:) a te wszystkie graty to z kosmosu się pojawiają na drogach:) mówię jak można tanio zrobić a jak ktoś zrobi to już jego sprawa, jak zrobi remont to będzie wiedział że faktycznie tak jest a nie jak 90% po remoncie sprzedawanych

12

Odp: Sprzedam te 610 do remontu

Ale druga sprawa, zakładając że glowica i wał jest dobry to po co wymieniać dobre części, to był dopiero pierwszy tłoķ po poprzednim remoncie kapitalnym.

13

Odp: Sprzedam te 610 do remontu

A skąd jesteś mniej więcej?

Freeride 350

14

Odp: Sprzedam te 610 do remontu

Okolice Biłgoraja, Zamościa, jak ktoś chce może remontować taniej hub drożej, równie dobrze może być na części, wiem że niektóre części są praktycznie nieosiągalne. To mój pierwszy motocykl tego typu ale ktoś musiał w niego inwestować bo dla przykładu są, koła Excel, manetki Scotta, handbary, łańcuch oringowy dida 520, kierownica renthal itp itd.

15 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2017-07-25 15:20:47)

Odp: Sprzedam te 610 do remontu

Eee no to trzeba było od razu pisać że masz manetki Scott'a - biorę!!:P

Ten motocykl to studnia bez dna jak jest na chodzie a w stanie który Ty nam tu prezentujesz możesz sobie jedynie zapłon sprzedać (tam jest chyba SEM którego wszyscy maniacy kosiarek poszukują) i te koła Excela reszta myślę że pójdzie 35-40gr za kg bo nie przedstawia większej wartości.

Było kilku śmiałków remontujących stare Husqi na forum - legenda głosi że cały czas próbują odpalić:P

Aha i nie hejtuje Cię, wiem że masz małe doświadczenie w temacie i po prostu naświetliłem Ci temat. Forum to miejsce w którym sobie pomagamy a nie wciskamy kit. Więc jak chcesz chętnie pomogę Ci ja i reszta forumowiczów w poprawnym remoncie tej kosiarki.