16

Odp: Sprzedam te 610 do remontu

Aż mi się remonty mojej 610 też z 2000r przypomniały, ale ja tam kurew nasłałem , a kasy poszło co nie miara, ale jak jeździla to lepszy dzik niz 520.
Poka foty.

17

Odp: Sprzedam te 610 do remontu

Heh aby ściągnąć głowice trzeba rozpiąć łańcuch:) trzeba jakąś rozkuwarkę czy da radę jakimś domowym sposobem, na silniku nie bardzo pasuje wybijać jak w rowerze:)

18

Odp: Sprzedam te 610 do remontu

Jaro87 napisał/a:

Heh aby ściągnąć głowice trzeba rozpiąć łańcuch:) trzeba jakąś rozkuwarkę czy da radę jakimś domowym sposobem, na silniku nie bardzo pasuje wybijać jak w rowerze:)

Dawaj szlifierką  ;)

Pozdrawiam,
Piotrek

19

Odp: Sprzedam te 610 do remontu

Jaro87 napisał/a:

Heh aby ściągnąć głowice trzeba rozpiąć łańcuch:)

Amator:P
Tulejke od wody w cylindrze się wyciaga i łańcuch rozrzadu wychodzi w całości.

20

Odp: Sprzedam te 610 do remontu

W cylinderze czy głowicy, ale mi tłok się zatrzymał w cylinderze to nie wyciągnę tak sobie, trzeba najpierw głowice.

21

Odp: Sprzedam te 610 do remontu

Ta, tulejke w głowicy nie cylindrze. Weź podeślij foty tej huski.

22

Odp: Sprzedam te 610 do remontu

Dobra już zdemontowany cylinder jest. Jest chu... moto chyba tylko na części choć zapowiadało się lepiej. Zawór wydechowy się urwał.

23

Odp: Sprzedam te 610 do remontu

Właśnie o tym mówiłem:) Nie łam się i może spróbuj sobie to poskładać, każdy musi przejść przez takiego truposza.

24

Odp: Sprzedam te 610 do remontu

Jeszcze napiszcie mi z czego ewentualnie podchodzą części tam BYŁ cylek ten starszy na 101mm wysokości. A korba może mieć luz na boki bo góra dół to wiadoma sprawa że nie. Kur... tam był remont właśnie na tulei, widać było po kosztach.

25

Odp: Sprzedam te 610 do remontu

Jaro87 napisał/a:

Kur... tam był remont właśnie na tulei, widać było po kosztach.

Ktoś kiedyś pięknie napisał - ''Tak starych Husqvarn się nie kupuje''

EXC 525 in progress

26

Odp: Sprzedam te 610 do remontu

Takie rzeczy mogą się zdarzyć w każdym moto szczególnie cross, ja tego nie będę robić bo i tak mam w planach kupować jakąś crf, wr 250,  huski jest zbyt brutalna na techniczną jazdę, to jak ktoś powiedział kiedyś 'leśny ścigacz' jak ktoś chce to mogę sprzedać najlepiej w całości jak zostało czyli bez góry silnika za 2tys, same koła Excel to duży procent tych 2tys, a jest też kilka cennych rzeczy jak zapłon sprawny, wałek kopniaka ciężko dostępny itp.

27

Odp: Sprzedam te 610 do remontu

Ile chcesz za kola ?

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

28

Odp: Sprzedam te 610 do remontu

Póki co chcę w całości,  nawet nie chcę mi się bawić w rozkręcenie na części, jak nie będzie chętnego to sprzedam

29

Odp: Sprzedam te 610 do remontu

Zrób w końcu te zdjęcia. 3 raz pisze o foty. Chcesz sprzedać to pokaż jak to wygląda.

30

Odp: Sprzedam te 610 do remontu

Daj foty mam blisko

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600