16

Odp: KTM 625 smc A2

sprawa z oc nie do końca tak wygląda jak mówisz . Ja osobiście na ten motocykl mam i miałem aktualne .Sprawdź pw bo mam też oc innej osoby. Co do sprzętów jak komuś przeszkadza że moto miało 2-4 właścicieli i powyżej no to tylko pozazdrościć bo zostaje tylko kupno z salonu . Co do stanu motocykla to jednak przy kupnie można określić jego stan i to czy właściciel o nie dbał i tutaj niema reguł bo nawet kupując od pierwszego właściciela i serwisowany możemy trafić na mine. Dobrze by było jakbyście skończyli swoje rozmowy i zapraszam osoby zainteresowane zakupem bo przypominam to jest dział Giełda . Pozdrawiam

ktm 625 smc

17

Odp: KTM 625 smc A2

up

ktm 625 smc

18

Odp: KTM 625 smc A2

up^

ktm 625 smc

19

Odp: KTM 625 smc A2

Nadal stoi

ktm 625 smc

20

Odp: KTM 625 smc A2

10,800

ktm 625 smc

21 Ostatnio edytowany przez snieg (2017-06-27 23:53:43)

Odp: KTM 625 smc A2

michal_lc4 napisał/a:

3) Płacisz za niego OC ?? Bo w spadku po osobie której go sprzedałem dostałem wyciąg z UFG z karą do zapłacenia za nieopłacenie polisy...

Tak ku ścisłości.
Moto kupiłem od Ciebie pod koniec stycznia 2016, sprzedałem w czerwcu 2016 z aktualnym OC, więc- to chyba nie po mnie dostałeś ten wyciąg z UFG.

Swoją droga, sam mam podobną nauczkę po sprzedaży DRZ'ta. Do tej pory bujam się z PZU, za nieopłacone OC - musiałem przedzierać się przez dwóch kolejnych właścicieli, którzy olali przedłużanie OC, a koniec i tak PZU przekazało dług do firmy zewnętrznej zajmującej się windykacją...

#21, śnieg

22 Ostatnio edytowany przez jasio43 (2017-06-29 19:14:10)

Odp: KTM 625 smc A2

snieg napisał/a:
michal_lc4 napisał/a:

3) Płacisz za niego OC ?? Bo w spadku po osobie której go sprzedałem dostałem wyciąg z UFG z karą do zapłacenia za nieopłacenie polisy...

Tak ku ścisłości.
Moto kupiłem od Ciebie pod koniec stycznia 2016, sprzedałem w czerwcu 2016 z aktualnym OC, więc- to chyba nie po mnie dostałeś ten wyciąg z UFG.

Swoją droga, sam mam podobną nauczkę po sprzedaży DRZ'ta. Do tej pory bujam się z PZU, za nieopłacone OC - musiałem przedzierać się przez dwóch kolejnych właścicieli, którzy olali przedłużanie OC, a koniec i tak PZU przekazało dług do firmy zewnętrznej zajmującej się windykacją...

Napisałem Michałowi pw ale nie odczytał nawet . Problemy z OC macie bo nie zgłaszacie sprzedaży motocykla firmie ubezpieczeniowej proste :) . Co do kata OC zawsze pilnuje i na ktm zawsze było i nadal jest . I tak jak pisałem do Michała na pw ubezpieczyciel u którego robił OC kata po prostu sobie z tego skorzystał bo nie dość że on jak napisał musiał pokryć koszty oc to jeszcze ja kupiłem w PZU ubezpieczenie na kata ale już na siebie :)

ktm 625 smc

23

Odp: KTM 625 smc A2

up

ktm 625 smc

24

Odp: KTM 625 smc A2

9.5 ostatecznie bo mam fajną fure na oku

ktm 625 smc

25

Odp: KTM 625 smc A2

sprzedany

ktm 625 smc