1

Temat: Świeże mięso

Hej,

Niedawno dołączyłem do Waszego zacnego grona kupując DRZ 400 SM. Pierwsze moto i szczęśliwie udało mi się trafić na właściwą klasę pojazdu ☺️

Latam w Warszawie.

DRZ 400 SM

2

Odp: Świeże mięso

No zajebiście.

SMR 570 '01 ---> YZF 450 '07

3

Odp: Świeże mięso

lobo napisał/a:

Hej,

Niedawno dołączyłem do Waszego zacnego grona kupując DRZ 400 SM. Pierwsze moto i szczęśliwie udało mi się trafić na właściwą klasę pojazdu ☺️

Latam w Warszawie.

Siema
Jaka dzielnica ?

Była Kolorowa WR250X ——> ??????

4

Odp: Świeże mięso

Witamy i zapraszamy do wspólnej zabawy :)

Yamaha DT125X
KTM EXC 525

5

Odp: Świeże mięso

Bera3 napisał/a:
lobo napisał/a:

Hej,

Niedawno dołączyłem do Waszego zacnego grona kupując DRZ 400 SM. Pierwsze moto i szczęśliwie udało mi się trafić na właściwą klasę pojazdu ☺️

Latam w Warszawie.

Siema
Jaka dzielnica ?

W miarę bliska wola, ale najczęściej bawię się na stadionie albo factory outlet.

DRZ 400 SM

6

Odp: Świeże mięso

lobo napisał/a:
Bera3 napisał/a:
lobo napisał/a:

Hej,

Niedawno dołączyłem do Waszego zacnego grona kupując DRZ 400 SM. Pierwsze moto i szczęśliwie udało mi się trafić na właściwą klasę pojazdu ☺️

Latam w Warszawie.

Siema
Jaka dzielnica ?

W miarę bliska wola, ale najczęściej bawię się na stadionie albo factory outlet.

To blisko od nas, mozna sie ustawic któregoś razu.
Pzdr

Była Kolorowa WR250X ——> ??????

7

Odp: Świeże mięso

Bera3 napisał/a:
lobo napisał/a:
Bera3 napisał/a:

Siema
Jaka dzielnica ?

W miarę bliska wola, ale najczęściej bawię się na stadionie albo factory outlet.

To blisko od nas, mozna sie ustawic któregoś razu.
Pzdr

Jasne, z chęcią. Obecnie moto przechodzi mały tuning wizualny dlatego niespecjalnie się nadaje do jazdy, ale może w ten weekend uda mi się zakończyć prace... Oby.

DRZ 400 SM

8

Odp: Świeże mięso

lobo napisał/a:
Bera3 napisał/a:
lobo napisał/a:

W miarę bliska wola, ale najczęściej bawię się na stadionie albo factory outlet.

To blisko od nas, mozna sie ustawic któregoś razu.
Pzdr

Jasne, z chęcią. Obecnie moto przechodzi mały tuning wizualny dlatego niespecjalnie się nadaje do jazdy, ale może w ten weekend uda mi się zakończyć prace... Oby.

Jutro sie ustawiamy mam jakies małe latanie w Warszawie wiec jak jestes chętny to daj znac to namiary jakies damy

Była Kolorowa WR250X ——> ??????