46 Ostatnio edytowany przez helmex (2017-06-05 08:47:38)

Odp: [s] Koła SM + BRAKING+pompa PT

Mogę to zrobić  pod ktma  jak kola dzika a wcześniej Hermesa u nich stały miesiącami ja sprzedałem w kilka dni. albo opuść  ze 200 i wysylaj☺

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

47

Odp: [s] Koła SM + BRAKING+pompa PT

Tarcze i zebatka jak nowe, narazie z 3 osobami dywagujemy nad kołami wiec samej tarczy niesprzedam puk co:) ale jak juz okolo 600zl

48

Odp: [s] Koła SM + BRAKING+pompa PT

Wszystko zabieram

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

49

Odp: [s] Koła SM + BRAKING+pompa PT

sprzedane

50

Odp: [s] Koła SM + BRAKING+pompa PT

Dziku napisał/a:

Wujek dobra rada radzi - zdobądź wymiary tulejek i podpasuj te koła do KTM-a. Nie lubię źle pisać o ludziach, ale nawet nie zdajesz sobie sprawy na jakich ja idiotów napotykałem sprzedając koła, otóż woleli oni kupić stare paździerze nie wiadomo od czego na obrypanych obręczach bez szprychy niż komplety typu Talon + Morad w świetnym stanie, mimo, że pisałem, że przeróbka u tokarza to kwestia ok 100zł, a różnica miedzy moim zestawem a paździerzem była raptem 150zł... Nie i koniec, ma być do KTM-a i tyle :D

Trzeba wybrać rynek kola których nie mógł sprzedać  Hermes i Ty ja sprzedałem w 5 dni

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

51 Ostatnio edytowany przez Dziku (2017-06-05 19:28:17)

Odp: [s] Koła SM + BRAKING+pompa PT

Już Ci pisałem, że nie miałem zwyczajnie czasu na przeróbki, a mogłem przerobić 2 komplety. Z braku czasu koła wysyłała moja matka :D.
Swoją drogą jak ludzie nie mogą dotoczyć głupich tulejek, to ciekawe jak tam inne przeróbki, serwis i inne, aż strach pomyśleć. Ciekawe, czy chociaż w tych kołach łożyska sprawdzili.

EXC 525 in progress

52

Odp: [s] Koła SM + BRAKING+pompa PT

z mojej strony jest ok. wilk syty i owca cala. ja zarobilem ty zarobisz i ok. mialbym dostep do ktma to bym pewnie przerobil i puscil pod ktm ale niestety nieobracam sie aktualnie w srodowisku.