1

Temat: KTM 625 smc A2

Siemanko sprzedam ktm 625 smc zarejestrowany na kategorię A2 .Moto z forum. Ktm posiadam od roku zrobiłem nim około 1tyś km . Przez ten czas kupiłem nowy akumulator varta , wymieniłem miesiąc temu klocki z przodu (przejechane 30 km) filtr powietrza , świecę , nowe kierunki z tyłu , wymieniłem płyn od pompy sprzęgła na nowy . Dodatkowo ktm był u mechanika bo miał problemy z paleniem , odrazu zostały zrobione zaworki i wymiana płynu chłodniczego . Dorzucam do motocykla to co na ostatnim zdjęciu nowa zębatka ,osłona carbon na łańcuch oraz dwa nowe filtry oleju + 4 litry oleju . Kupiłem to bo miałem wymieniać ale zapadła decyzja o sprzedaży i nowy nabywca wymieni to sobie sam . Sprzedaje moto ze względu na to że kupiłem już inne moto. Motocykl jak to supermoto ma zadrapania i normalne ślady uzytkowania takiego motocykla . Tak samo rama jak na swoje lata posiada już kilka odprysków . Motocykl nigdy mnie nie zawiódł oprócz tego że raz zabrakło paliwa ;) .Wiecej info tutaj [url]https://www.olx.pl/oferta/ktm-625-smc-a2-sm-640-supermoto-lc4-660-CID5-IDlNEQ8.html[/url] ,a najlepiej tel 691 499 172
Cena 13,400 oczywiście do negocjacji .

https://olxpl-ring02.akamaized.net/images_tablicapl/523278380_1_644x461_ktm-625-smc-a2-sm-640-supermoto-lc4-660-piastow.jpg

ktm 625 smc

2

Odp: KTM 625 smc A2

12,900

ktm 625 smc

3

Odp: KTM 625 smc A2

up

ktm 625 smc

4

Odp: KTM 625 smc A2

11 300 potrzebna kasa

ktm 625 smc

5

Odp: KTM 625 smc A2

Oooo, moje byłe moto, moto faktycznie, fenomen jak na KTM, cztery lata go upalałem i też ani razu mnie nie zawiódł. Łezka się w oku kręci ile wspomnień i hałasu na mieście sie nim robiło. :)

Trzy pytania przy okazji:
1) Jak zarejestrowałeś go na A2, u mnie był normalnie zarejestrowany na "dorosły" motocykl ?
2) Kupiłeś zębatkę i osłonę...???? z tego co pamiętam to dałem te rzeczy do motocykla jak go sprzedawałem (filtry zresztą chyba też)
3) Płacisz za niego OC ?? Bo w spadku po osobie której go sprzedałem dostałem wyciąg z UFG z karą do zapłacenia za nieopłacenie polisy...

SMC 625 '04 -> TDM900 -> ...??
https://www.bikepics.com/pics/2013/02/14/bikepics-2516302-full.jpg

6

Odp: KTM 625 smc A2

tak jest na A2 zarejestrowany , ale w dowodzie nie będziesz miał że moto jest na kat A2 lub A  .Gdzie masz napisane że kupiłem osłonę i zębatkę ? . Ja kupiłem moto od sniega i to też od niego dostałem , to też przekazuje dalej . Co do oleju i filtru moje kupione miało być zmieniane . Co do OC twoje niedopatrzenie jak się sprzedaje pojazd to zgłasza się do ubezpieczalni z umową sprzedaży . Ja OC mam i to do końca roku .  Także nie wiem po co to czepianie się :)

ktm 625 smc

7

Odp: KTM 625 smc A2

jasio43 napisał/a:

tak jest na A2 zarejestrowany , ale w dowodzie nie będziesz miał że moto jest na kat A2 lub A  .Gdzie masz napisane że kupiłem osłonę i zębatkę ? . Ja kupiłem moto od sniega i to też od niego dostałem , to też przekazuje dalej . Co do oleju i filtru moje kupione miało być zmieniane . Co do OC twoje niedopatrzenie jak się sprzedaje pojazd to zgłasza się do ubezpieczalni z umową sprzedaży . Ja OC mam i to do końca roku .  Także nie wiem po co to czepianie się :)

Jak w dowodzie nie napisane? Liczba kW wskazuje na jaką kat. jest dany motocykl zarejestrowany.

KTM 690 SMC

8

Odp: KTM 625 smc A2

Spidzior napisał/a:

Liczba kW wskazuje na jaką kat. jest dany motocykl zarejestrowany

Motocykle nie są rejestrowane na żadną kategorię ! Liczba kW oraz stosunek mocy do masy po prostu uprawniają do jazdy na danym motocyklu posiadaczy prawa jazdy z kat A2.

Husqvarna SM450R & Yamaha YZ 250
było KTM Exc-r 530 Yamaha WR400F  Ducati Monster 800 S.i.e.
http://www.bikepics.com/members/pablo87/

9

Odp: KTM 625 smc A2

Spidzior czytanie ze zrozumieniem . Napisałem jasno że w dowodzie nie pisze że że motocykl zarejestrowany jest na daną kategorie chyba że to motorower . Pablo Ci to dokładnie wytłumaczył . Panowie kończymy się czepiać i nabijać posty niezwiązane z tematem przypominam że to dział Giełda. Pozdrawiam

ktm 625 smc

10

Odp: KTM 625 smc A2

]Oooo, moje byłe moto, moto faktycznie, fenomen jak na KTM, cztery lata go upalałem....
I kup cos używanego po niewiadomo którym właścicielu....

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

11

Odp: KTM 625 smc A2

ŁukaszG napisał/a:

]Oooo, moje byłe moto, moto faktycznie, fenomen jak na KTM, cztery lata go upalałem....
I kup cos używanego po niewiadomo którym właścicielu....

Nie wiem czego się tutaj czepiasz :D Moto ma 13 lat , liczysz że znajdziesz jakie kolwiek sm w takim wieku co miało tylko 1 czy 2 właścicieli ? ^^

Zresztą co to za różnica , liczy się stan w jakim jest. Może mieć jednego właściciela a być zajechane , a może mieć już 6 właścicieli ale w bardzo dobrym stanie :)

DR-Z 400sm  -  LeoVince , fcr 39 , 3x3 , MotoMaster 4p

12 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2017-06-03 14:19:28)

Odp: KTM 625 smc A2

Z mojego doświadczenia wynika że moto które miało wielu właścicieli zazwyczaj jest w lepszym stanie niż moto które miało 1 właściciela przez 5-6lat - oczywiście są odejścia od tej normy i sprawdza się to raczej przy szosówkach ale do rzeczy. (uznajmy że LC4 to szosówka:P)
Sprawa jest prosta jeden właściciel popada w rutynę, moto mu się nudzi i zaczyna je zaniedbywać bo przecież robił przy nim serwis 4-5lat temu... często też zaniedbuje olej bo przecież w zeszłym roku zrobił na nim tylko 1000km itd. Dodatkowo taki właściciel często otwiera umysł na katowanie sprzęta bo mu się juz opatrzył.
Moto które zmienia często właściciela to przy odrobinie szczęścia będzie idealny motocykl.
Nowy właściciel jest zaangażowany w nowy sprzęt i zazwyczaj zanim na niego siądzie porobi przy nim przynajmniej podstawowe czynności serwisowe. Dodatkowo szanuje go bo nowy nabytek itd. Stąd motocykle takie jak cb500, gs500 itd. które wpadają co roku w ręce nowych właścicieli sa często w idealnym stanie po prawie 20 latach:)
Bardzo często można spotkać zapuszczony motocykl po pierwszym właścicielu od nowości który go posiadał przez np. 5-6lat i nic przy nim nie robił bo nic się nie psuło.
Nie ma schematów przy szukaniu motocykla, trzeba być bystrym i kalkulować na bieżąco:) Sztywne teorie są dla ludzi którzy mają niewielkie pojęcie.

13

Odp: KTM 625 smc A2

Nie zgadzam się z powyższą teorią.
Nie wyobrażam sobie wieśniaka, który zaniedbuje swój motocykl ze względu na to że mu się znudził. Będzie to świadczyło o kompletnym debiliźmie. Bo kto normalny będzie jeździł bombą zegarową? Mając tego świadomość normalny człowiek sprzeda syfa, byle nie stracić większej kasy. Kolejni właścicele w sprzętach o "bogatej przeszłości" to raczej też nie kolekcjonerzy, tylko prędzej upalacze sprzedający sprzęt kiedy tylko trzeba dolać oleju, bo zniknęło z okienka kontrolnego, a utrzymanie pojazdu nagle okazuje się droższe niż się wydawało.
A co sprzętów typu CB 500, GS 500, to pojazdy raczej dla początkujących i po kupnie są zesrani i dbają czasami wręcz przesadnie, bo to pierwsza zabawka. Sprzedają sprzęt obsługiwany z sercem nie dla tego że się sypie, tylko dlatego że są święcie przekonani że już czas na "lytra" lub "litra" (zależy z jakiej części Polski pochodzi).

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

14

Odp: KTM 625 smc A2

Jest w tym trochę prawdy bo większość nowych właścicieli robi wszytko co jest do zrobienia zaraz po kupnie. Długoletni właściciele też często sprzedają bo wiedzą, że zbliżają się wydatki a nie chce im się już inwestować sprzęt na którym już rzadko jeżdżą. Oczywiście różnie nie jest to regułą.

15 Ostatnio edytowany przez michal_lc4 (2017-06-03 18:32:09)

Odp: KTM 625 smc A2

jasio43 napisał/a:

Dorzucam do motocykla to co na ostatnim zdjęciu nowa zębatka ,osłona carbon na łańcuch oraz dwa nowe filtry oleju + 4 litry oleju . Kupiłem to bo miałem wymieniać ale zapadła decyzja o sprzedaży i nowy nabywca wymieni to sobie sam .

Nie czepiam się tylko pytam. Na przykład tu napisałes "kupiłem to...." OK, nie ważne. Może i moje niedopatrzenie z OC, ale gdyby było dalej opłacane nikt by mnie nie ścigał... a tak zaufałem, do tego dałem świeże ubezpieczenie na rok a i tak się sparzyłem. Nie zgłosiłem bo chciałem być okej i powiedziałem że nie zgłaszam żeby mógł sobie na nim jeździć.

MAĆKO Twoja teoria w tym przypadku jest bezpodstawna. Przy KTM nie da sie popaść w rutynę, hehe. W tym moto były wymieniane za mojej kadencji różne podzespoły że tak powiem profilaktycznie na wszelki wypadek. Ile łożysk, uszczelniaczy oleju i filtrów tam poszło to tylko serwis KTM wie ja i mój serwis. Nie dlatego że coś się psuło i tylko po to żeby temu zapobiec.

SMC 625 '04 -> TDM900 -> ...??
https://www.bikepics.com/pics/2013/02/14/bikepics-2516302-full.jpg