16

Odp: [K] Smr 450 / FS 450 lub inne

Myślę że ogólnie chodzi Małemu o tendencje na rynku w PL, co również i ja widzę. Mam przewagę nad resztą bo lubię grzebać i ciesze się jak mi się cos spierdoli:P Ale jak ktoś chce bezobsługowe SM to po 1 nie z PL po 2 nie SM :P Wiele ludzi kupuje nieświadomie SM jak każdy inny motocykl nie zdając sobie sprawy z tego że to wymaga szczególnej opieki w porównaniu do rzędówki.

17

Odp: [K] Smr 450 / FS 450 lub inne

Ale ja nie szukam bezobsługowego SM i doskonale wiem że większość sm sprzedawana jest przed remontem.

18 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2017-05-16 13:33:11)

Odp: [K] Smr 450 / FS 450 lub inne

1qazse4 napisał/a:

Ale ja nie szukam bezobsługowego SM i doskonale wiem że większość sm sprzedawana jest przed remontem.

no tak. Przed remontem czyli wymiana tłoka, czy przed remontem- wymiana tłoka, zaworów, skrzyni biegów i hoppingu?

np. FS-ka Trawera- po sezonie albo dwóch skrzynia wymagała remontu- (swoją drogą ta sztuka i sztuka Pawła była na sprzedaż- moę Paweł nadal sprzedaje)
[url]https://www.facebook.com/trawer.motocrosssupermoto/posts/1203778426409947[/url] 65mth nalotu

a co do sprzętów po zawodnikach:

yz450 z pękniętym karterem, zespawany- później naprawa poxyliną- generalnie to było takie padło że hej...
Ten sam gość miał później crf co wybuchła- złożona przez kogoś pod niego. Nie od razu więc może to wina kierownika.
Kolejna crf450 z wyjebanym hoppingiem (jakiś debil źle złożył), pękniętym mocowaniem wałka- po wybuchu ewidentnie ktoś nie zrobił.
jeszcze trochę kwiatków w silniku
rmz po 20 min w radomiu się zatarła bo ktoś włożył odwrotnie filtr oleju- poza tym igła
Husqa z pękniętą ramą- klasyka forum
KTM też po remoncie co ostatnio zawór oddał
i parę innych "perełek" które przewijały się na forum.

Oczywiście da się dobrze trafić np. Lukasz525 i sprzęt po koledze 666 :)
Najważniejsze żeby nie ufać nazwisku ;)

Dziku napisał/a:
mallly200sx napisał/a:

Ja osobiście- po doświadczeniu swoim i innych- już nie kupię używanego moto z naszego świadka SM

Bardzo chciałbym wiedzieć jakie to doświadczenia i z kim. Myślę, że inni też chcieliby wiedzieć. Swoją drogą - sam proponujesz uzywane moto ze świadka SM :D

Ja takiej wr-ki nie kupię! ;)
a tak na poważnie to "tak sobie rzuciłem hasło sprzedaży"- a nóż widelec się uda ;)

Pozdrawiam,
Piotrek

19

Odp: [K] Smr 450 / FS 450 lub inne

mallly200sx napisał/a:

Husqa z pękniętą ramą- klasyka forum

Hy hy, na tą husqę miałem kredyt brać, już prawie byłem ugadany, że właściciel ją do mnie dowiezie :D, dzięki za odp.

EXC 525 in progress

20 Ostatnio edytowany przez 1qazse4 (2017-05-17 10:56:56)

Odp: [K] Smr 450 / FS 450 lub inne

mallly200sx napisał/a:

[url]https://www.facebook.com/trawer.motocrosssupermoto/posts/1203778426409947[/url] 65mth nalotu

Link nie działa ?

21

Odp: [K] Smr 450 / FS 450 lub inne

Widocznie nie jesteście znajomymi ;) u mnie działa.
Ogólnie to poleciały zęby jedynki itp. ale naprawa nie była droga

Pozdrawiam,
Piotrek

22

Odp: [K] Smr 450 / FS 450 lub inne

mallly200sx napisał/a:

Umęczone to kwestia kierowcy i serwisu raczej. Ja osobiście- po doświadczeniu swoim i innych- już nie kupię używanego moto z naszego świadka SM.
No może Samsona Kawę ;)

Pewnie chodzi o handlarzynę Hermesa:D

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

23

Odp: [K] Smr 450 / FS 450 lub inne

hacker33 napisał/a:
mallly200sx napisał/a:

Umęczone to kwestia kierowcy i serwisu raczej. Ja osobiście- po doświadczeniu swoim i innych- już nie kupię używanego moto z naszego świadka SM.
No może Samsona Kawę ;)

Pewnie chodzi o handlarzynę Hermesa:D

To pomówienie i to mocne !!!  Zawsze mówię jak jest i nie sprzedam czegoś pakując kogoś na lipę tak mnie wychowano.

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ

24

Odp: [K] Smr 450 / FS 450 lub inne

Hermes to dobry człowiek :) Z nim handelek to przyjemność :)

Pozdrawiam,
Piotrek

25

Odp: [K] Smr 450 / FS 450 lub inne

Potwierdzam hermes uczciwy chlopak

SUZUKI RMZ 450
   #94

26

Odp: [K] Smr 450 / FS 450 lub inne

Mallly 200sx skoro już piszesz na mój temat i mojego motocykla to możesz mi wyjaśnić co awaria mojego FS ma do stanu motocykli w naszym świadku a zwłaszcza po zawodnikach?. Ja z FS miałem poprostu pecha że akurat mi padła jedynka, nie rozumiem po co pieprzysz jeszcze o FS Pawła który jest w bardzo dobrym stanie technicznym a to że tak się sprzedaje jak sprzedaje to nie Twój gówniany interes. Pawełek jeździ sobie nim w MX i wali to czy akurat teraz ktoś od niego kupi. Zawsze na czas wymieniamy oleje, czyścimy filtry, regenerujemy zawieszenia, i kto nam to robi może spokojnie to potwierdzić. Rozbierając silnik po 65mth nie było ani śladu zużycia w silniku tylko pech z tym trybem. Więc przestań pieprzyć że po zawodnikach to tylko złomy. Też dwa razy naciąłem się na motocykle ale nie pieprze na forum , że motocykle z naszego świadka to złomy. Zapytaj Keimara z Czech ile razy wybuchały FS-y, KTM-y, Hondy itp. i co myślisz że tam "złoto jest?. Gówno prawda naprawiają i jeźdżą dalej. Ja mam zamiar dalej swoim FS jeżdzić bo wiem że to nowy sprzęt i druciarstwa tam nie ma, a jak będzie mnie stać to kupię znowu z salonu a tego sprzedam. Choć po takich tekstach jak Ty piszesz to chyba już nikt z zawodników nic nie sprzeda oprócz Twojego naj naj naj motocykla. Amen

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

27

Odp: [K] Smr 450 / FS 450 lub inne

trawer napisał/a:

Ja z FS miałem poprostu pecha że akurat mi padła jedynka, nie rozumiem po co pieprzysz jeszcze o FS Pawła który jest w bardzo dobrym stanie technicznym a to że tak się sprzedaje jak sprzedaje to nie Twój gówniany interes.

A jest gdziekolwiek wystawiony ?

28 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2017-05-18 08:15:28)

Odp: [K] Smr 450 / FS 450 lub inne

trawer napisał/a:

Mallly 200sx skoro już piszesz na mój temat i mojego motocykla to możesz mi wyjaśnić co awaria mojego FS ma do stanu motocykli w naszym świadku a zwłaszcza po zawodnikach?. Ja z FS miałem poprostu pecha że akurat mi padła jedynka, nie rozumiem po co pieprzysz jeszcze o FS Pawła który jest w bardzo dobrym stanie technicznym a to że tak się sprzedaje jak sprzedaje to nie Twój gówniany interes. Pawełek jeździ sobie nim w MX i wali to czy akurat teraz ktoś od niego kupi. Zawsze na czas wymieniamy oleje, czyścimy filtry, regenerujemy zawieszenia, i kto nam to robi może spokojnie to potwierdzić. Rozbierając silnik po 65mth nie było ani śladu zużycia w silniku tylko pech z tym trybem. Więc przestań pieprzyć że po zawodnikach to tylko złomy. Też dwa razy naciąłem się na motocykle ale nie pieprze na forum , że motocykle z naszego świadka to złomy. Zapytaj Keimara z Czech ile razy wybuchały FS-y, KTM-y, Hondy itp. i co myślisz że tam "złoto jest?. Gówno prawda naprawiają i jeźdżą dalej. Ja mam zamiar dalej swoim FS jeżdzić bo wiem że to nowy sprzęt i druciarstwa tam nie ma, a jak będzie mnie stać to kupię znowu z salonu a tego sprzedam. Choć po takich tekstach jak Ty piszesz to chyba już nikt z zawodników nic nie sprzeda oprócz Twojego naj naj naj motocykla. Amen

Trawer nie musisz się zbędnie denerwować- chyba nie zrozumiałeś o co chodzi :)

Napisałem o Twoim FS, bo akurat on miał jakąś awarię i o tym poinformowałeś, a o tych motocyklach mało wiadomo- a kolega taki szuka.
to coś strasznego? Seriooooo?

Po czy napisałem, że Twoja była na sprzedaż i Pawła. Twoja chyba już nie jest, ale może Pawła jest- skoro kolega jest zainteresowany  mógłby zapytać Pawła- to chyba też nic złego?

Napisałem, że na nazwisko nie ma co ufać, bo może Cię zawsze wydymać kolega- a szczególnie u nas, gdzie druciarstwo to norma, a nie wyjątek ;)

Moje moto nie jest jakąś hiper, super i nic takiego nie pisałem.

Chyba wstałeś złą nogą dzisiaj ;)

Pozdrawiam,
Piotrek

29

Odp: [K] Smr 450 / FS 450 lub inne

Mallly nie wstałem złą nogą, tak to napisałeś jakbyśmy nawet nowe sprzęty zajeżdżali na śmierć i nikt nie chciał tego kupować. Tak to odebrałem. Każdy sprzęt po zawodniku będzie poobcierany, popękane plastiki, ale żaden z nas nie będzie ryzykował i jeździł na sprzęcie który nie jest sprawny technicznie a do zawodów musi być mega sprawny i służyć przez cały sezon bezawaryjnie.

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

30

Odp: [K] Smr 450 / FS 450 lub inne

mallly200sx napisał/a:

Napisałem, że na nazwisko nie ma co ufać, bo może Cię zawsze wydymać kolega- a szczególnie u nas, gdzie druciarstwo to norma, a nie wyjątek ;)

Mówię otwarcie każdy sprzęt to druciarstwo! Dlaczego a dlatego żeby startować trzeba korki drutować - regulamin jasno o tym mówi ;). Także proszę się nie denerwować, ale jak ktoś mówi że nie drutuje to ściemnia ;)

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ