12,076

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Ja bym uważał bo wygląda to tak jak by już swoje przejeździł i przyszedł czas na zmianę właściciela;) Generalnie używane SM w tej kasie to ciężki temat bo remont może kosztować tyle że się do wartości nowego moto zbliżysz. Ale trzeba dopytać właściciela co było robione i może akurat warto.

12,077

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Warto też wspomnieć, że na 99% nie ma homologacji i nie da się zarejestrować.

EXC 525 in progress

12,078

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Spidzior napisał/a:

[url]https://www.olx.pl/oferta/ktm-690-smc-2011r-zarejestrowany-po-serwisie-oryginal-okazja-zamiana-CID5-IDlL1hi.html[/url]

Ktoś coś wie? Zastanawiam się poważnie czy nie jechać z $$. Pozdro

Byłeś może oglądnąć? Jeśli tak to opisz wrażenia;)

Yamaha WR250X -> KTM 690SMCR EVO2

12,079

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

[url]https://www.olx.pl/oferta/ktm-690-smc-r-perfekcyjny-stan-CID5-IDkUZ1K.html[/url]
Chce się wybrać w tygodniu na oględziny, ktoś coś wie o tej maszynie, albo może rzucićokiem?
Czy po winie jestem w stanie coś sprawdzić ?

12,080

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Było kilkanaście postów wcześniej

WR250X -> Husaria 701

12,081

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

shonek napisał/a:

Było kilkanaście postów wcześniej

Dzięki znalazłem.
już ochłonąłem....

12,082

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

johny_55 napisał/a:
Spidzior napisał/a:

[url]https://www.olx.pl/oferta/ktm-690-smc-2011r-zarejestrowany-po-serwisie-oryginal-okazja-zamiana-CID5-IDlL1hi.html[/url]

Ktoś coś wie? Zastanawiam się poważnie czy nie jechać z $$. Pozdro

Byłeś może oglądnąć? Jeśli tak to opisz wrażenia;)

No właśnie, ktos coś ? Bo tez mam chrapke na to moto :D

Aprilia dorsoduro 750 - była
Husqa fe 501

12,083

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

johny_55 napisał/a:
Spidzior napisał/a:

[url]https://www.olx.pl/oferta/ktm-690-smc-2011r-zarejestrowany-po-serwisie-oryginal-okazja-zamiana-CID5-IDlL1hi.html[/url]

Ktoś coś wie? Zastanawiam się poważnie czy nie jechać z $$. Pozdro

Byłeś może oglądnąć? Jeśli tak to opisz wrażenia;)

Niestety nie byłem, ale bardzo mnie to kusi. Mam tam spory kawałek.

KTM 690 SMC

12,084

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Myślałem, że byłeś jednak :) Nie zauważyłem Twojego pierwszego posta jak napisałeś, a w tym czasie założyłem temat o KTM (jak się okazało tym samym) bo byłem go oglądać. Poczytaj sobie, jakbyś chciał więcej info odnośnie np stanu wizualnego to pisz.
Ja odpuściłem.

Yamaha WR250X -> KTM 690SMCR EVO2

12,085

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

johny_55 napisał/a:

Myślałem, że byłeś jednak :) Nie zauważyłem Twojego pierwszego posta jak napisałeś, a w tym czasie założyłem temat o KTM (jak się okazało tym samym) bo byłem go oglądać. Poczytaj sobie, jakbyś chciał więcej info odnośnie np stanu wizualnego to pisz.
Ja odpuściłem.

O! Dzięki. Czyli także sobie odpuszczam i zostaje przy mojej 640. W 690 słyszałem o tym gaśnięciu. Nie mam zamiaru wydawać 20-21k, żeby motocykl nie był w 100% sprawny. Dzięki jeszcze raz, bo byłem naprawdę nim zainteresowany.

KTM 690 SMC

12,086 Ostatnio edytowany przez Koso (2017-04-25 18:05:11)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Najlepiej żeby to właściciel moto sam do was z motocyklem się pofatygował ...
Co do gaśnięcia, to normalne jeśli mapa zapłonu nie jest dostosowana do wydechu

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

12,087 Ostatnio edytowany przez Spidzior (2017-04-25 18:14:22)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Koso napisał/a:

Najlepiej żeby to właściciel moto sam do was z motocyklem się pofatygował ...
Co do gaśnięcia, to normalne jeśli mapa zapłonu nie jest dostosowana do wydechu

Nie rozumiem za bardzo o co Ci teraz chodzi. Nie widzi mi się trochę jechać 300 km w jedną stronę i wrócić z pustą przyczepą. Już w Berlinie byłem po auto i wróciłem z pustą lawetą. Dla mnie akurtat 20 tysięcy, to jest spora sumka i dając tyle raczej bym wymagał żeby mechanicznie było w porządku. Raz do Poznania pojechałem po motocykl i gość wręcz zapewniał, że mechanicznie jest cacy, a jak nie będzie jak mówi, to zwraca za paliwo - faktycznie było ok i wróciłem zadowolony. A tutaj pojadę do gasnącego motocykla, a później mam się z nim użerać, a Ty jeszcze powiesz żeby właściciel się fatygował. Po drugie widzę, że to jest handlarz, także on Cię ma w du*e ile przejedziesz. Nie spodoba Ci się, to jemu to może stać, bo i tak ktoś kiedyś kupi. Ja jakbym sprzedawał motocykl, to bym opisał wszystko. A do tego od SMC pisałem i nic mi nie wspomniał o falowaniu obrotów i gaśnięciu, choć wyraźnie pytałem czy ma jakieś usterki, bo jestem poważnie zainteresowany.

KTM 690 SMC

12,088

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Spidzior, jedź do salonu, daj zadatek na nowego SMCR, będzie malinowo, na pewno będzie 100% sprawny :D
Gaśnięcie SMCR jest chyba opisane milion razy, nie tylko na naszym forum. Do zrobienia proste, tym bardziej że ma Leo, więc nawet wymagane. Koso, trochę racji ma, bo teraz to każdy by chciał żeby na forum ziomeczki napisali litanie o konkretnym egzemplarzu, albo pojechali, kupili i jeszcze podstawili pod dom z gwarancją, nawet nie dzwoniąc wcześniej do sprzedającego. (nie o Tobie teraz Spidzior)

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.

12,089

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Ja tam się nie znam do końca, ale handlarz który ma to moto wziął go w rozliczeniu od osoby prywatnej która jeździła tym motocyklem przez rok (22tys przebiegu zrobione przez niego) i która serwisowała go w ASO. Dał mi do niego nr telefonu.
Porozmawiałem z nim długo o historii motocykla itd. Większość opisałem w swoim temacie z tym, że w ASO zrobili co mogli jeśli chodzi o wydech i dogranie mapy - tak zapewnił mnie ten właściciel, bo w momencie jak sam go sprowadził było jeszcze gorzej z wolnymi obrotami. Ich diagnoza była taka, że "wydech jest po prostu za duży do tego motocykla" czy coś takiego.
Nie podważam i nie oceniam jakości serwisu ASO KTM, ale skoro oni zrobili co mogli i tak wygląda praca na zimnym silniku to trochę kiepsko to wygląda i sam bym się bał brać to moto bo chyba tym bardziej nie ogarnąłbym tego problemu. A co do LEO zamontowanym w nim to nie jest model dedykowany (może stąd problem).

Yamaha WR250X -> KTM 690SMCR EVO2

12,090

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Kiedyś gadałem z gościem z Łodzi który pracował w salonie ktma i mieli przypadek 690tki której nie dało się ogarnąć na Leo żeby przy dojeżdżanie do świateł czasem nie zgasnął. Gościu kupił akrapy, problem zniknął.

https://www.instagram.com/mdesign_projects/
                      SMCR 2016 <3