1

Temat: Kupię supermoto (najchętniej A2)

Cześć kupię supermoto. Najchętniej DRZ Y lub coś  w miarę lekkiego i nie jakiegoś przesadnie hardkorowego, żeby potem nie siedzieć cały tydzień w garażu. Najlepiej zarejestrowane na A2. Budżet do 11 500. Może 13 000 jeśli będzie udokumentowany remont niedawno itp. Zapraszam na Pw jeśli ktoś coś ma.

2

Odp: Kupię supermoto (najchętniej A2)

Masz pw

Husqvarna 510 SM

3

Odp: Kupię supermoto (najchętniej A2)

Nadal aktualne. Zapraszam z propozycjami :)

4 Ostatnio edytowany przez reddd (2017-04-26 10:37:28)

Odp: Kupię supermoto (najchętniej A2)

Ja rozważam sprzedaż mojej drz400 SM, jest na A2, moja od 6 lat, wszystko robione pod siebie: 3x3 mod, bigbore, dynojet, k&n, leovince + rozwiercony oryginalny wydech, stalowy oplot, twardsza sprezyna dumpera (mam oryginał), manualnie uruchamiany wentylator (wazne przy tuningu i wolnej jezdzie w miesicie), alarm (działa bardzo fajnie), powiekszona pojemnosc chlodnicy. Tylko w ostatnich 2 latach poszedl remont: oleje w amortyzatorach + uszczelki, zestawy naprawcze hamulcow (przod tyl), najwyzszy naped DID, nowa tarcza hamulcowa przod, big bore + wał, sprzęgło PROXa (chodzi bardzo lekko). Do tego wizualnie: handguardy ZETA, naklejki sciagałem z USA pod kolor, DRC tail light, oryginalny bagaznik tył, case savers, slidery na ośkach.

Z wad: posiada rysy na owiewkach, nic z nimi nie robie bo mnie sie podobaja, nadaja charakteru :) ale są. Pojawiają się gdzieniegdzie niewielkie ogniska korozji, wiek robi swoje niestety. Zmieniłem zębatke z przodu na mniejszą i biegi przy obecnej mocy są za krótkie, wróciłbym do oryginalnej zębatki.

W tym sezonie nie jezdzona, nie robilem jeszcze serwisu. Jest to moje drugie moto do jezdzenia po miescie i zabawy. Na trasy i wyjazdy mam cbr600f, więc nabijałem mały przebieg, teraz nie pamietam jaki ma. Moto było raz w radomiu i 3 razy jezdzilo po placu na imprezach w krakowie bezpieczenstwo i rywalizacja (organizowanych przez Policho z tego forum). Po takiej zabawie szla zawsze wymiana oleju.

Nie wiem po ile teraz chodza drz, ale jesli szukasz drz, to niewiele widuje sie tak dopasionych i pewnych egzemplarzy ;)

drz450sm & cbr600f pc41
701 in progress :)

5

Odp: Kupię supermoto (najchętniej A2)

hmm napisał/a:

Nadal aktualne. Zapraszam z propozycjami :)

Na Olx wczoraj patrzyłem sa 3 Wr250x wiec możesz popatrzec

Była Kolorowa WR250X ——> ??????

6

Odp: Kupię supermoto (najchętniej A2)

Cześć, zdecydowałem, że będę kupował Husqvarne 701.

W związku z tym tutaj dokładny opis mojej drz. Jeszcze nie wrzucałem na portale ogłoszeniowe.

[url]https://docs.google.com/document/d/17MWkPF4aJx2_dIwFLBgjEYep3_8Tc0RJt4NV_42ii1M/edit?usp=sharing[/url]

drz450sm & cbr600f pc41
701 in progress :)

7

Odp: Kupię supermoto (najchętniej A2)

reddd napisał/a:

Cześć, zdecydowałem, że będę kupował Husqvarne 701.

W związku z tym tutaj dokładny opis mojej drz. Jeszcze nie wrzucałem na portale ogłoszeniowe.

[url]https://docs.google.com/document/d/17MWkPF4aJx2_dIwFLBgjEYep3_8Tc0RJt4NV_42ii1M/edit?usp=sharing[/url]

Poszło PW.

Co do wr250x to widziałem, jedna ma bardzo fajną cenę, jednak coś już w życiu jeździłem na moto i chcę coś mocniejszego. Kolega taką ma trochę jeździłem i przydałoby się parę koni więcej.

Jak ktoś ma jakieś moto to nadal zapraszam z propozycjami :)

8

Odp: Kupię supermoto (najchętniej A2)

Masz PW

Husqvarna SM450R & Yamaha YZ 250
było KTM Exc-r 530 Yamaha WR400F  Ducati Monster 800 S.i.e.
http://www.bikepics.com/members/pablo87/

9

Odp: Kupię supermoto (najchętniej A2)

Można zamknąć wczoraj kupiłem TE 450. Dzięki wszystkim za propozycje :)

10

Odp: Kupię supermoto (najchętniej A2)

Poka fotę.

Freeride 350

11

Odp: Kupię supermoto (najchętniej A2)

https://lh3.googleusercontent.com/cbCZzu8a6jFD5BkRhStL3vrb4Cf6WhNyjxZKkNQ21aKkafYITCvUgp6Piaz5PvP6RPGt9pWjF6OevfaIhDBtyGrVtrDPn8BJnhZv59rp4vIpSK--BlcvKCCr_fjTiM0b_8qmJ-y3odPiHNC7N051cNr-LzZfodeUi6QA1NSR9xh0p2EcyRP_y8W3DdrYcCFMZvF5bQ-Ga7OkfidwWoC24Oclk7JkcBt5CDC-6mr7JM2G8rtfTONxGZMY1587pbRRvPPTg5Q2lKWwi0wsyfmfuez2NTAsSTpKeMaWzUSU8VDv1y8Bkok7Tz-zV7fSMsXAxDucJ8rpSTt2u1lfGtlNsF65sHRjak76ZNZQArst9HS4oEHojqc2HTQEB4yrbIcD2U5ObeJE5F8OUy0uGKKWxCmBAU28X5FyQEgMDL2z-Ut3vM3S7KOdJMZiP3UC5_iu1ECjHu67nahv4QPfA1ooHFe4JR2C4j6n5C_iS6c2Sz7qdXXWH360q6pA5PNGHGth2NOLmHmdAdyuvtPZfktdGmCl984-vJ-vrpXeteRQSSvqs9XZBb5fpb4E_RlY2MK9M7KQVqOlgZjvGmRSkszyjs8w-UJqSEVw-ljMCbcmGPVoHsXPZzLw=w1440-h960-no

Wizualnie będzie nad czym pracować, mechanicznie mam nadzieję, że będzie ok :)