16

Odp: Treningi Śląsk

[url]http://www.torkartingowy.wodzislaw.pl/[/url] właściciel toru jest bardzo otwarty na motocyklistów. :)

17 Ostatnio edytowany przez JACA (2017-03-24 08:13:53)

Odp: Treningi Śląsk

alex164 napisał/a:

[url]http://www.torkartingowy.wodzislaw.pl/[/url] właściciel toru jest bardzo otwarty na motocyklistów. :)

Z tego co słyszałem jest otwarty ale dla motocykli z homologowanymi wydechami. Ze względu na bliskość domków jednorodzinnych jeżdżenie na Supermoto z "odpowiednim" wydechem jest często zabronione.

Co nie zmienia faktu, żeby tam zadzwonić bo może coś się w tej kwestii zmieniło. Jeśli jesteście chętni to możemy się tam kiedyś spotkać i pojeździć :)

18

Odp: Treningi Śląsk

alex164 napisał/a:

[url]http://www.torkartingowy.wodzislaw.pl/[/url] właściciel toru jest bardzo otwarty na motocyklistów. :)

Tam jest jakiś nowy właściciel? Byłem tam jakieś 3 lata temu ale dodzwonić się i cokolwiek ustalić to była mordęga. Poza tym tor jest mały ale zaskakująco fajny szczególnie dla sm. Asfalt jest przyczepny a zakręty wyprofilowane. Jedyny problem jest taki, że jest tak kręty, że człowiekowi po 5 minutach kręci się w głowie :D

19 Ostatnio edytowany przez KamKar (2017-03-25 17:19:56)

Odp: Treningi Śląsk

Ja się piszę, gdy tylko moto będzie gotowe, ale z wydechem może być ciężko :)

Dzwoniłem dzisiaj na tor w Wodzisławiu, godzina 20 zł, otwarty od pon - czwartku lub może piątku. Jedyną przeszkodą jest wjazd tylko na cichym wydechu, seryjnym lub db kilerze wyciszajacym do serii . Więc ja na bank odpadam...

FZ6 >> XT 600 SM

20

Odp: Treningi Śląsk

jak by co to z chęcią też wybiore sie na jakieś smiganie na tor/ulica

Aprilia sr50 ->Sachs ZX125 ->Husqvarna SM125S -> KTM LC4 640 2003 -> HUSQVARNA TE 450 -> CBR 600RR

21

Odp: Treningi Śląsk

ecetera, tak. Jest nowy właściciel.

Dziwna sprawa z głośnymi wydechami. Mój znajomy jeździł tam w zeszłym roku na Super Duke z Akrapami, które było słychać w sąsiednim województwie.
Jakby się ktoś wybierał to można się ustawić i polatać razem.

22

Odp: Treningi Śląsk

Od pewnego czasu myślę nad wypadem na tor w łodzi i mam pewne wątpliwości. Przede wszystkim czy moja maszyna w ogóle się nadeje na tor ( xtx 660) i jak ewentualnie tego kloca przygotować. Miał już ktoś przyjemność tam pośmigać ?

XTX 660 <3

23

Odp: Treningi Śląsk

nadaje się, nic nie rób tylko przyjedz i zapierdalaj.

24

Odp: Treningi Śląsk

blazej9696 napisał/a:

Od pewnego czasu myślę nad wypadem na tor w łodzi i mam pewne wątpliwości. Przede wszystkim czy moja maszyna w ogóle się nadeje na tor ( xtx 660) i jak ewentualnie tego kloca przygotować. Miał już ktoś przyjemność tam pośmigać ?


Wpadaj do Warszawy, a później do Bydgoszczy wystartować w klasie street

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

25

Odp: Treningi Śląsk

maniek-rr312 napisał/a:
blazej9696 napisał/a:

Od pewnego czasu myślę nad wypadem na tor w łodzi i mam pewne wątpliwości. Przede wszystkim czy moja maszyna w ogóle się nadeje na tor ( xtx 660) i jak ewentualnie tego kloca przygotować. Miał już ktoś przyjemność tam pośmigać ?


Wpadaj do Warszawy, a później do Bydgoszczy wystartować w klasie street

Rozmyślam nad Warszawą... Kur... fajna sprawa ale koszta... Z Hermesem jestem w kontakcie w tej sprawie. Na pewno jeśli nie z moto to przyjadę pooglądać i chętnie potem poimprezować :D