11,896

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Nie dyskwalifikuję. Rozważam.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

11,897

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

ŁukaszG napisał/a:
gierwi napisał/a:

Oczywiście że "0". I to czyni naprawdę dobrą okazję.
Ale moto od pierwszego właściciela które ma kilka lat (3-4) nie musi być zajechane, a może mieć kilka ciekawych lub przydatnych dodatków.

No pewnie że tak,tylko widzisz jakie są ceny w tym temacie.
Ale ja bym na twoim miejscu nie dyskwalifikował tej 701,może mozna cos z ceny urwać,posłuchać przejechać się zabrać do serwisu itp

W opisie jest informacja ze moto mozna sprawdzic w dowolnym serwisie w warszawie

Była Kolorowa WR250X ——> ??????

11,898

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Ciekaw jak oni to zrobili, że moto ma nalatane 4tys+ i nigdy nie było zarejestrowane.
Testowy tylko na zamknięte obiekty?

Pozdrawiam,
Piotrek

11,899

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Sa blachy tymczasowe w tego typu firmach. Napewno praktykuja w ciezarowkachcos takiego do transportudo klienta bo jezdza na kolach a nie na lawecie

WR 250x

11,900 Ostatnio edytowany przez anderson10 (2017-03-22 19:00:32)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Spójrzcie na to, marka oparta o technologie sprzedanej Husqvarny (co zresztą widać na pierwszy rzut oka, zmodyfikowany klon Husky SM 630). Jacyś chętni? ;)

[url]http://allegro.pl/swm-sm650r-ktm-690-lc4-husqvarna-701-xtx-p-n-i6758925496.html#thumb/1[/url]

11,901

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

[url]https://www.olx.pl/oferta/suzuki-drz400sm-igla-zamiana-na-dostawczy-CID5-IDh99bP.html#181dc98b2d[/url]

ktoś widział, słyszał a może jeździł? szukam jakiegoś supermoto cały w szczegolnosci jakiejs husqi 510 smr /450 smr badz ktm i nic ciekawego nie ma to moze drz bylaby slusznym wyborem dla mnie?

Yamaha DT 125 X 2006 rok --------->Husqvarna TE 510 2009 rok

11,902

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Jakby ktoś był zainteresowany to mogę podjechać zobaczyć ta Husqe 701, mam do niej kilka Km

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

11,903

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

anderson10 napisał/a:

Spójrzcie na to, marka oparta o technologie sprzedanej Husqvarny (co zresztą widać na pierwszy rzut oka, zmodyfikowany klon Husky SM 630). Jacyś chętni? ;)

[url]http://allegro.pl/swm-sm650r-ktm-690-lc4-husqvarna-701-xtx-p-n-i6758925496.html#thumb/1[/url]

Trzeba by było poczytać na Włoskich forach o tym,wyglada jak Ktm Husqwarna i Aprilla w jednym :)

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

11,904

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

PrzemoToZiomal napisał/a:

[url]https://www.olx.pl/oferta/suzuki-drz400sm-igla-zamiana-na-dostawczy-CID5-IDh99bP.html#181dc98b2d[/url]

ktoś widział, słyszał a może jeździł? szukam jakiegoś supermoto cały w szczegolnosci jakiejs husqi 510 smr /450 smr badz ktm i nic ciekawego nie ma to moze drz bylaby slusznym wyborem dla mnie?

Porównywać DRZ do SMR czy 510 to nie ma sensu.

Skoro to DRZ taka super to dlaczego jeszcze stoi - mając 3500 wyświetleń?

Freeride 350

11,905

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Oglądałem tą DRZ jakoś w październiku ale widzę że opis i zdjęcia się nie zmieniły.
Sprzedający mało wie o przeprowadzonym remoncie i ogólnie o moto. Generalnie nie warto za ten hajs

11,906

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

@JacekL nie porównuję dwoch motorow, przeczytaj dokladnie co napisalem 'szukam jakiegoś supermoto cały w szczegolnosci jakiejs husqi 510 smr /450 smr badz ktm i nic ciekawego nie ma to moze drz' jakby tylko bylaby jakas konkretna husqa smr 450/510 jestem w stanie przejechać całą polske i wylozyc dobre pieniadze jesli bylby ciekawy egzemplarz, niestety takowy sie nei pojawia wiec szukam jakichs alternatyw

@Future b jak to nie wie? z tego co gadałem z typem to on tam remont robił i ponoć ma fakury na 6k pln. ale z tego co gadałem z nim przez tel w kwestii sm rzeczyiwscie wydaje sie byc zielony

Yamaha DT 125 X 2006 rok --------->Husqvarna TE 510 2009 rok

11,907

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Koso napisał/a:

Jakby ktoś był zainteresowany to mogę podjechać zobaczyć ta Husqe 701, mam do niej kilka Km

Jak bys jechał to daj znac, to moze tez podjade bo z nadarzyna mam jeszcze bliżej ale dopiero zaczynam z moto wiec z chęcią zobacze na co zwracać uwage i o co pytać ;)

Była Kolorowa WR250X ——> ??????

11,908

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

A co ma wiedzieć o przeprowadzonym remoncie? Wszystko napisał, nie musiał tego robić sam przecież. Jeden z lepszych opisów jaki widziałem... zazwyczaj jakieś głupoty ludzie piszą a tu konkretnie.
A drogi jest, to prawda:)

11,909

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Może papiery nie teges? Swoją drogą, drz 400 przy 17000km przebiegu i remont kapitalny + tryby w skrzyni. Hm...

EXC 525 in progress

11,910

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

17 tysi to on miał ale po 2-3 sezonach użytkowania przez Włocha...

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP