11,866

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Masz PW

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

11,867

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

A i moto bez fabrycznego ogona, bez uchwytów i bez podnóżków pasażera.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

11,868

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

gierwi napisał/a:

Masz PW

Już tak się nie czaj. Byłeś, wiedziałeś, napisz co jest- wszyscy z chęcią się dowiemy :)

Pozdrawiam,
Piotrek

11,869 Ostatnio edytowany przez gierwi (2017-03-21 21:54:33)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Wysłałem koledze taką wiadomość:
Wygląda ładnie, plastiki w porządku, trąbi, świeci, przedni hamulec coś słaby , ale nie wiem dlaczego - może dlatego że w mojej 690 miałem pompkę RCS 16 i mam zboczenie. Lekko wyczuwalne progi na tarczach, jednak myślę że w limicie, zawieszenie suche - oklejone folią karbonową (nie wyczułem przez folię żadnych cudów do ukrycia), jedzie prosto, biegi nie wyskakują, to tyle dobrego.
Złamany lewy ogranicznik skrętu kierownicy i poodzierany od półki plastik - osłona chłodnicy, nie wiem jak chłodnica pod spodem.
Mocowanie kanapy wyrzeźbione z kawałka blachy (w miejscu aluminiowego grzybka trzymającego kanapę z przodu) i co za tym idzie wyłamany plastik z podstawy siedzenia w tym miejscu. A i moto bez fabrycznego ogona, bez uchwytów i bez podnóżków pasażera.
Bardzo głośno chodzi mechanicznie. Może jestem przewrażliwiony, poza tym jestem przyzwyczajony do odgłosów silnika z głośnym wydechem :-), ale nagrałem to na telefon i po powrocie do Poznania skonsultowałem to z mechanikiem w Rapidzie i stwierdził że chodzi jak śrutownik. Sugerował że to albo sprzęgło (bez różnicy czy wyłączone czy włączone), albo korba. Ale z telefonu to też trudno ustalić. Potem odpalił mi Enduro R z przebiegiem ok. 6 tys km. po Australii w temperaturach ok. 40 stopni i dziobala z przebiegiem ponad 55 000 i chodziły mechanicznie ZNACZNIE ciszej.
Tyle.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

11,870

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Może być? Dopisałem tam coś jeszcze.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

11,871 Ostatnio edytowany przez ŁukaszG (2017-03-21 22:09:22)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

gierwi napisał/a:

Może być? Dopisałem tam coś jeszcze.

Może byc :):) a ja mam napisać co odpisałem? :):):):):)

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

11,872

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Gierwi: ten dziobal 55 000 to mój. Niech zgadnę - kanapy nie miał ((((:

KTM SMR 690 2008 + Leo Vince + K&N + mapa Akrapa

11,873

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Witam był ktoś moze oglądać tą 701?

[url]https://www.otomoto.pl/oferta/husqvarna-sm-husqvarna-701-sm-salon-polska-z-gwarancja-motonita-ktm-fv23-ID6yFMsJ.html[/url]

Znam opinie na temat Motonity i ze sprzedaja sprowadzone motocykle zrobione do sprzedaży ale tutaj rzekomo salon Polska.

Tylko zastanawia mnie opis, motocykl ma najechane 4,3k km, a gwarancja 2 lata  liczona od dnia zakupu od nich, i wystawiają fv 23% .

Była Kolorowa WR250X ——> ??????

11,874

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

TomekRST napisał/a:

Gierwi: ten dziobal 55 000 to mój. Niech zgadnę - kanapy nie miał ((((:


Nie miał, ale gadał (nieźle) od strzała :-)

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

11,875

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Bera3 napisał/a:

Witam był ktoś moze oglądać tą 701?

[url]https://www.otomoto.pl/oferta/husqvarna-sm-husqvarna-701-sm-salon-polska-z-gwarancja-motonita-ktm-fv23-ID6yFMsJ.html[/url]

Znam opinie na temat Motonity i ze sprzedaja sprowadzone motocykle zrobione do sprzedaży ale tutaj rzekomo salon Polska.

Tylko zastanawia mnie opis, motocykl ma najechane 4,3k km, a gwarancja 2 lata  liczona od dnia zakupu od nich, i wystawiają fv 23% .


Rozmawiałem z nimi. Motocykl to testówka z centrali Husqvarny w Austrii. Kupujący będzie pierwszym właścicielem, gwarancja od daty zakupu na 2 lata.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

11,876

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

gierwi napisał/a:
Bera3 napisał/a:

Witam był ktoś moze oglądać tą 701?

[url]https://www.otomoto.pl/oferta/husqvarna-sm-husqvarna-701-sm-salon-polska-z-gwarancja-motonita-ktm-fv23-ID6yFMsJ.html[/url]

Znam opinie na temat Motonity i ze sprzedaja sprowadzone motocykle zrobione do sprzedaży ale tutaj rzekomo salon Polska.

Tylko zastanawia mnie opis, motocykl ma najechane 4,3k km, a gwarancja 2 lata  liczona od dnia zakupu od nich, i wystawiają fv 23% .


Rozmawiałem z nimi. Motocykl to testówka z centrali Husqvarny w Austrii. Kupujący będzie pierwszym właścicielem, gwarancja od daty zakupu na 2 lata.


Cena dobra wiec czemu jeszcze nikt nie kupił ?:p

Była Kolorowa WR250X ——> ??????

11,877

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Magiczne słowo "TESTÓWKA" może zadziałało? Wyobraź sobie siebie, kiedy dostajesz prawie nowe moto na godzinę/weekend/miesiąc (jak jesteś dziennikarzem motoryzacyjnym), co robisz? Maneta, maneta, maneta, guma, guuuma, cytując klasyka "i tak k***a do zajebania!".
Myślę o niej, ale gadałem z kolegami z serwisu KTM w Poznaniu i twierdzą że się napatrzyli dosyć na testówki u nas i w centrali KTM kiedy byli na szkoleniach. Odradzają.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

11,878

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

zreszta widac po rideoucie huski w zeszlym roku jak znani ludzie z filmikow je upalali ;)

WR 250x

11,879

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

nie rozumiem tego - a jak mieli jeździć ? 20km/h po bułki ? Wg mnie to lepiej, że jeździli na nim kumaci, niż osoba, co zmienia biegi jak w samochodzie...

dają gwarancję 2 lata, więc są pewnie sprzętu...

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

11,880

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

ja nie mowie, ze nie. dobrze jezdzony na kole przez querlego to tylko cene podwyzsza

WR 250x