11,881

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

levis napisał/a:

nie rozumiem tego - a jak mieli jeździć ? 20km/h po bułki ? Wg mnie to lepiej, że jeździli na nim kumaci, niż osoba, co zmienia biegi jak w samochodzie...

dają gwarancję 2 lata, więc są pewnie sprzętu...

Nie chodzi że po bułki, ale swoje moto chyba odpalasz, podgrzejesz, i jak ma odpowiednią temp. roboczą to można wszystko z nim robić. Tamte po prostu bywają zaniedbane.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

11,882

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Ja wątpliwości podzielam,moto ma przejechane 4300 (w sezonie tyle nie zrobię) wiec troche ją potestowali...

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

11,883

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

rozumiem, że to takie małpki dorwały co chciały koniecznie urwać korbę i udowodnić, że nowa husqa to gówno :-) Wg mnie żaden szanujący się motocyklista, a za takich uważam tych co robią jakieś testy, nie wsiądzie na moto i nie będzie robił -  "daj mu na zimnym"...

Zawsze możesz go osłuchać, jest gwarancja i motocykl sporo taniej niż nowy.

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

11,884

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Dlatego rozważam. Nie generalizowałbym z tymi testerami. Są tacy i inni.
Cena jest z jednej strony OK, a z drugiej strony wyszedł nowy model z silnikiem z Duke 690 o mocy 74 KM

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

11,885

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Ja bym się nie bał testowego egzemplarza bo w sumie czego się bać? Gwarancja jest.

dabljuer250x

11,886

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

superczesiu napisał/a:

Ja bym się nie bał testowego egzemplarza bo w sumie czego się bać? Gwarancja jest.

Gwarancja to takie pojęcie względne.
Mogą uznać a mogę odrzucić reklamację. Np. stwierdzą, że motocykl był katowany na zimnym:) Latał zbyt dużo na gumie i coś się zatarło.
Nie miałem nowego moto ale tłoki, łańcuszki rozrządu wymieniają na gwarancji? Czo to liczą jako elementy eksploatacyjne?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

11,887

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

W nowym moto w książce serwisowej jest opisane co obejmuje a co nie gwarancja producenta.
Nie masz raczej szans zareklamować np. sprzęgła itd.
Łańcuszek rozrządu, tłok i resztę rzeczy które zużyją się szybciej niż jest to przewidzane w manualu są wymieniane na gwarancji.
Motocyklówka w PL nawet na poziomie nowych sprzętów to cały czas ciułanie kasy i ugrywanie każdej złotówki bo są małe marże więc o uznanie gwarancji ciężko. W samochodach nowych jest zajebiście... wymieniają jak leci i się jeszcze cieszą:) Np wtryski które można było wyczyścić wymienili na nowe bo stwierdzili że im się to opłaca, zawieszenie regularnie serwisują na gwarancji... ogólnie życ nie umierać. Mowa o Daci Duster.

11,888

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

no dobra, ale jaka jest alternatywa ? kupić smc-ra 3-4 letniego za 27k ? skąd wiesz, że tam łańcuszek i tłok nie będzie wyciągnięty - kto i jak nim jeździł ? a gwarancji brak i do tego starszy egzemplarz.
To, że stoi nowa SVX bez przebiegu jest jeszcze do rozumienia, ale tutaj spodziewałem się, że taka huska pójdzie od ręki.

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

11,889

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Nie wiem jak w moto, ale samochodowe testówki (ale te dla prasy, VIP) są praktycznie zawsze wzmocnione względem oryginału (skrzynia, półosie, wydajniejsze chłodnice, lepsze wyciszenie, mocniejszy program), aby zminimalizować możliwość fuckupu podczas testów, a także zrobić dobre wrażenie na dziennikarzu. Niestety w przypadku aut takie testówki idą na żyletki po testach.

KTM SMR 690 2008 + Leo Vince + K&N + mapa Akrapa

11,890

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

gierwi napisał/a:
TomekRST napisał/a:

Gierwi: ten dziobal 55 000 to mój. Niech zgadnę - kanapy nie miał ((((:


Nie miał, ale gadał (nieźle) od strzała :-)

A z ciekawostki to zawory nie były ani razu regulowane, od nowości bo nie było / nie ma luzów. Chłopaki z Rapida nie wierzyli, że ten silnik ma taki kilometraż i tak gada.

KTM SMR 690 2008 + Leo Vince + K&N + mapa Akrapa

11,891

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

levis napisał/a:

no dobra, ale jaka jest alternatywa ? kupić smc-ra 3-4 letniego za 27k ? skąd wiesz, że tam łańcuszek i tłok nie będzie wyciągnięty - kto i jak nim jeździł ? a gwarancji brak i do tego starszy egzemplarz.
To, że stoi nowa SVX bez przebiegu jest jeszcze do rozumienia, ale tutaj spodziewałem się, że taka huska pójdzie od ręki.


No tak, ale jeśli moto było w 1 rękach (wiem że u nas to raczej niemożliwe, bo jesteśmy bogatym krajem i nikt tak długo sprzęta nie trzyma ;-)), to jest historia serwisowa i przypuszczenie graniczące z pewnością że był prawidłowy serwis. Jedno tylko powinniśmy sobie powiedzieć: te motocykle są przeznaczone do "intensywnej" eksploatacji i jako takie powinny być dobrze serwisowane. Tylko dziwne jest to, że szukasz supermoto a większość ofert sprzedaży wygląda na "egzemplarze kolekcjonerskie" o wartości większej niż nowe.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

11,892

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

czekaj, bo ja chyba czegoś nie czaję...

motocykl ma przejechane 4300km - to ile w tym czasie powinien mieć wymian oleju i sprawdzenia/regulacji zaworów ? To chyba nie jest wyczyn...

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

11,893

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

levis napisał/a:

no dobra, ale jaka jest alternatywa ? kupić smc-ra 3-4 letniego za 27k ? skąd wiesz, że tam łańcuszek i tłok nie będzie wyciągnięty - kto i jak nim jeździł ? a gwarancji brak i do tego starszy egzemplarz.
To, że stoi nowa SVX bez przebiegu jest jeszcze do rozumienia, ale tutaj spodziewałem się, że taka huska pójdzie od ręki.

Alternatywa jest taka ze jak zainteresowany ma 32 koła zł do wydania i poważnie sie wacha,to ma tez 39.900 i mu diler przywozi moto pod dom o umówionej godzinie...bo jak był oglądać moto (perfekcyjne) i okazał sie ZŁOM to tak się właśnie myśli.

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

11,894

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Oczywiście że "0". I to czyni naprawdę dobrą okazję.
Ale moto od pierwszego właściciela które ma kilka lat (3-4) nie musi być zajechane, a może mieć kilka ciekawych lub przydatnych dodatków.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

11,895

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

gierwi napisał/a:

Oczywiście że "0". I to czyni naprawdę dobrą okazję.
Ale moto od pierwszego właściciela które ma kilka lat (3-4) nie musi być zajechane, a może mieć kilka ciekawych lub przydatnych dodatków.

No pewnie że tak,tylko widzisz jakie są ceny w tym temacie.
Ale ja bym na twoim miejscu nie dyskwalifikował tej 701,może mozna cos z ceny urwać,posłuchać przejechać się zabrać do serwisu itp

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP