1

Temat: Wr250x

Cześć, potrzebuje opini na temat Yamahy Wr250x, znalazłem ciekawa ofertę. To będzie pierwsze moto wiec nie chce szaleć z mocą, a myśle ze wr-ka na początek spokojnie wystarczy do nauki i zabawy.

Była Kolorowa WR250X ——> ??????

2

Odp: Wr250x

Bierz

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.

3

Odp: Wr250x

Posiada ktoś takową w Warszawie lub okolicy zebym mogl podjechać zobaczyc?

Była Kolorowa WR250X ——> ??????

4

Odp: Wr250x

Shonek tutaj z forum jest z okolic Wawy.
Co do WR-ki, bierz, będziesz zadowolony. Super sprzęt na początek.
Tak nawiasem, która oferta jeśli można wiedzieć? Jest w necie?

Yamaha WR250X -> KTM 690SMCR EVO2

5

Odp: Wr250x

Na Allegro jest cena 18 z kawałkiem, ale 2012 rok, salon Polska i salon yamahy sprzedaje, przebieg kawałek ponad 1000 km, a przez to ze z salonu to pakiet ubezpieczeni z AC sobie wezmę, na pierwszy rok na wszelki wypadek. A w przyszłości jak historia znana i z polski to łatwiej chętnego znajdę jak mi sie znudzi

Była Kolorowa WR250X ——> ??????

6

Odp: Wr250x

Był już oglądać ktoś to moto i nie kupił. Musisz poszukać na forum. Poza tym długoooo już wisi.

Yamaha WR250X -> KTM 690SMCR EVO2

7

Odp: Wr250x

Z tego co sie dowiedziałem telefonicznie, kupiony i zarejestrowany pierwszy raz w zeszłym roku, po sezonie oddany w rozliczeniu. I tak stoi. Poszukam w takim razie dokładniej bo cos juz szukałem ale nic o tym dokładnie nie znalazłem.

Była Kolorowa WR250X ——> ??????

8

Odp: Wr250x

Chcieli za nią 20 a teraz jest 18,z tego co widze felgi są porysowane na rantach i chyba zębatka tył jest większa.Pochwal sie jak kupisz :)

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

9 Ostatnio edytowany przez Bera3 (2017-03-19 18:16:24)

Odp: Wr250x

Fakt te koła dają troche do myślenia przy takich oponach trudno tak felgę porysować

Jakos w tygodni pojadę ja zobaczyc, jak kupie na pewno sie pochwale.

Była Kolorowa WR250X ——> ??????

10

Odp: Wr250x

Nie ma tez czesciowo okleiny

WR 250x

11

Odp: Wr250x

Co do okleiny podobno właściciel pierwszy zdjął  i okleil sobie motor w logo własnej firmy. Ale to tylko info jakie uzyskałem telefonicznie bo tez mnie to zainteresowało. Jak ktoś moze zna jakas historie tego moto to niech da znac bo ja na forum nic nie znalazłem w tym temacie

Była Kolorowa WR250X ——> ??????

12

Odp: Wr250x

btw na sprowadzony tez mozesz wziac ac normalnie

WR 250x

13

Odp: Wr250x

Pamietam jak ona stała nowa u nich kosztowała chyba 22.5 i była to ostatnia sztuka dostępna w PL X bo ich już nie produkują.

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

14

Odp: Wr250x

lewyy napisał/a:

btw na sprowadzony tez mozesz wziac ac normalnie

Tak ale oni w salonie mają pakiety i oc + AC jest chyba 5-6% wartości, a jak pojde z ulicy byle gdzie to juz drożej to wychodzi

Była Kolorowa WR250X ——> ??????

15

Odp: Wr250x

W jakim celu Ci AC jest potrzebne? Ze względu na kradzież czy raczej na kraksy ze swojej winy? Jeśli cykasz się, ze skubną to jak najbardziej warto wziąć AC, ale jeśli to drugie to powiem, że tym moto się jeździ jak rowerem.

WR250X -> Husaria 701