1

Temat: Tor Rakietowa (Redeco) Wrocław - pytań kilka...

Koledzy dajcie proszę jakieś info odnośnie tego toru we Wrocku. Cennik dostałem od nich na maila ale bardziej interesują mnie ogólne info. Czy jest dobrze czy zle, nawierzchnia, czy jest sens brać na wyłączność czy można jeździć z innymi (samochody i moto w tym samym czasie?), i ogólnie co Wam jeszcze przyjdzie do głowy.
Jesteśmy z bielska-białej i chcielibyśmy trochę poćwiczyć w tym sezonie w bezpiecznych warunkach. W pobliżu tylko Wyrazów na którym nie byłem ale opinie totalnie zniechęcają no i Vysoke Myto z tym że tam jak na razie bardzo mało jakichś konkretnych info jest.
Z góry dzięki za wszelkie wskazówki...

FZ6 -> FZ1 -> Daytona 675 -> Tuono V4R APRC -> Street Triple R ->  DRZ400SM -> MT09 Street Rally ->KTM690SM

2

Odp: Tor Rakietowa (Redeco) Wrocław - pytań kilka...

w mycie to cie rozjada ;)

SUZUKI RMZ 450
   #94

3

Odp: Tor Rakietowa (Redeco) Wrocław - pytań kilka...

Z tego co wiem to rakietowa raczej szału nie robi. Lepiej jechać na jakiś karting.

4

Odp: Tor Rakietowa (Redeco) Wrocław - pytań kilka...

bylem tam kilka razy i można pojeździć. może  niema tam  warunków ze wszystkie oczekiwania i wszystkich spełnia ale pośmigać można(przy upadku nic sobie nie zrobisz ) .ja trafiłem na jazdę z samochodami  , można sobie obrać taki wariant trasy ze nikt nikomu nie będzie przeszkadzał.co do ceny  to drogo nie było tylko, teraz słyszałem ze  tam nie wpuszczają moto albo wala ceny ze nie warto, bo sam bym się wybrał ponoć nowy właściciel i coś tam maja robić

5

Odp: Tor Rakietowa (Redeco) Wrocław - pytań kilka...

Byłby ktoś chętny pojechać w tym tygodniu obadać temat, jak to wygląda, i czy można tam na moto wjechać, nie koniecznie na sm.

Ból jest najlepszym nauczycielem, lecz nie każdy chce być jego uczniem.

GSXR 750 K6

6

Odp: Tor Rakietowa (Redeco) Wrocław - pytań kilka...

To co z tym torem ostatecznie? Wiadomo coś?
Jestem często we Wrocku u rodziny i zawsze na Kisielin cisne ale chętnie bym bliżej polatał.

7 Ostatnio edytowany przez raku (2017-02-14 08:34:12)

Odp: Tor Rakietowa (Redeco) Wrocław - pytań kilka...

W kamieniu slaskim jest nowy tor.
[url]http://motormania.com.pl/newsy/kraj/nowy-tor-silesia-ring-w-kamieniu-slaskim-juz-otwarty/[/url]

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

8

Odp: Tor Rakietowa (Redeco) Wrocław - pytań kilka...

Jakiś okrutnie wielki ten tor, nie wiem czy dla SM to dobry pomysł;)

9

Odp: Tor Rakietowa (Redeco) Wrocław - pytań kilka...

Napisali, że mogą zmienić konfigurację.  Pytanie tylko czy taka dla SM się znajdzie.
Tutaj onboard [url]https://youtu.be/_NndGwP96Z4[/url]

10

Odp: Tor Rakietowa (Redeco) Wrocław - pytań kilka...

Nie no tor zajebisty ale bardzo duży. Szkoda mi CRF na taka jazdę. Przejadę się tam na innym moto w sezonie. Szukam małych torów. Moim ideałem jest Kisielin i coś czuje że bliżej nic ciekawego nie znajdę.

11

Odp: Tor Rakietowa (Redeco) Wrocław - pytań kilka...

Teraz trochę tych małych torów powstaje. Słyszałem o tym w Łodzi, Krakowie (Kościuszki), Słomczyn. Większość to tory ODTJ - jakaś nowa inicjatywa. Może pieniądze z UE zaczęli sypać, nie wiem. W każdym razie na ten tor w Kamieniu też SM byłoby mi szkoda.

12

Odp: Tor Rakietowa (Redeco) Wrocław - pytań kilka...

Rakietowa to już historia. Tor jest zamknięty i prawdopodobnie zburzony. We Wrocławiu zostały tylko gokarty... :(

13

Odp: Tor Rakietowa (Redeco) Wrocław - pytań kilka...

ten tor Silesia to ma chyba proste dłuższe niż w Pozen :-]

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

14

Odp: Tor Rakietowa (Redeco) Wrocław - pytań kilka...

Ciekawe jaka cena za ten Kamień Śląski. Jak niższa niż w PZ to trzeba będzie pomyśleć o ścigu.

15

Odp: Tor Rakietowa (Redeco) Wrocław - pytań kilka...

jak będziesz atakował na Kisielin to i ja możne się podepnę.