1

Temat: Aprilia Shiver

Panowie jakieś opinie na jej temat ? Chce kupić drugie moto bo SM do jazdy dłużnych tras absolutnie odpada :P

2

Odp: Aprilia Shiver

Duzo dalej tym Shiverem nie zalecisz.

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

3

Odp: Aprilia Shiver

Przecież to zwykły neked,  żartujesz chyba

4

Odp: Aprilia Shiver

TomekC napisał/a:

Przecież to zwykły neked

no właśnie, dlatego to pytanie powinien kolega zadać na forum aprilii czy gdzieś

https://www.bikepics.com/members/81

5 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2017-02-24 11:15:14)

Odp: Aprilia Shiver

TomekC napisał/a:

Przecież to zwykły neked,  żartujesz chyba

No nie żartuje, takie moto to chyba bardziej nadaje sie do miasta nieźli w trasy, ew. jakies krótkie "traski" jak juz.

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

6

Odp: Aprilia Shiver

Jeśli się nie mylę to ten Shiver ma bak 9L... Już chyba lepiej za polowe kwoty jaka wydasz na Shivera kupić jakiegoś porządnego nakeda i zostawić sm do szaleństw.

7

Odp: Aprilia Shiver

ecetera napisał/a:

Jeśli się nie mylę to ten Shiver ma bak 9L...

15l.

https://www.bikepics.com/members/81

8 Ostatnio edytowany przez ecetera (2017-02-24 17:53:17)

Odp: Aprilia Shiver

ecetera napisał/a:

Jeśli się nie mylę to ten Shiver ma bak 9L... Już chyba lepiej za polowe kwoty jaka wydasz na Shivera kupić jakiegoś porządnego nakeda i zostawić sm do szaleństw.

delta napisał/a:
ecetera napisał/a:

Jeśli się nie mylę to ten Shiver ma bak 9L...

15l.


Kompletnie pomyliłem modele. Myślałem o Dorsoduro które de facto ma zbiornik 12L. Mój błąd.

9

Odp: Aprilia Shiver

Dzinkss napisał/a:
TomekC napisał/a:

Przecież to zwykły neked,  żartujesz chyba

No nie żartuje, takie moto to chyba bardziej nadaje sie do miasta nieźli w trasy, ew. jakies krótkie "traski" jak juz.

no i o takie krótkie traski chodzi , SM nawet do takich sie nie nadaje :D choc kolega na WSK 175 pojechał nad morze :D a mieszka blisko Krakowa :D jak widac da sie , nawet tłoka nie zmieniał po drodze :P