1

Temat: Honda XR 650 R - Kupię

Witam tak jak w temacie jestem zainteresowany kupnem motocykla Honda XR 650 R na kołach terenowych
najlepiej południowa strona Polski - mieszkam w Krakowie

2

Odp: Honda XR 650 R - Kupię

Tabul ma zajebista XR

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570

3

Odp: Honda XR 650 R - Kupię

Ile chcesz przeznaczyć ?

4

Odp: Honda XR 650 R - Kupię

wszystko zalezy od stanu, myśle że górna granica to 16 tys

5

Odp: Honda XR 650 R - Kupię

Daj mi swój adres @

6

Odp: Honda XR 650 R - Kupię

Może nie na kołach terenowych i nie południowa polska, ale wygląda zacnie

[url]https://www.olx.pl/oferta/honda-xr-650-dall-ara-supermoto-2004-rok-CID5-IDi1Znf.html#cd55d58e73[/url]

KTM 690 SMC

7

Odp: Honda XR 650 R - Kupię

Serwisuje jeden motor Włochowi mieszkające u nas. Nigdy bym od nich nic nie kupił, o nic nie dba , dopiero jak się rozleci to naprawia... o wymianie oleju zapomina nie mówiąc o filtrach  trzyma ma zewnątrz i co pół roku motor leży i przyjeżdża coś pospawac...

8

Odp: Honda XR 650 R - Kupię

A Polacy kradną auta w DE

9

Odp: Honda XR 650 R - Kupię

tabul napisał/a:

Serwisuje jeden motor Włochowi mieszkające u nas. Nigdy bym od nich nic nie kupił, o nic nie dba , dopiero jak się rozleci to naprawia... o wymianie oleju zapomina nie mówiąc o filtrach  trzyma ma zewnątrz i co pół roku motor leży i przyjeżdża coś pospawac...

Znam kilkunastu Włochów jeżdżących na moto większość ma perełki ducati,każdy stawia na ubrania motocyklowe top.50% moto w Polsce jeździ sprowadzone z Włoch i maja sie dobrze mimo wielkich przebiegów...

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

10

Odp: Honda XR 650 R - Kupię

Prawda, widziałem Ducati kilku Włochów i widać że traktują to bardziej jak biżuterie. Mnie takie traktowanie motocykla odstrasza od tego sportu. Lubie jak widać po moto że jeździ:)

11

Odp: Honda XR 650 R - Kupię

Ja miałem cbr z włoch to karbony, niebieskie przewody, srubki, lusterka, sety, wydech, malowanie hrc - widać było, że tak ja mówicie ktoś lubił wystroić moto.

12

Odp: Honda XR 650 R - Kupię

wiadomo że generalizuje, trafiłem na jakiegoś wyluzowanego gościa, bo on nawet w zimie potrafi jeździć ;) bardzo sympatyczny zresztą, ale auto które z włoch miałem, też poobijane, kat wycięty i od razu przepływka do wymiany, więc jakoś tak ich wziąłem za niedbalskich gości...

13

Odp: Honda XR 650 R - Kupię

tabul napisał/a:

wiadomo że generalizuje, trafiłem na jakiegoś wyluzowanego gościa, bo on nawet w zimie potrafi jeździć ;) bardzo sympatyczny zresztą, ale auto które z włoch miałem, też poobijane, kat wycięty i od razu przepływka do wymiany, więc jakoś tak ich wziąłem za niedbalskich gości...

Co do aut to sie zgodzę w większości śmietniki w środku poobijane i sarwis w ostateczności a i tapicerka zmieniająca kolor od fajek.

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

14

Odp: Honda XR 650 R - Kupię

MAĆKO napisał/a:

Prawda, widziałem Ducati kilku Włochów i widać że traktują to bardziej jak biżuterie. Mnie takie traktowanie motocykla odstrasza od tego sportu. Lubie jak widać po moto że jeździ:)

Ja tak mam ze za każdym razem gdy wyjeżdżam z garażu chce zeby wszystko wyglądało jak nowe:)

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP