1

Temat: Kupie supermoto, torowke

Siema, kupię supermociaka, najlepiej już z antyhoppingiem, nie koniecznie z homologacja, w jakiejś rozsądnej cenie. (Do 13k)

2

Odp: Kupie supermoto, torowke

nie ma hoppingu i hebel sm sobie zostawiam plusem natomiast jest zrobione zawieszenie juz pod sm


[url]https://www.otomoto.pl/oferta/honda-crf-honda-crf-450-rejestracja-ID6yKId1.html#a7b8624ea6[/url]

3

Odp: Kupie supermoto, torowke

Kurczę, jeszcze takiego zapotrzebowania na torowe sm nie widziałem.
Dobrze, dobrze :)

"Nie ma boga. Jest Mmmmotór!"
KTM SMR450 '13 #23

4

Odp: Kupie supermoto, torowke

Lucek napisał/a:

Kurczę, jeszcze takiego zapotrzebowania na torowe sm nie widziałem.
Dobrze, dobrze :)

Trochę sie spóźnili bo najlepsze sprzęty sprzedawały się na koniec sezonu w takim badżecie. ;)

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

5

Odp: Kupie supermoto, torowke

radzio napisał/a:
Lucek napisał/a:

Kurczę, jeszcze takiego zapotrzebowania na torowe sm nie widziałem.
Dobrze, dobrze :)

Trochę sie spóźnili bo najlepsze sprzęty sprzedawały się na koniec sezonu w takim badżecie. ;)

potwierdzam :D

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

6 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2017-02-07 19:56:16)

Odp: Kupie supermoto, torowke

A jakie sprzęty obecnie na torach dominują i robią robotę, mozna wiedzieć? Z wył. Tm-ów i zróżnicowania umietnosci kierowników.
Ps. Czy kiedykolwiek jakikolwiek Berg dojechał do mety w zawodach?;)

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

7

Odp: Kupie supermoto, torowke

przekrój sprzętów jest naprawdę duży:

- Yamaha YZ / WR
- KTM SMR / EXC 450/525/560/660
- Honda CRF 450
- Kawasaki KX 450
- Husqvarna 450/510/560
- Suzuki RMZ/DRZ 450/400

kolejność zupełnie przypadkowa

Osobiście tylko raz widziałem Husaberga w Bydgoszczy kolegi "Kompan do Picia" - ale nie leciał w zawodach, tylko w przeddzień na treningach.

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

8

Odp: Kupie supermoto, torowke

Rozwinę dyskusję na temat TMów... czemu nie? :P Niczego im raczej nie brakuje oprócz K w marce zeby były mniej egzotyczne. :P


Wracając do tematu to: KTM, YAMAHA, HONDA, TM / Husqvarna,  SUZU i KAWA. Chyba nawet udało się rozpisać pod względem popularności.

Robotę zrobisz każdym, bo robotę robisz w głowie i na treningach. Następnie setup motocykla gumy, heble, zawiasy itp itd.

Każda marka się nadaje, pytanie jaki kolor lubisz.

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

9 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2017-02-07 20:41:06)

Odp: Kupie supermoto, torowke

Kolor swój aktualny najbardziej lubię (w. naturze zielony:). Czyli sprzęty różne choć podobne, a kto da wiecej decyduje. Podobno torowanie w modzie teraz dlatego tak głośno myśle:) A czy takie 650 ma coś do powiedzenia w temacie czy nie ta liga?
Ps. Czyli żaden Berg nawet treningów nie dojechał (mój dojedzie) hehe. Pozytywnie.

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

10

Odp: Kupie supermoto, torowke

Jeździły KTM 660, SXV 550 to i Twój Berg pojedzie bez problemu.

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

11

Odp: Kupie supermoto, torowke

levis napisał/a:

Jeździły KTM 660, SXV 550 to i Twój Berg pojedzie bez problemu.

Wszystko pojedzie, a u mnie to kwestia dozownika oleju... tylko gdzie beczkę umiejscowić;)
Żarty żartami ale trzeba sie bryknac po tym torze zeby ogaru trochę nabrać, tylko zeby tego nie z.jebac to kondycji fizycznej by sie przydało, tylko czy mnie stać na takie przyjemności (gnatów nie liczę) takim "wyczynem" który stół nie wiadomo dlaczego bedzie liczył. W zasadzie to sam sobie odpowiem: "Pewnie ze Cię nie stać ale jakoś to pewnie bedzie w myśl maksymy większości"

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

12

Odp: Kupie supermoto, torowke

skocz najpierw na jakiś tor typu Radom czy Kisielin - nie wiem co masz tam blisko.

Jak będziesz się czuł na siłach to ogień.

10 min wyścigu to taki średni wysiłek - bardziej męczę się biegnąć 2km średnim tempem :)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

13

Odp: Kupie supermoto, torowke

chyba w 2013 byl Berg w PP, co nawet wygrywal. chyba 570?

"Nie ma boga. Jest Mmmmotór!"
KTM SMR450 '13 #23

14

Odp: Kupie supermoto, torowke

Toruń najbliżej. Jezeli o siły chodzi moje i sprzętu to chocby teraz jak byłoby trzeba pomimo braków i totalnej ignorancji (konsekwencji).

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

15

Odp: Kupie supermoto, torowke

Dzinkss a skąd jesteś?

Kuba #18