31

Odp: Kalendarz A3 Supermoto.pl 2017

Bartek podeślij jakiś numer przesyłki na pw , bo kurierzy w mojej okolicy czasem zapominają o dostarczaniu paczek.

Pozdrawiam i życzę wesołych świąt .

CRF450R SM

32

Odp: Kalendarz A3 Supermoto.pl 2017

Hej, znalazłby się może jeszcze jeden egzemplarz? :)

33

Odp: Kalendarz A3 Supermoto.pl 2017

Kalendarze wyszły dzisiaj z drukarni, będę je miał dopiero po świętach. RB23 - nie wpłacił kasy za kalendarz, więc teoretycznie jeden jest wolny, tylko nie chce żeby ktoś czuł się oszukany. Z drugiej strony termin wpłaty był określony, więc na razie to ja jestem w plecy ;) Także ustalamy, że kalendarz jest wolny i kto szybszy ten jego.

Jak wyjdą paczki będę Was informował.

Ps możliwe są dodruki, tylko musi się uzbierać kilka sztuk

motoslide.com

34

Odp: Kalendarz A3 Supermoto.pl 2017

Nie chcę się tak na chama komuś ładować w interes, był w końcu przede mną :) Ale jak będą dodruki to wchodzę w to.

35

Odp: Kalendarz A3 Supermoto.pl 2017

a do paczkomatów o przypadkiem nie jest potrzebny nr. telefonu odbiorcy?

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

36

Odp: Kalendarz A3 Supermoto.pl 2017

Barteksm napisał/a:

Tytuł przelewu: Nick i dokładny adres do wysyłki wraz z numerem telefonu, a i najlepiej z adresem mailowym..

[url=http://forum.super-moto.pl/post285354.html#p285354]Link[/url]

XmirasX napisał/a:

Nie chcę się tak na chama komuś ładować w interes, był w końcu przede mną :) Ale jak będą dodruki to wchodzę w to.

Jak po świętach nie będzie odzewu z jego strony to kalendarz jest do wzięcia

motoslide.com

37 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2016-12-28 12:24:32)

Odp: Kalendarz A3 Supermoto.pl 2017

Paczki pocztą dzisiaj wyszły. Reszta jutro.

Bondek i MarcinAkaMariano macie PW.

Nie ma już wolnych kalendarzy

motoslide.com

38

Odp: Kalendarz A3 Supermoto.pl 2017

1. adrmln90                      - 2 szt.                                            DPD                              WPŁATA
2. gierwi                           - 1 szt.                                           paczkomat                      WPŁATA
3. harp                             - 1 szt.                                            Poczta                           WPŁATA
4. dody                            - 1 szt.                                             Poczta                           WPŁATA
5. SFMario                        - 1 szt.                                           paczkomat                     WPŁATA
6. snieg                           - 1 szt.                                            paczkomat                     WPŁATA
7. CHAW                          - 1 szt.                                           Odbiór osobisty               WPŁATA
8. MarcinAkaMariano          - 2 szt.                                            paczkomat                    WPŁATA
11. Żural Tomek                 -1 szt.                                           Paczkomat                    WPŁATA
10. Kaban                          -1szt.                                            Poczta                           WPŁATA
11. Żural Jędrzej                - 2 szt.                                           DPD                             WPŁATA
12. Bondek                        -1 szt.                                           Paczkomat                     WPŁATA
13. qnik                             -1szt.                                           Paczkomat                      WPŁATA
14. Dziku                           -1 szt.                                           DPD                               WPŁATA
15. SUPERMOTO                - 1 szt.                                          Paczkomat - WAW049          WPŁATA
16. Bart                             - 1 szt.                                          DPD                                WPŁATA
17. hermes                         - 2 szt.                                         Poczta                            WPŁATA


Nie ma już wolnych kalendarzy

motoslide.com

39

Odp: Kalendarz A3 Supermoto.pl 2017

Dziekuje - Barteksm

K ocham
T ylko
M otocykle

40

Odp: Kalendarz A3 Supermoto.pl 2017

Dobra wszystko wyszło, mam nadzieje, że dojdzie do wszystkich jeszcze w tym roku, w jednym kawałku i że będzie się wszystkim podobało, jak nie, to zbanować mnie i na policje zgłosić najlepiej do drogówki. Pozdro i wszystkiego ogarniętego w nowym roku

motoslide.com

41

Odp: Kalendarz A3 Supermoto.pl 2017

Do mnie dzisiaj o poranku zawitał listonosz , kalendarz w Cip** polecam wszystkim , dzięki wielkie Bartku  .

CRF450R SM

42

Odp: Kalendarz A3 Supermoto.pl 2017

Ehhh...już żałuję, że się spóźniłem :(

43

Odp: Kalendarz A3 Supermoto.pl 2017

W razie czego jakby zebralo sie kilku chetnych do wydrukowania dodatkowej partii kalendarzy to ja sie pisze na jedna sztuke.

#769
https://www.facebook.com/SUMOsupermotoTEAM/
Było: DERBI SENDA 50 '00 < EXC 125 '03 < HM CRE 250 2t '06 < KXF 250 '06 < YZ 125 '06 < CRF 250 '10 < YZ250F '09 < YZ250F '08 < EXC 525 SM '05
Jest: CR 250 2000, KX 125 1987 :)

44

Odp: Kalendarz A3 Supermoto.pl 2017

Mogłem zamówić więcej, ale nie chciałem zostać z tym później na lodzie. Jak się uzbiera 5 kalendarzy to można pomyśleć o dodruku.

motoslide.com

45

Odp: Kalendarz A3 Supermoto.pl 2017

Barteksm napisał/a:

Mogłem zamówić więcej, ale nie chciałem zostać z tym później na lodzie. Jak się uzbiera 5 kalendarzy to można pomyśleć o dodruku.

Jeśli jest taka możliwość to ja się zapisuje na kalendarz.

DRZ400 SM -> WR250X-> CR 250 R -> RMZ450 RR -> nicość