16 Ostatnio edytowany przez Lucek (2016-10-24 14:20:30)

Odp: Husqvarna sm 450r

Na forum jest smr do sprzedania. Z pewną historia. Ten sam model. 510
Miałem taką i nie słuchaj głupot. Części bez problemu. Fakt, słabo z używanymi. Awaryjność standardowa bym powiedział. Ale zasada jak dbasz tak masz, będzie najważniejsza.

"Nie ma boga. Jest Mmmmotór!"
KTM SMR450 '13 #23

17 Ostatnio edytowany przez MAĆKO (2016-10-24 17:25:47)

Odp: Husqvarna sm 450r

Ale Lucku nikt tu głupot nie napisał, fakt trudno dostępnych części używanych moim zdaniem skreśla ten model bo łatwiej i szybciej ogarnąć usterke w CRF albo innym EXC.
Sama awaryjność myślę że porównywalna do całej reszty wyczynów czyli "tu pierdolnie, tam pierdolnie... jak na wojnie"
Nie widzę po prostu sensu zakupu tego sprzęta bo nic szczególnego w nim nie ma a nawet jest mocno przeciętny a dodatkowym utrudnieniem jest utrudniony dostęp do części używanych.
Nawet widzę większy sens zakupu Berga 650;P bo tam przynajmniej jest moc w zamian za tą całą udrękę.

18

Odp: Husqvarna sm 450r

Prawda jest taka, że 450/510 przejedzie dwa razy tyle niż taka crf

19

Odp: Husqvarna sm 450r

Kazdą wypowiedz biore pod uwage, z pewnoscią macie sporo racji dodam ze szukam oryginalnego supermoto z mozliwoscia rejestracji oczywiscie nie ukuwam ze rozgladam sie takze za cfr czy ktm rozmawialem z wlascicielem to handlarz z pewnoscia pytalem o ten dekompresator twierdzi ze faktycznie jest odłączony ale motor pali na zimnym i cieplym silnik pracuje dobrze

20

Odp: Husqvarna sm 450r

Skupmy sie na tych dwóch huskach co myślicie o tej drugiej z 2005 roku bez dodatkow, motor tez sprowadzony w celu sprzedany brak info na temat silnik i ewentualnych remontach

21

Odp: Husqvarna sm 450r

Ja z mojej strony mg powiedzieć jedynie tyle że dalej jak 200 km za pewna maszyna nie jeżdżę bo często jedzie się po cukier a w papierku zbuk  -_- Co do husek się nie wypowiadam bo było ich kilka u nas i się wszystkie jeb*ły :/

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

22

Odp: Husqvarna sm 450r

[url]https://www.youtube.com/watch?v=spZpH4bBweU[/url]
Tutaj macie link do tego motocykla jak praca silinka?

23

Odp: Husqvarna sm 450r

wasik napisał/a:

Prawda jest taka, że 450/510 przejedzie dwa razy tyle niż taka crf

Trochę nie rozumiem tej wypowiedzi , 450/510 przejedzie dwa razy więcej niż taka CRF? a CRF to jaką ma pojemność 125...
Nie wiem czym argumentujesz to stwierdzenie , ale wiem jedno , że czy to będzie Kat , CRF czy inny pierdolnik , to jeżeli ktoś  dba o moto to na pewno nim sporo przelata .

CRF450R SM

24

Odp: Husqvarna sm 450r

adrmln90 napisał/a:
wasik napisał/a:

Prawda jest taka, że 450/510 przejedzie dwa razy tyle niż taka crf

Trochę nie rozumiem tej wypowiedzi , 450/510 przejedzie dwa razy więcej niż taka CRF? a CRF to jaką ma pojemność 125...
Nie wiem czym argumentujesz to stwierdzenie , ale wiem jedno , że czy to będzie Kat , CRF czy inny pierdolnik , to jeżeli ktoś  dba o moto to na pewno nim sporo przelata .

Nie tyczy się husabergów:D

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

25

Odp: Husqvarna sm 450r

flyk89 napisał/a:

[url]https://www.youtube.com/watch?v=spZpH4bBweU[/url]
Tutaj macie link do tego motocykla jak praca silinka?

Z filmiku nie jesteś w stanie nic powiedzieć, chyba że jesteś wróżbita Maciej. Musisz się tam przejechać z kimś ogarniętym i zobaczyć ten motor na żywo. Jak masz do tego motocykla dalej niż 100-150km to nie jedź, szkoda czasu;) Ja za pieniądze które wydałem na paliwo latając za ofertami CRF mógłbym dołożyć ładnych kilka stów do moto a nie gadać z pseudo kolegami którzy chcą mnie zrobić w ch***a.