1

Temat: Yoł !

Witam , na imie mi Patryk , od ponad 4 lat zajmuje sie naprawą wszelkich rodzai motocykli , cross,  atv , utv itd  . Kocham to i jest to moja pasja powiązana z moim zarabianiem na życie .  Zarejestrowałem się gdyż planuje zakup motocykla crossowego bądź supermoto a głowinie dlatego że chce poszerzacz swoja wiedzę a tutaj są osoby które mi bardzo imponują i chętnie wymienie się z nimi doświadczeniami ,ciekawostkami i nauczę sie czegoś ciekawego ;)  W przyszłości planuje otworzyć swój warsztat gdzie bede naprawiał wszelkiego rodzaju wszędołazy terenowe , bo to najbardziej mi pasuje . Witam !

2

Odp: Yoł !

Cześć:)
Jak lubisz naprawiać to kup sobie Husaberga:P (żart)

3

Odp: Yoł !

MAĆKO napisał/a:

Jak lubisz naprawiać to kup sobie Husaberga:P (żart)

wcale nie żart
+1
tylko wtedy nie będziesz jeździł, za to wiedzę poszerzysz w ch.uj

https://www.bikepics.com/members/81

4

Odp: Yoł !

Cześć

albo Aprilię :D

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

5

Odp: Yoł !

Haha dobre ;)

6

Odp: Yoł !

sieema :D

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

7 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2016-10-12 10:40:08)

Odp: Yoł !

Jeszcze sa tu Bergi co żyją i mają sie bardzo dobrze, wiec będziecie kur.wa Levisowi, mi i reszcie użytkowników w/w statkow dopłaty robic za każda stracona złotówkę. Prawnicy juz dokumentują te wasze kiepskie żarty które absolutnie nie maja nic wspólnego z rzeczywistością, a my po wszystkim kupimy nowe;)) W sumie Levisowi możecie jechać po rajtach bo to cfaniak jest, ma szajzu jak głupi śrubek i podobno wszystkie stany magazynowe wykupił;)))

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

8

Odp: Yoł !

Spoko Dźinks, założymy Wam

Fundację Dla Osób Poszkodowanych Zakupem Hu.aberga:)

zawsze jakiś grosik tam się dla Was uzbiera;)

https://www.bikepics.com/members/81

9 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2016-10-12 10:01:09)

Odp: Yoł !

I ja takie wsparcie kolegów to rozumiem, wiedziałem ze mozna na was liczyć w każdej nawet najgorszej sytuacji:) Kazdy jeden tysiączek sie przyda,a to tak niewiele dla was a tak wiele dla nas:). Fundacja juz istnieje podaje dane:
Fundacja Na Rzecz "Poszkodowanych" posiadaczy Bergów im.  Dr Hackera (spec. z zakresu mechaniki kwantowej, turboodrzutowej, wynalazca i właściciel wielu patentów z wykorzystaniem technologii kosmicznej zaimplementowanych w silniki Husaberga, nadmienię ze jest to zdobywca wielu prestiżowych nagród w tym "Złotego Łożyska wału"- trzy razy z rzędu zdobyta! wykładowca i autor wielu świetnych artykułów zamieszczonych na łamach najpotężniejszego forum tematycznego SM, cieżko wszystkie zasługi spisać bo tyle tego sie nazbierało w jego karierze wiec patronat nie mogl sie trafić lepszy, a podobno nawet NASA juz sie nim interesuje co tylko potwierdza wszystkie dokonania) i spółki. NIP 450-550-650-570 Poznań (wiadomo). Wpłat dokonujemy na nr konta (podamy pózniej, ponieważ aktualne zostało zadłużone w kwotach sięgający budżetu niewielkiego państwa stad chwilowe problemy techniczne) z dopiskiem "lepsze jutro dla mnie i mojego Berg". Pozdrawiam i dziekuje wszystkim zaangażowanym w ten jakże szczytny cel.

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

10

Odp: Yoł !

Pięknie to ująłeś, aż mi się łezka w oku zakręciła:) i jak tu nie wpłacić?

https://www.bikepics.com/members/81

11 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2016-10-12 10:41:25)

Odp: Yoł !

Dodam jeszcze ze fundacja dopina ostatni guzik w programie "1000+ za każdy jeden przejechany kilometr Bergiem". Projekt ustawy leży juz na biurku, czekamy tylko na uchwałe. Troszkę sie to przeciąga bo podobno jakieś chu.jki z KTM-a dają pod stołem grube chajsy zeby to nie przeszło ale my jesteśmy dobrej myśli (wywiad ze śląska juz ich namierza i bedzie dokręcać im delikatnie śrubę) także liczymy mocno na uchwale tego projektu.

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

12

Odp: Yoł !

Dzinkss napisał/a:

Dodam jeszcze ze fundacja dopina ostatni guzik w programie "1000+ za każdy jeden przejechany kilometr Bergiem". Projekt ustawy leży juz na biurku, czekamy tylko na uchwałe. Troszkę sie to przeciąga bo podobno jakieś chu.jki z KTM-a dają pod stołem grube chajsy zeby to nie przeszło ale my jesteśmy dobrej myśli (chłopaki ze śląska juz ich namierzją i bedą dokręcać im śrubę) także liczymy mocno na uchwale tego projektu.

:D

premia powinna też dotyczyć każdego uruchomienia tejże maszyny z rozrusznika!!!

https://www.bikepics.com/members/81

13 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2016-10-12 12:00:56)

Odp: Yoł !

Kiedyś cos tam mi sie obiło o uszy o operacji "odpal pizdzika z guzika" we współpracy z jakimś szemranym towarzystwem zza wschodu i mity krążące wookól tej akcji podczas ktorej udało się tego dokonać jednemu uzytkowniki. Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem poniewaz zostały uwolnione takie pokłady energii ze po całym przedsięwzięciu został krater o głębokości kilometra, szerokości kilkunastu kilometrów, ale co gdzie i jak
to nikt nic nie wie i nie chce wiedzieć, a tym bardziej używać guzika. Niektóre teorie spiskowe wiażą te wydarzenia z wydarzeniami w Czelabińsku, stad problemy wszystkich agencji kosmicznych z wykryciem tego zjawiska, a towarzysze z dalekiego wschodu zaczęli coś pobrzękiwać o napędzie antygrawitacyjnym po tamtych wydarzeniach;))

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650