1,636

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

To chyba o moją fryzurę chodzi.... muszę zacząć grzebień wozić:D  :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,637

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

kurwinka, posta mi zjadało.
Nie chce mi się odtwarzać z pamieci pojazdu na Bicepsa.
Powiem tylko krótko, że jeżeli zamiast bujać sie z nami woli starej smażyć kotlety albo golić jaja na lustro bo STARA tak lubi, to ja z nim nigdy w kapsle nie zagram. A od gry w kapsle wole terrory uliczne i kręgle na pasach dla pieszych. Wiec jak chcesz grać w moją grę to proszę Cię bardzo, ale meczyk jedzie dzisiaj, a nie jutro po południu lub w godzinach rannych jak stara jest w pracy i szpanujesz tym że masz wolne...że teraz to ty możesz latać a my leszcze pantoflowe w pracy zamulamy.

ps, jak nie wychodzisz na moto to ugotuj mi ziemniaki młode. Chętnie zjem z kefirkiem jak będę z miasta zjeżdżał...

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

1,638

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

dukeSebo napisał/a:

To chyba o moją fryzurę chodzi.... muszę zacząć grzebień wozić:D  :D


Hmm...bardziej stylistę w koszu  :P

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

1,639

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Brzozrider napisał/a:

kurwinka, posta mi zjadało.
Nie chce mi się odtwarzać z pamieci pojazdu na Bicepsa.
Powiem tylko krótko, że jeżeli zamiast bujać sie z nami woli starej smażyć kotlety albo golić jaja na lustro bo STARA tak lubi, to ja z nim nigdy w kapsle nie zagram. A od gry w kapsle wole terrory uliczne i kręgle na pasach dla pieszych. Wiec jak chcesz grać w moją grę to proszę Cię bardzo, ale meczyk jedzie dzisiaj, a nie jutro po południu lub w godzinach rannych jak stara jest w pracy i szpanujesz tym że masz wolne...że teraz to ty możesz latać a my leszcze pantoflowe w pracy zamulamy.

ps, jak nie wychodzisz na moto to ugotuj mi ziemniaki młode. Chętnie zjem z kefirkiem jak będę z miasta zjeżdżał...

Następny zaczyna!  :)   Powiem tak ,wpadaj brzoza na szame ale 1 pytanie mam: Czy Ty jesz? czy roztrząsasz? bo nie wiem czy folii w kuchni nie rozłożyć ?  :)

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

1,640

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

a danie takie nie nadwyręży twojego budżetu wiec nie żałuj ziemniaków. GOTUJ!!

JA muszę ogarnąć temat który mam po pracy do załatwienia i mogę lecieć na miacho, tak jak wczesniej pisałem, dajcie mi znać gdzie jesteście, wiec jak bóg przykazał i mama prosiła patrzcie na wyświetlacze swoich telefonów w oczekiwaniu na komunikat:
BRZOZA 1 połączenie nieodebrane. Oddzwonić??

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

1,641

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Stary, bo whiskaczu 1 na dwa tygodnie ręce sie nie trzęsą. Nie wiem co ty tam sobie popijasz w trakcie białego montażu :D
A może pociągasz nosem, w to już nawet nie chce wnikać, ale to tłumaczyłoby to twoje ADHD...

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

1,642

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Biceps do mnie dzwonił i mówił że żalu do nas nie czuje... ;)  a nawet do tego stopnia...że jak mu tak dobrze pojedziemy... to czuje jak coś w nim pęka i ma żonie powiedzieć: dość tego z chłopakami dzisiejszy wieczór spędzam
(na razie przed lustrem mowę trenuje)... jedyne co dzisiaj zrobi to obierze ziemniaki a przed wyjściem... na kuchennym stole... liścik do ślubnej pozostawi...  :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,643

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Brzozrider napisał/a:

nakleiłem ACERBISA :)
a żółta jest ona??


albo biała no fear albo ama supermoto z logiem :)

1,644

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Wszyscy terroryści są twardzi tylko... czasami przed wyjściem, muszą obiady gotować...
Podchodząc po ludzku do sprawy :)  przenosimy godzinę ustawki na 19.00 miejsce pozostaje bez zmian :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,645

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

danielmik napisał/a:
Brzozrider napisał/a:

nakleiłem ACERBISA :)
a żółta jest ona??


albo biała no fear albo ama supermoto z logiem :)

to przyjmę obie na klatę za karę...

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

1,646

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Brzozrider napisał/a:
danielmik napisał/a:
Brzozrider napisał/a:

nakleiłem ACERBISA :)
a żółta jest ona??


albo biała no fear albo ama supermoto z logiem :)

to przyjmę obie na klatę za karę...


shit wygadałem sie hehe ;)

1,647

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

jesli zdaze wymienic klocki z przodu to wpadne

1,648

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

No i pozamiatane. Teraz można iść grzecznie spać. Sebo jeszcze mi w głowie huczy od Twojej wyciszonej puszki  :D

1,649

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

ktoś z Was na Cargo był? kilka SM się kręciło...

http://p0lish.wordpress.com

1,650

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

maniek.o napisał/a:

No i pozamiatane. Teraz można iść grzecznie spać. Sebo jeszcze mi w głowie huczy od Twojej wyciszonej puszki  :D

Nadmierna cisza doprowadza do poczucia izolacji a ta w prostej linii prowadzi do alienacji... latając ze mną Maniek, poczucie alienacji jest Ci obce... :D

Ps. Nikt z nas dzisiaj nie terroryzował cargo :)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR