11,041

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

tedi90 napisał/a:

co tam jest tyle warte? :D zobaczę dzisiaj, jeśli z silnika nie będzie lał się olej z każdej strony i nie będzie chodził jakby w cylindrze była garść nakrętek to pewnie wezmę.

tak pi razy drzwi:

silnik 3tys
kola 2tys
zawias 1500
hebel 1000
rama z papierem 1500-2000

to tak na szybko a jeszcze sporo gratow zostanie.

11,042 Ostatnio edytowany przez Spidi (2016-08-31 21:28:17)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

mich87 napisał/a:
B4rt0sz napisał/a:
JohnnyQulaweOkO napisał/a:

No ja nawet nie miałem czasu zadzwonić bo w weekend była robota...
[url]http://olx.pl/oferta/ktm-690-smcr-2013r-CID5-IDd3ctb.html#9b738a4776[/url]
Przyznawać się kto go tak poocierał ;) Cena czyni cuda w sumie ;P

[url]http://forum.supermoto.pl/topic35608-s-ktm-smcr-2013.html[/url]
tu masz wątek z forum ;)



i przyjechał frajer z pedalską fryzurą zaczesaną na bok, gówno wie,  opinie wystawił a inni internetowi geniusze się tej opinii trzymają. Powiem tylko, że raz pojechałem do katowic po motocykl polecany i zachwalany przez tutejsze forum, okazał się kompletną ruiną, także pozdrawiam słuchanie się internetowych opinii zamiast samemu ruszyć dupę i zobaczyć. Co do opisu, prawdą jest peknieta lampa, urwany ogranicznik, brak lusterek kierunków czy plastiki na zipy, tylko że sam przed przyjazdem, debil, fotki tych uszkodzen otrzymał. Nie rozumiem za to celu pisania kłamstw i bzdur na temat np. "śrub  odkręcanych dłutem".. chlopcze, żadna sruba przy silniku czy kierownicy nie byla dotykana... no i szczyt wszystkiego "uszkodzona rama".. jeszcze pokazałem pajacowi żę z dwóch stron rama posiada takie samo fabryczne "wgniecenie", właściciele 690tek mogą potwierdzić. 
"

Trochę pojechałeś kolego...
Ja sie Twoim motocyklem też interesowałem i powiedziałeś, że "ma jakieś tam drobne mankamenty i pękniętą lampę ale technicznie jest w bdb stanie". Wysłałeś mi byle jakie foty, zrobione chyba pilotem od telewizora, na których w ogóle nie wiele widać nie mówiąc już o doszukiwanie się wszystkich opisanych mankamentów.
Jednak wystarczyły żebym odpuścił - nie tego szukałem i nie za takiego pieniądze za jakie go wcześniej wystawiałeś.

Nie bardzo rozumiem jednak rozumiem po co wyjeżdzasz tutaj z jakimiś osobistymi wycieczkami. Chłopak nie zmyślał, nie rzucał wyroków, nie obsmarował Cię tylko napisał jak było i że odpuścił a ty mu wrzucasz od frajerów!? Chłopie zachowując się w ten sposób tylko zniechęcasz do siebie...

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

11,043

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Spidi napisał/a:
mich87 napisał/a:
B4rt0sz napisał/a:

[url]http://forum.supermoto.pl/topic35608-s-ktm-smcr-2013.html[/url]
tu masz wątek z forum ;)



i przyjechał frajer z pedalską fryzurą zaczesaną na bok, gówno wie,  opinie wystawił a inni internetowi geniusze się tej opinii trzymają. Powiem tylko, że raz pojechałem do katowic po motocykl polecany i zachwalany przez tutejsze forum, okazał się kompletną ruiną, także pozdrawiam słuchanie się internetowych opinii zamiast samemu ruszyć dupę i zobaczyć. Co do opisu, prawdą jest peknieta lampa, urwany ogranicznik, brak lusterek kierunków czy plastiki na zipy, tylko że sam przed przyjazdem, debil, fotki tych uszkodzen otrzymał. Nie rozumiem za to celu pisania kłamstw i bzdur na temat np. "śrub  odkręcanych dłutem".. chlopcze, żadna sruba przy silniku czy kierownicy nie byla dotykana... no i szczyt wszystkiego "uszkodzona rama".. jeszcze pokazałem pajacowi żę z dwóch stron rama posiada takie samo fabryczne "wgniecenie", właściciele 690tek mogą potwierdzić. 
"

Trochę pojechałeś kolego...
Ja sie Twoim motocyklem też interesowałem i powiedziałeś, że "ma jakieś tam drobne mankamenty i pękniętą lampę ale technicznie jest w bdb stanie". Wysłałeś mi byle jakie foty, zrobione chyba pilotem od telewizora, na których w ogóle nie wiele widać nie mówiąc już o doszukiwanie się wszystkich opisanych mankamentów.
Jednak wystarczyły żebym odpuścił - nie tego szukałem i nie za takiego pieniądze za jakie go wcześniej wystawiałeś.

Nie bardzo rozumiem jednak rozumiem po co wyjeżdzasz tutaj z jakimiś osobistymi wycieczkami. Chłopak nie zmyślał, nie rzucał wyroków, nie obsmarował Cię tylko napisał jak było i że odpuścił a ty mu wrzucasz od frajerów!? Chłopie zachowując się w ten sposób tylko zniechęcasz do siebie...


Czytanie ze zrozumieniem?  W ktorum miejscu napisal jak bylo? W tym ze uszkodzona jest rama i sruby odkrecane dluten? Wysłałem ci fotki,  zrezygmowales bo szukałeś igly, twoj wybór, dales chyva trochę więcej za swojego niz ja wolam.

11,044

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Spidi napisał/a:
mich87 napisał/a:
B4rt0sz napisał/a:

[url]http://forum.supermoto.pl/topic35608-s-ktm-smcr-2013.html[/url]
tu masz wątek z forum ;)



i przyjechał frajer z pedalską fryzurą zaczesaną na bok, gówno wie,  opinie wystawił a inni internetowi geniusze się tej opinii trzymają. Powiem tylko, że raz pojechałem do katowic po motocykl polecany i zachwalany przez tutejsze forum, okazał się kompletną ruiną, także pozdrawiam słuchanie się internetowych opinii zamiast samemu ruszyć dupę i zobaczyć. Co do opisu, prawdą jest peknieta lampa, urwany ogranicznik, brak lusterek kierunków czy plastiki na zipy, tylko że sam przed przyjazdem, debil, fotki tych uszkodzen otrzymał. Nie rozumiem za to celu pisania kłamstw i bzdur na temat np. "śrub  odkręcanych dłutem".. chlopcze, żadna sruba przy silniku czy kierownicy nie byla dotykana... no i szczyt wszystkiego "uszkodzona rama".. jeszcze pokazałem pajacowi żę z dwóch stron rama posiada takie samo fabryczne "wgniecenie", właściciele 690tek mogą potwierdzić. 
"

Trochę pojechałeś kolego...
Ja sie Twoim motocyklem też interesowałem i powiedziałeś, że "ma jakieś tam drobne mankamenty i pękniętą lampę ale technicznie jest w bdb stanie". Wysłałeś mi byle jakie foty, zrobione chyba pilotem od telewizora, na których w ogóle nie wiele widać nie mówiąc już o doszukiwanie się wszystkich opisanych mankamentów.
Jednak wystarczyły żebym odpuścił - nie tego szukałem i nie za takiego pieniądze za jakie go wcześniej wystawiałeś.

Nie bardzo rozumiem jednak rozumiem po co wyjeżdzasz tutaj z jakimiś osobistymi wycieczkami. Chłopak nie zmyślał, nie rzucał wyroków, nie obsmarował Cię tylko napisał jak było i że odpuścił a ty mu wrzucasz od frajerów!? Chłopie zachowując się w ten sposób tylko zniechęcasz do siebie...


Czytanie ze zrozumieniem?  W ktorum miejscu napisal jak bylo? W tym ze uszkodzona jest rama i sruby odkrecane dluten? Wysłałem ci fotki,  zrezygmowales bo szukałeś igly, twoj wybór, dales chyva trochę więcej za swojego niz ja wolam.

11,045 Ostatnio edytowany przez tedi90 (2016-09-01 07:30:46)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

[url]http://olx.pl/oferta/ktm-smr-450-CID5-IDgxETP.html#a8fed57924[/url] Wczoraj byłem go oglądać. Niestety nie zdecydowałem się go kupić, ze względu mojej nie wiedzy, według mnie silnik głośno chodził i nie był to dźwięk z góry (głowicy) tylko od strony dekla sprzęgła. Chciałbym usłyszeć jak chodzi zdrowy RFS (tutaj mam prośbę do forumowiczów z okolic poznania albo zielonej góry posiadających ktm-a z takim silnikiem). Sprzedający uczciwy, wszystko co powiedział przez telefon zgadzało się ze stanem faktycznym. Zaznaczył, że niedawno miał zrzuconą głowicę i po sezonie tłok z korba do wymiany, nie ma aktualnego przeglądu, światła do podłączenia. Dużo dodatków typu wydech, filtr powietrza K&N, anodowane dekle przy silniku, podkładki podnoszące kierownice itp. Co mnie jeszcze zdziwiło to, że SMR miał 6 biegów, a z tego co się orientuje powinno być 5.

11,046

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

To jest sprzęt Kuby z forum.
KTM właśnie będzie rzęził od strony sprzęgła. Zarówno taki 20 letni jak i taki 2 letni.
Biegów SMR ma 6.
To te najnowsze mają 5.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

11,047

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

No dokładnie, Jakub Grygiel, Hacker dobrze mówi.

tedi90 napisał/a:

Sprzedający uczciwy, wszystko co powiedział przez telefon zgadzało się ze stanem faktycznym.

To rzadkość, także jak szukasz takiego sprzęta to warto się zastanowić, zrobisz w zimę remont i będziesz miał dobrą furę.

https://www.bikepics.com/members/81

11,048

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

hacker33 napisał/a:

To jest sprzęt Kuby z forum.
KTM właśnie będzie rzęził od strony sprzęgła. Zarówno taki 20 letni jak i taki 2 letni.
Biegów SMR ma 6.
To te najnowsze mają 5.

Miałem racje, przez moją nie wiedzę go nie wziąłem i dotyczącej pracy silnika i ilości biegów :> Chyba będę dzisiaj dzwonił bo motocykl bardzo mi się podobał, wycieków nie widziałem, Sprzedający mówił, że jeszcze są do ustawienia zawory to praca się uspokoi.

11,049

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

tedi90 napisał/a:
hacker33 napisał/a:

To jest sprzęt Kuby z forum.
KTM właśnie będzie rzęził od strony sprzęgła. Zarówno taki 20 letni jak i taki 2 letni.
Biegów SMR ma 6.
To te najnowsze mają 5.

Miałem racje, przez moją nie wiedzę go nie wziąłem i dotyczącej pracy silnika i ilości biegów :> Chyba będę dzisiaj dzwonił bo motocykl bardzo mi się podobał, wycieków nie widziałem, Sprzedający mówił, że jeszcze są do ustawienia zawory to praca się uspokoi.

Na Twoim miejscu założyłbym, że trzeba tam wpakować 7k. (lepiej się nastawić na najgorsze).
Jeżeli to akceptujesz to kupuj.

Pozdrawiam,
Piotrek

11,050

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

tak założyłem i nie wziąłem. Jeśli chodzi o wymianę korba, tłok, łożyska i uszczelniacze to zamknie się w mniejszej kwocie i to jest do zaakceptowania. 7k pakować w motocykl 9letni wart 10k trochę mnie przeraża.

11,051

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

bez przesady- 7 to po awarii. Jak cylinder jeszcze dobry to za 3k da się zrobić całkiem sporo rzeczy.

11,052 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2016-09-01 09:47:47)

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

karol128 napisał/a:

bez przesady- 7 to po awarii. Jak cylinder jeszcze dobry to za 3k da się zrobić całkiem sporo rzeczy.

Cylinder 2085.53 PLN bez tłoka
Tłok 1100
Korba 1200  + przebicie
zawory 2000 + obróbka głowicy, ewentualnie prowadnice
sprężynki 400
Łańcuszek 300
Ceny ASO KTM

Dolicz robotę, uszczelki, łożyska, oliwę

Kolega też ma na sprzedaż SMR-a, też do roboty. Idzie na części, bo wpakować 8-9tys w sprzęt za 10, to trzeba mieć "gest"

Pozdrawiam,
Piotrek

11,053

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

są też tańsze zamienniki (tłok, korba), po za tym cylinder jeśli nadaje się do regeneracji to przynajmniej według mnie bez sensu wymieniać tylko po to żeby mieć nowy. Zgodzę się z Tobą, że pakowanie 7000-9000 w sprzęt warty 10 to bez sens bo nikt przy odsprzedaży tego nie odda. Jechałem go oglądać z nastawieniem, remontu na zimę i włożenia 2-3k, ale dźwięki od strony sprzęgła mnie przeraziły. Jeśli miałbym pewność, że tak KTM po prostu ma, pewnie bym wracał z tym motorem na przyczepce.

11,054

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

Licząc po cenach z aso to zawsze tak wyjdzie:)

Co do wpakowania to czy stary czy nowy to co za różnica. Jak wsadzisz 10k w sprzęt za 40k to też nie stanie się warty 50k, w praktyce jeszcze więcej będziesz w plecy bo z każdym rokiem utrata wartości wyniesie kilka tysi. Inwestowanie w stary czy nowy sprzęt to dokładnie taka sama strata kasy.

Osobiście wolałbym japońca bo jednak tańszy w remoncie.

11,055

Odp: Ciekawe motocykle na allegro/ebay

do tego rocznika akurat jest trochę zamienników:

korba Prox, wossner, hot rods - 100-120 funów

tłok proxa - 140 funów

z zaworów nie widzę zamienników, więc 2000

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450