5,476 Ostatnio edytowany przez wyrzyk969 (2016-08-24 23:21:35)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

mallly200sx napisał/a:

Nie sprzedają już osobą prywatnym.

w tym przypadku "osobom prywatnym", a nie "osobą prywatnym", sorki, że zwracam uwagę ale mnie to wnerwia jak ludzie nagminnie kaleczą język na tym. Nie bierz tego do siebie bo nic nie mam do Ciebie ale zawsze zwracam uwagę na to. Oczywiście kto by to nie był, hehe takie trochę jakby "zboczenie zawodowe". Pzdr.

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

5,477

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Fakt :) U mnie co chwile "sądy" temperatury ludzie zamawiają :D

Pozdrawiam,
Piotrek

5,478

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

spoko luz, ja to tak jak pisałem, że trochę "zboczenie zawodowe" bo się na nauczyciela kształciłem hehe całe szczęście zmieniłem profesję ale trochę pozostało i to szczególnie w takim przypadku ;p

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

5,479

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Nauczyciel zapierdalający na supermoto? myślę że w szkole/czy gdziekolwiek byś uczył, mógłbyś robić furorę ;)

RMX 450Z

5,480

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

I do tego dwa miesionce wakacji!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

5,481

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Wiem że się pisze inaczej, ale mnie to też denerwuje. ;-)

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

5,482

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Z tego co widzę, to z j.polskiego same prymasy.

EXC 525 in progress

5,483

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Kiedyś używałem CB radia i po zwróceniu komuś uwagi że mnie uszy bolą jak kaleczy mowę to koleś mi pojechał:
"Patrzcie, k***a! Pierdolony Miodek z nami jedzie!" :-)

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

5,484

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Domier napisał/a:

Ktos bylby zainteresowany KTM SMC 690 2011r? Stan motocykla - nowy! 4000km przebiegu. Wydech akrap, slidery powerparts na oski, oslony carbonowe wydechu. Komplet dokumentow tak jak wyjechal z salonu. Nawet ryski na handbarze nie ma. 26tys do oddania a mnie brak wolnych funduszy na drugie moto blokuje

Wrzuć do działu sprzedam, chętnie go zobaczę ;)

KTM 690

5,485 Ostatnio edytowany przez shonek (2016-08-27 22:58:58)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Po roku użytkowania (nie aż tak bardzo intensywnego) moja szybka 100% modelu crystal gold zaczęła ubić powłokę. Czyli po prostu zamiast złotej robiła się czarna. Podobno to normalne, że się rysuje co zauważyłem prawie na samym początku, ale dzisiaj była już w owadach cała prawie i zdecydowałem, że ja umyje. No i po umyciu zeszło pół powłoki, patrząc teraz przez szybę obraz jest rozmazany. Myta wg zaleceń producenta. Ktoś miał podobnie? Ciekaw jestem czy tylko ja.
Zauważyłem też, że dużo osób jeździ w przezroczystych.
Najgorsze, że nie będzie teraz lansu w złotej szybie :)

WR250X -> Husaria 701

5,486

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

shonek napisał/a:

Po roku użytkowania (nie aż tak bardzo intensywnego) moja szybka 100% modelu crystal gold zaczęła ubić powłokę. Czyli po prostu zamiast złotej robiła się czarna. Podobno to normalne, że się rysuje co zauważyłem prawie na samym początku, ale dzisiaj była już w owadach cała prawie i zdecydowałem, że ja umyje. No i po umyciu zeszło pół powłoki, patrząc teraz przez szybę obraz jest rozmazany. Myta wg zaleceń producenta. Ktoś miał podobnie? Ciekaw jestem czy tylko ja.
Zauważyłem też, że dużo osób jeździ w przezroczystych.
Najgorsze, że nie będzie teraz lansu w złotej szybie :)

Ja miałem srebrną, też częściowo gubi powłokę, tzn nadal ją mam i używam. Ale to tam gdzie zdarzy mi się dotknąć w rękawicach, no i od wycierania, właśnie od owadów. Chyba trzeba zakładać zrywkę i po prostu ją zmieniać co jakiś czas ;) Przeźroczyste są o tyle wygodne,  że jak wracasz w nocy to nie martwisz się o nic bo wszystko ładnie widać. Nie każdemu chce się wozić dwie pary jak mi ;)

RMX 450Z

5,487

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Zrywki mogą być dobrym rozwiązaniem.
Ciekawe czy taka zrywka "psuje" trochę wygląd lustra? Oczywiście patrząc z zewnątrz.

WR250X -> Husaria 701

5,488

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ja mam jużdrugie gogle 100% z lustrem i nic nie złazi.
Jedna dość mocno porysowanym ale w enduro ciagle błoto, gałęzie i nikt tam sie z goglami nie pieści.
Druga latam SM i poki co ciagle jak nowa przy czym trzeba uważać czym i jak sie myje i wyciera...

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

5,489

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Spidi napisał/a:

Ja mam jużdrugie gogle 100% z lustrem i nic nie złazi.
Jedna dość mocno porysowanym ale w enduro ciagle błoto, gałęzie i nikt tam sie z goglami nie pieści.
Druga latam SM i poki co ciagle jak nowa przy czym trzeba uważać czym i jak sie myje i wyciera...

Ja na swojej mam a raczej miałem przebieg 7k. Myta zgodnie z zaleceniami, wycierana też. Z resztą co tam, 100zł na sezon to i tak mało. Trzeba kupić drugą i ogień.

WR250X -> Husaria 701

5,490 Ostatnio edytowany przez azek (2016-08-31 11:57:28)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Witam mam pytanko czy ktoś kiedyś dorabiał adapter pod hamulec brembo z smc ( prawdopodobnie) żeby pasował pod EXC ? Znalazłem stronę która oferuje taki oto adapter ale cena odstrasza .. :/
[url]http://www.purte1.com/index.php/en/store/product/view/487/415[/url]
Jak by miał ktoś kogoś godnego polecenia co byłby w stanie taki zrobic albo przypadkiem ma na sprzedaż taki adapter to chętnie bym go zakupił :)
Chodzi o coś takiego:
[url]http://i49.photobucket.com/albums/f254/xxtokesxx/2008%20KTM%20250sx%20SM/079.jpg[/url]
[url]http://i49.photobucket.com/albums/f254/xxtokesxx/2008%20KTM%20250sx%20SM/074.jpg[/url]