5,431

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ja kiedys opadłem  lc4 może przy 150 to przyjebało dymem z przedniego koła i to wszystko   PS Potrzebny manual do drz 400  chodzi o składanie silnika pomoze ktos ?

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

5,432 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2016-08-02 22:18:31)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

helmex napisał/a:

ja kiedys opadłem  lc4 może przy 150 to przyjebało dymem z przedniego koła i to wszystko   PS Potrzebny manual do drz 400  chodzi o składanie silnika pomoze ktos ?

[url]https://drive.google.com/file/d/0B0fPe4feWkfeODBhNGRiZTEtY2RlZi00YWRhLTk0M2ItMThhYTlhNmUzOGEx/view?ddrp=1&hl=en#[/url]

Pozdrawiam,
Piotrek

5,433

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

mały wartasz flache. !

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

5,434 Ostatnio edytowany przez shonek (2016-08-04 19:01:31)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Jadę 3/4/5/6, puszczam gaz i coś mi wydaje dziwny dźwięk (tak jakbym wrzucił nakrętkę albo śrubkę do puszki i tą puszką obracał i potrząsał), okropny i dosyć głośny dźwięk bo słyszę nawet przy prędkości 80-90 km/h. Okej, puszczam gaz, toczę się i jest ten dźwięk, ale jak wcisnę sprzęgło albo dodam gazu problem znika. Ale gdy jadę 3/4/5/6 i puszczę gaz i sprzęgło to dźwięk jest, ale w miarę spadania obrotów dźwięk też trochę cichnie i gdy już mam prędkość przy której powinienem wrzucić niższy bieg to już całkowicie ucicha. Na 2 też się zdarza, ale nie słychać tak bardzo. Dodam, że nie zawsze tak się dzieje, dzisiaj jeździłem i było ok, ale wczoraj był ten dźwięk. Nie potrafię nawet stwierdzić skąd on pochodzi, na pewno z lewej strony, i czuję, że nie wydobywa się on z silnika (chociaż mogę się mylić bo wciskanie gazu i sprzęgła można rzec od razu definiuje przyczynę jako silnik). Chyba w miarę jasno to napisałem.
Co to może być? Irytujący problem bo lipa jeździć z trzeszczącym moto, zwłaszcza w mieście.

WR250X -> Husaria 701

5,435

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

a może spróbuj naciagnac łąncuch tak jak powinien być. czesto sie zdarza ze ktos przyjeżdza ze cos tłucze w skrzyni a tak naprawde łancuch obija sie o wachacz lub slizg

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

5,436 Ostatnio edytowany przez shonek (2016-08-04 19:25:59)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Od kupna czyli września zeszłego roku ani razu nie naciągałem bo nie było potrzeby, jest porządnie naciągnięty, zawsze nasmarowany itp. Zobaczę, może faktycznie wymaga regulacji chociaż ostatnio sprawdzałem to na oko wydawał mi się ok. 5,5k zrobiłem bez naciągania :O
złoty DID

WR250X -> Husaria 701

5,437

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Mamy tutaj kogoś, kto pracuje przy obrabiarkach CNC jako programista, technolog lub operator CNC, EDM?

Będzie 690 niebawem

5,438

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

jak sie nazywa taki popychacz przedniego hamulca. dziś gdzies mi wypadł :/  taki którym ustawiamy luz na klamce,  moto to ktm z org pompą brembo,

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

5,439

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Myśle że fachowej nazwy to nie ma, jęsli wogóle o to ci chodzi.
[url]http://www.rabittsport.pl/sruba-do-regulacji-hamulca-przedniego-sxf-excf/[/url]

DRZ 400 E-SM VALENTI
Sxv 450 ER6 engine swap

5,440

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

o skurewsyn, jutro ide tam z wykrywaczem....

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

5,441

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ma ktoś może link do gąbki do hondy cr 125 która by trochę podwyższyła siedzenie ?

Honda hm w planach crf 2007 replica :D

5,442

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Czy ktos wie gdzie (i czy w ogóle) dostane zestaw naprawczy kartridża do cr 250 97? Mój kartridż po zamknięciu puszcza olej i nie mogę znaleźć identycznego uszczelniacza jaki tam idzie.

Sprawdź nas na Facebook'u https://www.facebook.com/MotoKoty
Oraz na Youtube https://www.youtube.com/motokoty

5,443

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Pacjent FS570

Jest ktoś w mazowieckim i może mi ogarnąć mapy zapłonu? Chciałbym zrobić wariant z potulnym dołem.
Ktoś? Coś? Lub jakieś namiary?

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.

5,444 Ostatnio edytowany przez Porucznik_Borewicz (2016-08-10 09:47:14)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

shonek napisał/a:

Jadę 3/4/5/6, puszczam gaz i coś mi wydaje dziwny dźwięk (tak jakbym wrzucił nakrętkę albo śrubkę do puszki i tą puszką obracał i potrząsał), okropny i dosyć głośny dźwięk bo słyszę nawet przy prędkości 80-90 km/h. Okej, puszczam gaz, toczę się i jest ten dźwięk, ale jak wcisnę sprzęgło albo dodam gazu problem znika. Ale gdy jadę 3/4/5/6 i puszczę gaz i sprzęgło to dźwięk jest, ale w miarę spadania obrotów dźwięk też trochę cichnie i gdy już mam prędkość przy której powinienem wrzucić niższy bieg to już całkowicie ucicha. Na 2 też się zdarza, ale nie słychać tak bardzo. Dodam, że nie zawsze tak się dzieje, dzisiaj jeździłem i było ok, ale wczoraj był ten dźwięk. Nie potrafię nawet stwierdzić skąd on pochodzi, na pewno z lewej strony, i czuję, że nie wydobywa się on z silnika (chociaż mogę się mylić bo wciskanie gazu i sprzęgła można rzec od razu definiuje przyczynę jako silnik). Chyba w miarę jasno to napisałem.
Co to może być? Irytujący problem bo lipa jeździć z trzeszczącym moto, zwłaszcza w mieście.


Wrzuć jakiś filmik jak możesz, btw. olej kiedy zmieniałeś ? Jeżeli to lewa strona przysłuchaj się górze silnika (wałki, rozrząd),  mi na ciepłym trochę hałasuje łańcuch rozrządu - nie zabierałem się jeszcze za niego.

EDIT
[url]https://www.youtube.com/watch?v=StL9pFzRYEc[/url]

Coś takiego jakby jehowy dobijał się do drzwi ?

5,445

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Czy stopka boczna od DR-Z 400 S
ma taką samą długość jak SM
Koła są inne to może i długość stopki ?

Najlepsze MOTO to SUPERMOTO