16

Odp: [S] Iphone 6s 128gb Salon Polska Space Gray

No to wystarczy się przyzwyczaić do tego, że jak myjesz ręce, to dorzucasz do tego telefon i będzie ok :)

PBM

17

Odp: [S] Iphone 6s 128gb Salon Polska Space Gray

Ale spam, też czasem muszę odebrać telefon w rękawiczkach / usmarowany ale android ma fajny patent jak "odbieranie gestem" wystarczy machnąć przed ekranem ręką i włącza się głośnomówiący.

dabljuer250x

18

Odp: [S] Iphone 6s 128gb Salon Polska Space Gray

o prosze nawet nie wiedziałem w sprawach telefonów jestem na poziomie 3310. ostatnio sie meczyłem zeby odebrac tel dziewczyny haha

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

19

Odp: [S] Iphone 6s 128gb Salon Polska Space Gray

Jest tu jakiś moderator, bo nie wiadomo o co chodzi w tym temacie? O wyższość klawiszy nad dotykiem, czy o to że Pączek chce sprzedać coś co mu nie jest potrzebne?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

20

Odp: [S] Iphone 6s 128gb Salon Polska Space Gray

Jasne, że smartfon lepszy od zwykłgo fona. Idziesz na "posiedzenie" lub tak zwaną 2 w robocie zabierasz ze sobą smartfona i patrzysz co tam na forum.supermoto.pl a z klawiszowca można co najwyżej do panny zadzwonic ale może Cie o zdrade posądzić jak usłyszy stękanie xD.

21

Odp: [S] Iphone 6s 128gb Salon Polska Space Gray

a ja ma cacko z dziurką,  i to jakie... no właśnie takie że dziurka jest większa od cacka.

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"