991

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

hacker33 napisał/a:
fus napisał/a:

Czy w 640 LC4 mogę po prostu wyciągnąć akumulator i będzie git?

nie będzie git

A co trzeba zrobić, żeby było git? :)

992

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

zastąpić akumulator dużym kondensatorem, chociaż jak masz wentylator na chłodnicy to i tak może być problem z dostawą prądu
wentylator, klakson, kierunkowskazy - one są na prąd stały który daje akumulator
kierunki i klakson z kondensatora zasilisz ale wentylator już nie

rozrusznik działać też nie będzie ale to chyba oczywiste;)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

993

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

A jaki jest sens z wyciąganiem akumulatora w LC4? :)

994

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

JACA napisał/a:

A jaki jest sens z wyciąganiem akumulatora w LC4? :)

Zepsuty rozrusznik i martwe aku mogłyby być powodem zrzutu paru kg niepotrzebnej masy :)

995

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Whiskas napisał/a:
MarcinAkaMariano napisał/a:

Whiskas
[url]http://m.ktmsklep.pl/schemat/93598/przod-amortyzatory-polki-zawieszenia#schemes_heading[/url]

Tu powinno byc. Jak nie to, to inna zakładka, masz tam cały katalog części poszczególnych rzeczy.

Dzięki, na tej stronie znalazłem jedynie numer kat. KTM ale gdzieś na necie wyskoczyły mi poniższe oznaczenia.

Łożyska główki ramy KTM 690 Supermoto 2007
KTM: 54201081100
OEM: (L45449+L45410) x2
wymiary: 29,00mm x 50,25mm x 15,00mm

Jak przymierzę to potwierdzę.

Zgodnie z obietnicą potwierdzam! ;)
Łożyska pasują! Za 2szt timkena zapłaciłem ok. 60,00zł (allBalls ok 120,00zł)
Tyle że nie ma uszczelnień w zestawie, ale nie uszkodziłem starych przy demontażu wszystko OK.

moja moto-historia: www.bikepics.com/members/whiskas

996

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

fus napisał/a:
JACA napisał/a:

A jaki jest sens z wyciąganiem akumulatora w LC4? :)

Zepsuty rozrusznik i martwe aku mogłyby być powodem zrzutu paru kg niepotrzebnej masy :)

To duży kondziu albo najmniejszy aktu litowo jonowy.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

997

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Witam wczoraj zostałem szczęśliwym posiadaczem KTM 400 EXC 2001r chciałbym go przerobić na supermoto nie chodzi mi o jazde po torze wyczynowo tylko o latanie po mieście jakieś gumy winkle itp.
Co bym potrzebował do przerobienia tego moto na SM ?
Wiadomo ze koła rzecz oczywista ale chodzi mi o takie rzeczy jak jakieś dystanse dużą tarcze 4 tłoczkowy zacisk ?
Chętnie też przyjmę jakieś linki ew. Oferty od was z rzeczami które pomogą mi przerobić mojego sprzęta na SM :)

998

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

azek napisał/a:

Witam wczoraj zostałem szczęśliwym posiadaczem KTM 400 EXC 2001r chciałbym go przerobić na supermoto nie chodzi mi o jazde po torze wyczynowo tylko o latanie po mieście jakieś gumy winkle itp.
Co bym potrzebował do przerobienia tego moto na SM ?
Wiadomo ze koła rzecz oczywista ale chodzi mi o takie rzeczy jak jakieś dystanse dużą tarcze 4 tłoczkowy zacisk ?
Chętnie też przyjmę jakieś linki ew. Oferty od was z rzeczami które pomogą mi przerobić mojego sprzęta na SM :)

Ile masz do wydania?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

999

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

[url]http://olx.pl/oferta/kola-supermoto-beringer-ktm-exc-sx-crf-450-250-zacisk-caly-komplet-CID5-IDeTvVb.html[/url]
dobre opony dobry zestaw hamulcowy. sam zacisk warty jakies 700. tarcza 400 wszystko podejdzie bez robienia zadnych dystansów.
zacisk w miare działa z seryjna pompa

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

1,000

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Około 1800 zł szczerze nie Pali mi się z tym może lepiej poczekać do końca sezonu myślicie że będzie tego więcej i może trochę taniej ?

1,001

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

czy w smc-r podczas tankowania do pełna, pistolet normalnie odbija czy trzeba pilnować i jakieś 2cm od korka zatrzymać tankowanie ? (zgodnie z manualem)

pytam, bo ten wlew jakiś jest dziwny... póki co dolałem z kanistra ;-)

CBR 600RR'08 -> KTM 1190 RC8'10 -> KTM 690 SMC-R'15 -> ... ?

1,002

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

azek napisał/a:

Około 1800 zł szczerze nie Pali mi się z tym może lepiej poczekać do końca sezonu myślicie że będzie tego więcej i może trochę taniej ?

niema reguły czasem jest duzo kół  czasem mało. nie zależy od sezonu, kiedys kupiłem koła od lc4 za 4 stówki z tarczami itp za kilka dni sprzedałem za 1300,

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

1,003

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

azek napisał/a:

Około 1800 zł szczerze nie Pali mi się z tym może lepiej poczekać do końca sezonu myślicie że będzie tego więcej i może trochę taniej ?

Za to spokojnie kupisz jakieś kółka z tarczą i adapterem, na dobry początek starczy.

PBM

1,004

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

najtaniej jest jesień-zima
wtedy każdy zamienia małe koła na duże
a na wiosnę jest zupełnie odwrotnie

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

1,005

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

jakiego moto szukać do 10k ?