16

Odp: Crash pady

tegma napisał/a:

Ja leżałem i zdały kóleczka egzamin, z przodu musza byc najlepiej po2 a z tylu wystarczy po1 na strone. musisz zobaczyć jak moto lezy czym dotyka :) i ustawić odpowiednie kąty :)


a gdzie kupujecie tanie kolka? jezdze tez czasem na desce to zaloze sobie jak sie zuzyja, ale tanich to raczej nie dostaniecie w wawie kolek. dobre kolka to min 10 zl/szt

walek chyba jednak taniej:)

cieply
______________
bez smc ale z 2oo nadal, naped nozny

17

Odp: Crash pady

nie chodzi o dobre a o twarde :D ja kupowałem po 7 zł to mi wychodzi 6x7 zł = mniej niż crasch pady :)

Ps. nie licz, że zrobisz crasch pady za 20 zł :P

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

18

Odp: Crash pady

+ do tego pręt tak ? ale to trzeba nagwintowac jakos te kułka czy jak?

CRF 450 - SPRZEDAM

19

Odp: Crash pady

u mnie wystarczyło po jednym na bok bo jeżdżę jak emeryt i się nie wywracam  :lol:  ale tegma dobrze mówi, zmierz na leżaka

20

Odp: Crash pady

Wiecie co ? zdaje mi sie, że jesteśmy jacyś nienormalni... kupujemy moto i odrazu robimy crasch pady bo wiemy, żetak czy inaczej będziemy leżeć :/ a pret gwintowany kupujesz chyba 10 i nakrecasz nakretki samokontrujące.

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

21

Odp: Crash pady

Pomian napisał/a:

+ do tego pręt tak ? ale to trzeba nagwintowac jakos te kułka czy jak?

Zaraz z tego zrobi sie temat na 10 stron.
A sprawa przedstawia się dziecinnie. W markecie kupujesz deskę Made in China deska (jak dobrze pamiętam 48 zeta)
Do tego w budowlanym markecie kupujesz pręt gwintowany (zmierz wcześniej średnicę wewnętrzną ośki, im grubszy tym trwalszy) pręt 2.50 zeta. do tego garść podkładek i nakrętki samokontrujące.
Kółka odkręcasz deskę wypierd... i to wszystko skręcasz, ważne byś to zrobił bez luzu.
Gdy już będziesz miał to wszystko w swoim garażu... będziesz wiedział co zrobić.   ;)   uwierz mi na słowo że moja dziewczyna potrafi to zrobić :D dasz radę i ty.
powodzenia :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

22

Odp: Crash pady

hehehe , to zdolna masz dziewczyne :) okej zaraz sie za to zabiore :D

CRF 450 - SPRZEDAM