1

Temat: [k] Szybkie SM na codzień

Cześć,

Szukam solidnego SM do jazdy na codzień i okazjonalnie na tor.
Aktualnie mam staruszka LC4 z 2001. Jestem z niego bardzo zadowolony, ale chcę coś nowszego i mocniejszego.
Początkowo myślałem o nowszym 640, może 625, ew. 660.

Oglądałem to moto:
[url]http://olx.pl/oferta/ktm-640-smc-supermoto-2007r-akrapovic-660-lc4-625-CID5-IDg3MvT.html#9b738a4776[/url]
...myślałem, że będzie miał jebnięcie, ale bardzo mnie zaskoczył, bo dawał słabiej, niż mój staruszek (jeśli ktoś byłby nim zainteresowany, to coś jest nie tak z łożyskami główki - w prawo jest ok, ale od połowy w lewo trze mocno i czuć podczas jazdy; nie wiem też, czy wentylator się włącza - właściciel - raczej handlarz - wymiękł i chciał już zgasić silnik) :/
I teraz nie wiem, czy w moim jest coś pomodzone bardziej, niż wiem, czy może z tym z Żagania coś jest nie ok, czy może po prostu 640ka z szarym silnikiem po prostu tak jedzie (w to nie chcę wierzyć)...

Jeżeli ktoś z Wrocławia lub okolic chce sprzedać coś, co może mnie zadowolić, albo po prostu ma coś takiego i jest gotów/gotowa pokazać swoje moto i ew. dać się przejechać w celu wyrobienia sobie opinii, to dawajcie znać. Chciałbym zobaczyć po prostu, jak powinno jechać 640 na high flow i porównać to do 625 SMC. Byłoby idealnie, gdybym mógł je porównać też z 660 :)

PS. przyjmę też ciekawe propozycje spoza stajni KTM. Zastanawiałem się choćby nad huską 610. Myślałem też o bardziej radykalnych sprzętach, jak np zrobione EXC, czy jakieś SMR od huski, ale chyba wystarczy mocne "uliczne" SM, nie wymagające za dużo serwisu (do tego mam brudasa 2t :)).

Pozdrawiam,
Tomek

2

Odp: [k] Szybkie SM na codzień

Jaki budżet?

KTM 625 SMC

3

Odp: [k] Szybkie SM na codzień

Ja bym celował w standard 525. Po co kombinować, ludzie tym latają i są happy. Żadne 450 nie wchodzą w grę bo nie da się tym jeździć normalnie po drodze.

4

Odp: [k] Szybkie SM na codzień

RADIZZLE napisał/a:

Jaki budżet?

Ty lepiej daj się karnąć :D
...a budżet nie jest sztywno ustalony. Możemy śmiało założyć, że wszystkie 625/660 się łapią.

MAĆKO napisał/a:

Ja bym celował w standard 525.

Ciekawa propozycja, wezmę pod uwagę.

5

Odp: [k] Szybkie SM na codzień

Albo szybkie albo SM:)

6

Odp: [k] Szybkie SM na codzień

karol128 napisał/a:

Albo szybkie albo SM:)

Nie używam motocykla na autostradzie :)

7

Odp: [k] Szybkie SM na codzień

Nie wiem czy Cie takie coś zainteresuje:

[url]http://forum.supermoto.pl/topic35665-ktm-690-duke-2012-r.html[/url]

W pieniądzach się zmieścisz. Chyba, że nie interesujesz się Dukiem, bo ma wydech pod silnikiem. Jeśli Ci to nie przeszkadza to masz na prawdę świeży, uniwersalny motocykl, który nie jest takim klasycznym SM, ale też wariat. Na pewno nie cięższy od 640.

8

Odp: [k] Szybkie SM na codzień

Kukiee, dzięki za propozycję, ale interesuje mnie tylko SM.

9

Odp: [k] Szybkie SM na codzień

może 990 SMR

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

10

Odp: [k] Szybkie SM na codzień

gierwi napisał/a:

może 990 SMR

Miałem SMT - fajne, ale dziękuję :)

11

Odp: [k] Szybkie SM na codzień

Mam w Kaliszu Yamahe YZ450F 2003 rok na dobrym osprzecie supermoto ;) zarejestrowana ale potrzeba jej uwagi. Ja się skupilem na moim exc a ona poszła w odstawke ;) jak coś to pw

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

12

Odp: [k] Szybkie SM na codzień

Fus, masz PW dotyczące SMT, jeżeli mógłbyś odpowiedzieć to mam kilka pytań.

13

Odp: [k] Szybkie SM na codzień

JohnnyQulaweOkO napisał/a:

Mam w Kaliszu Yamahe YZ450F 2003 rok na dobrym osprzecie supermoto ;) zarejestrowana ale potrzeba jej uwagi. Ja się skupilem na moim exc a ona poszła w odstawke ;) jak coś to pw

nie chcesz moze sprzedac zestawu całego sm od yamahy?

Yamaha dt125x rok 2007
Yamaha wr450f rok 2007- SUPERMOTO

14

Odp: [k] Szybkie SM na codzień

achcik napisał/a:
JohnnyQulaweOkO napisał/a:

Mam w Kaliszu Yamahe YZ450F 2003 rok na dobrym osprzecie supermoto ;) zarejestrowana ale potrzeba jej uwagi. Ja się skupilem na moim exc a ona poszła w odstawke ;) jak coś to pw

nie chcesz moze sprzedac zestawu całego sm od yamahy?

Jest taka możliwość ;)

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

15

Odp: [k] Szybkie SM na codzień

Polecam Honde XR 650 R. Szybka i dość uniwersalna tylko , osprzęt słaby.