1,516 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2010-06-30 01:37:12)

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Spedy dajesz rade nie narzekaj... dzisiaj już byłem pewien że się pogubicie a tu... na każdych światłach dopadali mnie wariaci. To przez moje hehe nowe mapy zapłonu... było troszkę szybciej niż zwykle ;)  to ich wina.
No nie potrafię przestać się nimi cieszyć :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,517

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Widzielismy was dziewczeta na niepodelglosci ok 21, zwei DRZ mit Husqa
Ale wczoraj miellismy duzo kursowania bo musielismy 2 motongi z serwisu iodebrac, wiec jak sie rozkrecal wieczor to zaczelismy padac na cyce.
Ale nastepnym razem terror bedzie grany  :D  :D  :D

PS. Seb wracaj do zdrowia

PS2. Pajak pozdrow kolege od blue S2000, obstawial nam wczoraj tyly za co zostal odznaczony do orderu :D

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570

1,518 Ostatnio edytowany przez beret (2010-06-30 10:47:32)

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

siemano:]
dzis jest trening wiec chetnych do latania nie bedzie za wielu. Moze ustawimy sie juz na jutro powiedzmy na 18.00-18.30?

1,519

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Siemanko Radziu miałem sie zatrzymać i pogadać z wami ale koledzy narzucili tempo :P i nie dało rady :D ;P ale na pewno jeszcze sie zgadamy :D

Kawasaki Klx 650 c :D

1,520

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Ja w czwartek odpadam nie mogę latać bo w piątek egzamin zawodowy mam ;/

Kawasaki Klx 650 c :D

1,521

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

dukeSebo napisał/a:
pavloman napisał/a:

Siemka no to mnie z kumplami wczoraj spotkałes pod zygmuntem. Niestety ten dzien dla twojego imiennika nie skonczyl sie ciekawie. Po ruszeniu z pod zygmunta zajechalismy na cargo i tam sie niestety wydazyło cos strasznego. Seba przegiął z gumowaniem i wyrżnął niezła gleba pomimo posiadania butów enduro KTM zmiazdzył mu śródstopie i jeszcze jakieś złąmanie. Chłopaczyna leży w szpitalu i czeka az mu druty zaaplikują..... No to taki mało ciekawe zakonczenie wczorajszego ciepłego wieczorku. Jak by ktos chciał to bedzie do sprzedania KTM :) bo chyba chłopak juz nie polata....

O k***a to smutna wiadomość a pamiętam jak się ucieszył gdy przedstawiłem się... Sebastian :( Wracaj do zdrowia i trzymamy kciuki :)  Jak będziecie wybierać się z ekipą do szpitala to chętnie się podłącze :(  zapewne kilka dni tam spędzi :(

Jutro Seba ma operacje wiec najwczesniej w piątek mozna było by tam do niego podskoczyć. Jest w Konstancinie wiec daleko nie jest... Rokowania spoko za 3 miesiace ma juz skakać ! :)

1,522

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

To skręcamy ekipę i jedziemy do chłopaka :) w tej chwili nie jest mu tam źle... pielęgniarki w kusych fartuszkach podają działki morfinki... mmmmm :D hehe

jedyne czego może mu tam brakować to zimne bro ;p hehehe

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,523

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

to ja zimnego browara mu dostarcze:]
szkoda, ze tak szybko sezon zakonczyl, ale najwazniejsze ze nic powaznego sie nie stalo...

ps. jesli moge sie przypomniec...czy ktos jest chetny na latanie/terror/stanie pod kolumna:) ???
nie wiem czy mam do pracy jechac na kozie czy busem:D

sebek to lata...nawet nie pytam, a co z innymi???

1,524

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Zależy kiedy ??:D

Kawasaki Klx 650 c :D

1,525

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

to kiedy?

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

1,526

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Przeciez napisalem wyzej:)
dzis (czwartek) 18.00-18.30 zbiorka na bankowym...oczywiscie jezeli beda chetni.

1,527 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2010-07-01 00:36:37)

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Bo ja dziewczęta dopiero wróciłem z latania... a na jutro oczywiście jestem chętny.  :)
Brzoza, Radek, Maniek i reszta ...  trzeba ich publicznie zawstydzić to ruszą dupska.  ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,528

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Raczej będe.

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

1,529

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

w takim razie jestem ja, bico i sebek:]
nie wstydzcie sie...mozecie sie dopisywac:D

1,530

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Ja tez się pisze tak wczesnie to polatam jeszcze kolegę wezmę  :P :D

Kawasaki Klx 650 c :D