961

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

wszystko pasi jak ta lala, przynajmniej w moim przypadku . 6tys km zrobilem od montarzu i nic nie musialem poprawiac

ktm lc4 640 sm +fcr41 + akrapovic +open airbox

962

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Witam , niedawno kupiłem ktm 625 smc . Dziś po ostrzejszej jeździe przy wbiciu moto na wysokie obroty sprzęgło robi się strasznie miękkie i można je wcisnąć prawie bez użycia siły . Normalnie jest dość twarde . Zauważyłem też że czasami biegi troszkę ciężej się wbijały jak i zbijały , oraz kilka razy zblokowała mi się skrzynia ( nie mogłem wbić biegu) . Jak trzymałem na w miarę normalnych obrotach to sprzęgło chodziło jak się należy .Gwałtowne przyspieszenie , potem hamowanie a sprzęgło jak z waty zero oporu .  Sprzęgło do roboty ?

ktm 625 smc

963

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

poziom oleju sprawdziłeś? Nie jest czasem zapowietrzone?

EXC 300 TPI 2019

964

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

nie sprawdzałem nic , jakby był zapowietrzony albo mało oleju to nie było by miękkie przez cały czas? .

ktm 625 smc

965

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Mi poszedł oring na wysprzęgliku i raz było miękkie a raz twarde

EXC 300 TPI 2019

966

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

zalałem nowy olej , było go dość mało . Tak jakby się poprawiło . Po krótkiej przejażdżce jest dobrze , jutro spróbuję dobrze zagrzać sprzęta i zobaczymy czy to wystarczy .

ktm 625 smc

967

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Pany, KTM 350SXF 2011, Kontrolka F1: 1 długi, 3 krótkie, sprawdziłem w serwisówce - "zbyt duża/mała temperatura powietrza w dolocie". Zapaliła mi się wczoraj jak upalaliśmy w lesie, dziś odpaliłem po południu, świeci cały czas, nawet wieczorem jak jest chłodno.
PYTANIE: czy muszę usunąć błąd jakoś komputerowo czy sam powinien się wygasić i padł czujnik lub coś takiego?

968

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Jakie ciśnienie macie w swoich kołach supermoto ?

969

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Ja dygam po 2.0 na droge i 1.7na tor


Orietuje sie ktos czy idzie wsadzic starego rfs w rame sxf po 2011roku? Nic takiego nie moge znalesc,moze ktos widzial gdzies na jakis hamerykanskich forach taka chybryde? Wiem,ze idzie to ogarnac z rama 2008-2010 i podobno lepiej sie prowadzi ale czy idzie to wcisnac do ramy od 2011?

970

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

A dlaczego nie ma się dać?
I tak trzeba ciąć, rzeźbić, spawać.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

971

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Wiem,tylko ze w przypadku ramy 08-10 jest to w miare do ogarniecia i mozna znalesc duzo info na ten temat. Zastanawiam sie jak to wyglada z nowsza rama,czy poziom trudnosci tes sam czy trzeba duzo wiecej rzezbic.

972

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

[url]http://olx.pl/oferta/ktm-exc-2011r-450-rfs-6-biegow-enduro-CID5-IDfUuOW.html#95f30afaa2[/url]
jak widac da sie

973

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

[url]http://allegro.pl/dzwignia-zmiany-biegow-ktm-wzmocniona-exc-xc-zeta-i6272470942.html[/url] jak myslicie podejdzie do exc 450 z 2003r i wytrzym troche ?

Kuba #18

974

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Martinez18 napisał/a:

[url]http://allegro.pl/dzwignia-zmiany-biegow-ktm-wzmocniona-exc-xc-zeta-i6272470942.html[/url] jak myslicie podejdzie do exc 450 z 2003r i wytrzym troche ?

Pasuje do modeli KTM:
450EXC - 03-16

przynajmniej tak mówi opis aukcji :)

RMX 450Z

975

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Mam problem z licznikiem. Nagle coś się popsuło i wariuje prędkościomierz. Cały czas pokazuje różne prędkości. Nieważne czy jedzie się 40 czy 140 licznik pokazuje dowolne wartości od 0 do 300 ;) Gdzie mogę szukać przyczyny (czujnik, licznik)?

Yamaha DT125X
KTM EXC 525