16

Odp: [S/Z] Ducati Hypermotard 796 2011; USZKODZONY 13 tyś zł

do Pinigale trzba srać kasą, do SXV trzeba srać czasem na porządny serwis pozakupowy :D

Na 550 nie miałęm okazji się przejechać, ale moja idzie równo od 5000-13000 bez zająknięcia :D

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

17 Ostatnio edytowany przez karol128 (2016-06-03 09:32:26)

Odp: [S/Z] Ducati Hypermotard 796 2011; USZKODZONY 13 tyś zł

Pierdolnięcie na górze najlepsze - nigdy nie rozumiałem tego szału na v2, kiedy myślisz, ze wreszcie się zacznie  przeciąg, odcina zapłon:) W dużych pojemnościach R4 dół jest i tak dobry a góra to prawdziwa petarda, natomiast w v2 góry praktycznie nie ma.

18

Odp: [S/Z] Ducati Hypermotard 796 2011; USZKODZONY 13 tyś zł

delta napisał/a:
Użytkownik napisał/a:

Myślę, że koledze mogło chodzić o Street Tripla - zajebiste moto :)

gdyby nie wyglądało jak pół dupy zza krzaka:)

Jak siedzisz na moto to nie widzisz jak jest brzydkie ;) Ja jeżdżę na dziobalu u daje w ch*j frajdy, a że jest brzydki to inna sprawa. A nowe modele Tripla są wg mnie ładne (te z lampami pod kątem).

19

Odp: [S/Z] Ducati Hypermotard 796 2011; USZKODZONY 13 tyś zł

Użytkownik napisał/a:
delta napisał/a:
Użytkownik napisał/a:

Myślę, że koledze mogło chodzić o Street Tripla - zajebiste moto :)

gdyby nie wyglądało jak pół dupy zza krzaka:)

Jak siedzisz na moto to nie widzisz jak jest brzydkie ;) Ja jeżdżę na dziobalu u daje w ch*j frajdy, a że jest brzydki to inna sprawa. A nowe modele Tripla są wg mnie ładne (te z lampami pod kątem).

ale dziobal jest tak brzydki, że aż ładny:)

https://www.bikepics.com/members/81

20

Odp: [S/Z] Ducati Hypermotard 796 2011; USZKODZONY 13 tyś zł

Piękna. Chcesz się zamienić za xrę hahaha

21

Odp: [S/Z] Ducati Hypermotard 796 2011; USZKODZONY 13 tyś zł

majsterKepka71 napisał/a:

Piękna. Chcesz się zamienić za xrę hahaha

Z hondy to chętnie bym się zamienił na VTR SP2 ;)

www.4ride.pl
FE 501 '02 ->FS650 '04 ->Hypermotard 796 '11 ->ZXR 400 '01 ->SXS 540 '03 ->YZ 450F '04 -> SMC 660 '04 -> Hypermotard 1100 '08

22

Odp: [S/Z] Ducati Hypermotard 796 2011; USZKODZONY 13 tyś zł

Kultowa maszyna ;-) Pewnie wiekszość z nas ma tak, że chciałoby mieć pare, parenaście maszyn. Pozdro i sory za śmietnik w temacie

23

Odp: [S/Z] Ducati Hypermotard 796 2011; USZKODZONY 13 tyś zł

Dzinkss napisał/a:
Mateo napisał/a:

Dlatego najlepsze są rzędowe trójeczki :)

Jezeli chodzi Ci o mt 09 to fakt silnik jest petarda ale reszta tego moto to totalna porażka. Miałem chwile to dziadostwo i nigdy wiecej tego bym nie kupił. Jeszcze jak czytam o najnowszym zejściu tego moto i ze inżynierowie postanowili nie robić nic z zawieszeniem i tym zje.banym działaniu wtrysku to ręce mi opadają. Bez obrazy ale to tylko moja opinia. Pozdro

Zgodzę się w wielu aspektach :) . Ja w superlatywach wypowiadam się jedynie od street triple r :) . Natomiast jeżeli chodzi o konfiguracje 3 cylindry w rzędzie to jest poezja (mt, triumph 675, benelli 1130 itp).

FZ6 -> FZ1 -> Daytona 675 -> Tuono V4R APRC -> Street Triple R ->  DRZ400SM -> MT09 Street Rally ->KTM690SM

24

Odp: [S/Z] Ducati Hypermotard 796 2011; USZKODZONY 13 tyś zł

Użytkownik napisał/a:

Myślę, że koledze mogło chodzić o Street Tripla - zajebiste moto :)

read my mind :)

FZ6 -> FZ1 -> Daytona 675 -> Tuono V4R APRC -> Street Triple R ->  DRZ400SM -> MT09 Street Rally ->KTM690SM

25

Odp: [S/Z] Ducati Hypermotard 796 2011; USZKODZONY 13 tyś zł

karol128 napisał/a:

Pierdolnięcie na górze najlepsze - nigdy nie rozumiałem tego szału na v2, kiedy myślisz, ze wreszcie się zacznie  przeciąg, odcina zapłon:) W dużych pojemnościach R4 dół jest i tak dobry a góra to prawdziwa petarda, natomiast w v2 góry praktycznie nie ma.

Ooo tototo...
Mam takie same odczucie na wielu sprzętach - już jesteś w ogródku, już witasz się z gąską a tu koniec biegu! :(
Dół zajebisty, jak w czołgu ale brakuje tego jadu na górze. Dlatego chyba nie odważę się kupoć Ducati dopóki nie będę miał okazji przetestować solidnie a że chyba nikt z moich znajomków z którymi latam nie ma takiego sprzęta to szybko raczej nie spróbuję.

Pewnie to kwestia przyzwyczajenia ale jak się człek wychował na japońcach, które dopiero na górze dostawały strzał mocy to teraz mocnej góry oczekuje się podświadomie. Ciężko sie przestawić.
Jak zapierdalam to zawsze wysoko kręcę silnik, mocno mieszam biegami i staram się utrzymywać wysoki zakres obrotów bo przywykłem, że tylko w taki sposób motocykl jedzie. :/

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

26 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2016-06-03 23:36:23)

Odp: [S/Z] Ducati Hypermotard 796 2011; USZKODZONY 13 tyś zł

Mateo napisał/a:
Dzinkss napisał/a:
Mateo napisał/a:

Dlatego najlepsze są rzędowe trójeczki :)

Jezeli chodzi Ci o mt 09 to fakt silnik jest petarda ale reszta tego moto to totalna porażka. Miałem chwile to dziadostwo i nigdy wiecej tego bym nie kupił. Jeszcze jak czytam o najnowszym zejściu tego moto i ze inżynierowie postanowili nie robić nic z zawieszeniem i tym zje.banym działaniu wtrysku to ręce mi opadają. Bez obrazy ale to tylko moja opinia. Pozdro

Zgodzę się w wielu aspektach :) . Ja w superlatywach wypowiadam się jedynie od street triple r :) . Natomiast jeżeli chodzi o konfiguracje 3 cylindry w rzędzie to jest poezja (mt, triumph 675, benelli 1130 itp).

Zasugerowałem sie twoim podpisem-> mt09. A tez miałem dylemat triple (tylko ze tysiąccm3 ileś tam) czy mt i sie dałem nabrać na mt. I to był błąd bo jednak speedtriple to jest motocykl kompletny, a nie jakaś budżetówka która sama za sobą nie nadąża.:)

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

27

Odp: [S/Z] Ducati Hypermotard 796 2011; USZKODZONY 13 tyś zł

Mogę się zareklamowac ? :D
Sprzedam czarnego Speed Triple'a 1050 na Mivv'ie  i zelowej kanapie
rocznik 2005
z dojczlandi przyjechał z przebiegiem bodajże 16 tys, ja nie grzebałem i niemiec raczej też nie ;]
Jesli poza regulaminem to prosze usunąc :P

28

Odp: [S/Z] Ducati Hypermotard 796 2011; USZKODZONY 13 tyś zł

Wajser napisał/a:

Mogę się zareklamowac ? :D
Sprzedam czarnego Speed Triple'a 1050 na Mivv'ie  i zelowej kanapie
rocznik 2005
z dojczlandi przyjechał z przebiegiem bodajże 16 tys, ja nie grzebałem i niemiec raczej też nie ;]
Jesli poza regulaminem to prosze usunąc :P

daj wiecej info, foto i cene na pw :)

29

Odp: [S/Z] Ducati Hypermotard 796 2011; USZKODZONY 13 tyś zł

Jutro postaram się umieścić ogłoszenie

30

Odp: [S/Z] Ducati Hypermotard 796 2011; USZKODZONY 13 tyś zł

wracając do tematu, chętnie zamienię na RSV 1000 R Factory od 2008 do 2010.

www.4ride.pl
FE 501 '02 ->FS650 '04 ->Hypermotard 796 '11 ->ZXR 400 '01 ->SXS 540 '03 ->YZ 450F '04 -> SMC 660 '04 -> Hypermotard 1100 '08