1

Temat: co daley...?

witam ponownie..:p

tak jak pisałem w powitalni...i jak chyba kazdy poczatkujacy stykam sie z tym problemem.....:/

a mianowicie jakie moto...?? własnie dzis sprzedałem z żalem bandite...ale z drugiej strony mega uśmiech bo jest flota na jednego'gara...:]

a mianowicie potrzebuje cos na miasto...oczywiscie tez tor, bo na bandicie katowałem 2 sezoony i za bardzo weszło mi to w krew...:D
nie ukrywam zeby tez wyskoczyc gdzies daley w traske...chociaz wydaje mi sie ze bedzie to raczej meka niz fun z jazdy...no zobaczymy..

siedziałem myslałem szukałem i czytałem rozne fora gazety etc.

nasuneły mi sie trzy modele:
'honda crf 450r'
'huska te 610'...chociaz wolał bym 570 tyle ze ciezko z tym modelem na pl rynku z tego co widze..no chyba ze zle patrze.:p
oraz 'ktm 540'

husqvarny to wiem ze po 2000r bo był niefart z pompa olejowa...teraz problem które moto....???:o

nie doradzajcie mi DRZ bo suzuki przelatałem 3 sezony i jakos mnie nie ciagnie to tej marki...w zasadzie nie powinienem mówic hop..:D

`kazda informacja bardzo mi sie przyda..:p yoo.

2

Odp: co daley...?

miraz napisał/a:

a mianowicie potrzebuje cos na miasto...oczywiscie tez tor, bo na bandicie katowałem 2 sezoony i za bardzo weszło mi to w krew...:D

Czyli nauczyłeś się obsługiwać rolgaz i hampel :) nie obraź się ale jak dosiądziesz sm będziesz wiedział już co to katowanie :)

ja proponuje drz :D

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D

3

Odp: co daley...?

[url]http://forum.supermoto.pl/post26991.html#p26991[/url]
polecam pewniak

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

4

Odp: co daley...?

cross napisał/a:

polecam pewniak

`no spoko... :P

ale jak bym dysponował taką flotą to bym kupił sobie dwa...jeden w krzaki a drugi na latanie po torze... :cool:

przespałem sie i mam wizje nad CRF... :rolleyes:  ` hmmm...szkoda ze mi sie nie przyśnił.... :lol:

5 Ostatnio edytowany przez ziomalqs (2010-06-26 12:22:17)

Odp: co daley...?

miraz napisał/a:
cross napisał/a:

polecam pewniak

`no spoko... :P

ale jak bym dysponował taką flotą to bym kupił sobie dwa...jeden w krzaki a drugi na latanie po torze... :cool:

przespałem sie i mam wizje nad CRF... :rolleyes:  ` hmmm...szkoda ze mi sie nie przyśnił.... :lol:


ile masz floty? 570 to byczek i po bandicie przynajmniej 600 bedziesz wniebowzięty...
ciezko na rynku bo mam wszystkie 570 w swoim garażu hehe

6

Odp: co daley...?

` 9 kafli moge wydać...ale to max...a  wakacje bez moto to juz nie wakacje..:/

7

Odp: co daley...?

no to niestety za tyle mojej nie moge ci sprzedac  :|

ale spokojnie za ta cene cos znajdziesz  :cool:

8

Odp: co daley...?

kolega papuq z forum sprzedaje fajną CRF

9

Odp: co daley...?

Tylko że tej crfy nie można zarejestrować a kolega tutaj szuka motoru też na małe trasy jak pisał na początku.

10

Odp: co daley...?

faktycznie przeoczyłem, za 9 tysi może być trudno o CRF z homologacją

11 Ostatnio edytowany przez sabek_d (2010-06-26 22:12:41)

Odp: co daley...?

ziomalqs napisał/a:
miraz napisał/a:
cross napisał/a:

polecam pewniak

`no spoko... :P

ale jak bym dysponował taką flotą to bym kupił sobie dwa...jeden w krzaki a drugi na latanie po torze... :cool:

przespałem sie i mam wizje nad CRF... :rolleyes:  ` hmmm...szkoda ze mi sie nie przyśnił.... :lol:

ile masz floty? 570 to byczek i po bandicie przynajmniej 600 bedziesz wniebowzięty...
ciezko na rynku bo mam wszystkie 570 w swoim garażu hehe

nie do konca ja mam jedna 570 w swoim garazu
miraz sprawdz priv na motofani odpisalem ci wczoraj
odpisalem ale nie doszlo heh trudno

SM570R była a teraz???

12

Odp: co daley...?

noi jak narazie ostro przymierzam sie do CRF 450...

ale z tego co widze w innych postach to kazdy pisze ze moto typowo na tor....:/

owszem tor tez mam w planach ogarnac...:]

racja typowo wyczynowy...ale juz do wyskoku na jakas traske np. w biedszczady sie nie nada..../!?
i jak bym chciał pozniej załozyc "kostke" i polatać po krzakach...?..? ogólnie lekki teren
nie odbija sie niczymneatywnym dla moto..?

13

Odp: co daley...?

kocham takie tematy za 9 koła chcesz kupic zajebiste sm  które ma dawac fun, nadawac sie na tor i do teog jeszcze w bieszczady bys chciał pojechac  :lol: wszystkie warunki po kolei sie same wykluczają

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

14

Odp: co daley...?

kolego miraz za 9k pln to ciężko ci będzie nawet dobrą DRZ kupić wiem bo swoją sprzedałem za 9,5 na wiosnę i to na dużych kołach a wierz mi wizualnie nie wyglądała zbyt ciekawie.
natomiast co do twojej specyfikacji to jeśli chcesz głównie do miasta i czasem na tor to polecam właśnie DRZ albo WR. jeśli głównie do miasta i jakieś wypady poza miasto to jakiegoś DUKE'a albo coś w tym stylu. ale jak by nie patrzeć musisz jeszcze trochę dozbierać.

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

15

Odp: co daley...?

cross napisał/a:

kocham takie tematy za 9 koła chcesz kupic zajebiste sm  które ma dawac fun, nadawac sie na tor i do teog jeszcze w bieszczady bys chciał pojechac  :lol: wszystkie warunki po kolei sie same wykluczają

Popieram.

Jak do wszystkiego to DRZ.

Cała reszta to albo 100% SUMO na tor albo pseudo Sumo na miasto.
Ale za 9 koła będziesz mieć problem.
Dobrze że nie napisałeś nic na temat serwisowania...

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD