16

Odp: co daley...?

Hehe mozesz pojechac w bieszczady i zmieniac olej na stacjach benzynowych :D

Wgrywam mapki do KTM'ów
tel: 797 237 537

17

Odp: co daley...?

A wystarczy troche poczytac tematy, ktore juz przewijaly sie na forum, zeby wiedziec, co wybrac w zaleznosci od swoich potrzeb. Umiejetnosc czytania w narodzie niestety zanika  :(

18 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2010-06-29 11:57:14)

Odp: co daley...?

Do CRFy musisz trochę dołożyć, przynajmniej do mojej :) Myśląc o prawdziwym SM pamiętaj że nie jest to tylko kwestia wygody. Najzwyczajniej długie trasy, stałe prędkości... zarzynają silniki :| Dalekie wyprawy tylko na przyczepce ;)
To naprawdę nie jest kwestia naszej złośliwości ale... nie ma takiego SMa jak ten którego sobie wyśniłeś.
To tylko wydaje się sprawą prostą, dobór motocykla. Jednak tu jest znacznie trudniej niż z samochodami... żeby móc powiedzieć że masz moto do wszystkiego... musisz mieć ich przynajmniej 3 a nawet 4 w garażu :D
Pamiętaj że Coś co jest do wszystkiego jest... zazwyczaj do niczego.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

19

Odp: co daley...?

no to pojechaliscie mi.... :lol:

ale w sumie racja...czego mógłbym sie spodziewac...:P

bede chyba musiał wybrac ROMET'a....:/

20

Odp: co daley...?

hehe... nie będzie aż tak źle :D Mam do sprzedania Derbi Sende 50 jeszcze przed odblokowaniem.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

21

Odp: co daley...?

Miraz a zastanawiałeś się na KTM LC4 / MZ Baghira / YAMAHA XT660X?

yamaha xt660x

22

Odp: co daley...?

no niestety nie poddaje sie w poszukiwaniach moto... :cool:

`im dłuzej nie mam sprzeta bym wieksze nerwy mnie zjadaja... :/

kolega wyzej pisze o LC4....własnie...ktos miał stycznosc z KTMami..?

mam upatrzonego SXC 540...ogólnie mało jest informacji o tym modelu...podobno produkowali tylko w latach 98-99....tamta jest z 99r. jakies niewypały wychodziły..?? ale podobno z 2giej strony silniki niedozajeb***a... :rolleyes: