826

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

KTM poleca 10W 50 lub 10W 60.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

827

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Wiem właśnie ale został mi motul v300 z poprzedniego lc4 640 smc wlewam go i myśle że bedzie dobrze

Albo grubo Albo wcale :p
ktm lc4 640+2x akrapović+ fcr 41+open airbox 06r
Ktm 450 SMR-R 08r
Ktm 690 enduro R + SM 13r /Yamaha R1 tysiączek :)

828

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Pany, po jakiś szacher macher, dało by sie wpakować Drzete do kombiaka ? A dokladniej golfa 3 kombi ?

DR-Z

829

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

EXC 400 w jakimś kombi, sugeruję tą samą technikę.
http://images76.fotosik.pl/447/47caf53419163676med.jpg

EXC 525 in progress

830

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Lukaskovy napisał/a:

Pany, po jakiś szacher macher, dało by sie wpakować Drzete do kombiaka ? A dokladniej golfa 3 kombi ?

Do kombi to wejdzie każdy motor bez większego problemu.
Warto a raczej należy spuścić całe paliwo i z baku i z gaźnika aby się nie wylało choć fetor paliwa w samochodzie i tak będzie.
Warto też uważać na odmę aby nie wylał się olej po przewróceniu na bok.

Mój berg przyjechał ze Szczecina w Hondzie Civic (UFO).
Odkręciłem tylko tylne koło oraz przednie lagi razem z kołem.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

831

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

czy wał od exc 400 02 bedzie pasował  do 525 05 ?

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

832

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Krotkie pytanko o tarcze. Mam braking'a 310mm i ma luzy na nitach wzdluzne takie ze az dzwoni (ze 3mm luzu na oko) i boczne tez mocno wyczuwalne. Przy delikatnych luzach mozna zacisnac na nitach. Przy tak sporych domyslam sie ze tarcza smiec?

833

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Domier napisał/a:

Krotkie pytanko o tarcze. Mam braking'a 310mm i ma luzy na nitach wzdluzne takie ze az dzwoni (ze 3mm luzu na oko) i boczne tez mocno wyczuwalne. Przy delikatnych luzach mozna zacisnac na nitach. Przy tak sporych domyslam sie ze tarcza smiec?

Napisz do producenta o dozwolone luzy. Mi motomaster w gratisie wymienił nity... w tarczy co ma 12 lat...

Pozdrawiam,
Piotrek

834

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Jak już o nitach mowa, macie jakieś linki do magnesów do licznika, który mocuję się w otwór nitu, jeżeli tak to proszę o wstawienie go tutaj.

HUSQVARNA TE 449 2013
BMW E65 2005

835

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Pamiętam ze komplet nitów do beringera ok 170zl

WSK 125 (odrestauruje się) - Honda CB450S - Suzuki GS500E - Suzuki SV650S - KTM LC4 Duke II - KTM LC4 640SM - KLX300R - enduro zajawka

836

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

helmex napisał/a:

czy wał od exc 400 02 bedzie pasował  do 525 05 ?

Na forum KTM piszą, że nie. Ma inne wykorbienie, od 450 pasuje.

EXC 525 in progress

837

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Domier napisał/a:

Krotkie pytanko o tarcze. Mam braking'a 310mm i ma luzy na nitach wzdluzne takie ze az dzwoni (ze 3mm luzu na oko) i boczne tez mocno wyczuwalne. Przy delikatnych luzach mozna zacisnac na nitach. Przy tak sporych domyslam sie ze tarcza smiec?

U mnie też wyczaiłem luzy, ale nie tak duże jak u Ciebie. Napisałem do producenta, zobaczymy jak szybko makarony odpiszą.

838

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

kompan do picia napisał/a:
Domier napisał/a:

Krotkie pytanko o tarcze. Mam braking'a 310mm i ma luzy na nitach wzdluzne takie ze az dzwoni (ze 3mm luzu na oko) i boczne tez mocno wyczuwalne. Przy delikatnych luzach mozna zacisnac na nitach. Przy tak sporych domyslam sie ze tarcza smiec?

U mnie też wyczaiłem luzy, ale nie tak duże jak u Ciebie. Napisałem do producenta, zobaczymy jak szybko makarony odpiszą.

Jak sie sprawa wyjasni daj mi prosze znac to moze z moja podzialam chociaz narazie i tak musze kupic inna

839

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Witam,

Orientuje się ktoś czy 640 supermoto 2003 ma jakąś regulację lampy przedniej? W nocy nie da się jeździć, nawet na długich, lampa świeci centralnie w przedni błotnik.

840

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Chyba wszystkie lampy w ktm mają regulację góra dół.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD