16

Odp: [S] KTM SMC690R 2012 Full Opcja

michal_lc4 napisał/a:

Szczerze mówiąc i bez spinki jestem raczej przeciwny takim oficjalnym dyskusjom na forum zwłaszcza w dziale giełda, bo można niepotrzebnie komuś narobić smrodu. Jak zobaczyłem ogłoszenie i moto mocno sie zainteresowałem bo własnie takie chcę kupić, fakt pod koniec roku ale jak sie trafi okazja to wziął bym teraz, ale....

conorian napisał/a:

to ten?

JohnnyQulaweOkO napisał/a:

Z tego co znam jego historię to nie

JohnnyQulaweOkO napisał/a:

Black... Co mi wcisłeś w takim razie??
Bo tego że twój Kat był po plecach i że biegi wyskakują bo glebie na bok to nie wspomniałeś


...ostatni Twój cytat jest z września, a tu odpowiedziałeś że znasz jego historie i to raczej nie ten z filmiku. Dziwne i pokrętne, ale niestety własnie mi się odechciało po to moto jechać, mimo iż filmik widziałem już dawno, tym bardziej ze też jestem z Łodzi.

JohnnyQulaweOkO napisał/a:

Z biegami już wszystko wporzadku wystarczyło poprawić wodzik

Czyli co, łupałeś silnik i gmerane było w skrzyni ?? :(

Żeby nie było, moto po plecach, zwłaszcza takie mnie nie zraża (to nie CBR'ka), ale fajnie jak by wszystkie dyskusje trzymały się kupy ;)

A ja właśnie nie mg że śmiechu wytrzymać. Napisałem że z tego co znam jego historie. A na filmiku jest poprzedni właściciel a mnie o plecach nie poinformował! Sam do tego doszedłem bo jest rysa na zadupku. Więc piszę drugi raz czytajcie co jest napisane że zrozumieniem bo denerwujecie niepotrzebnie ludzi takim pisaniem.
A co do skrzyni to robił to mechanik bo ja się na tym k*rwa nie znam. Miłego dnia

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

17

Odp: [S] KTM SMC690R 2012 Full Opcja

ale z drugiej strony  który sm nie był na plecach :)
potrafisz odpowiedzieć co było zmienione ?  myśle że zle  mówisz ze wodzik mysle że prędzej wybierak. który chyba mozna wyciągnac bez  robierania silnika na pół.  a ja bym tam go kupił i zbił ile sie da bo własciciel teraz podminowany a ktm bedzie długo jezdził :)

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

18

Odp: [S] KTM SMC690R 2012 Full Opcja

Chocby koziolkowal to w koncu sm i po wymianie kilku pierdol bedzie dalej latac :) lezal nie lezal ktos cchce kupic niech jedzie ogladac

19

Odp: [S] KTM SMC690R 2012 Full Opcja

helmex napisał/a:

ale z drugiej strony  który sm nie był na plecach :)
potrafisz odpowiedzieć co było zmienione ?  myśle że zle  mówisz ze wodzik mysle że prędzej wybierak. który chyba mozna wyciągnac bez  robierania silnika na pół.  a ja bym tam go kupił i zbił ile sie da bo własciciel teraz podminowany a ktm bedzie długo jezdził :)

Możliwe że wybierak. Ja się na tym nie znam ;) ważne że odebrałem sprzęt i wszystko jest wporzadku. Zrobiłem to od razu jak go kupiłem więc trochę już minęło :D

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

20

Odp: [S] KTM SMC690R 2012 Full Opcja

Motor był sprowadzony w stanie salonowym w 2014 R przez Bartqa z Moto OSW, wiem bo jechałem ze znajomym go obejrzeć, lecz miałem awarie w trasie i następnego dnia Black Jack go kupił, wiem ze miał jakaś przygodę bo wymieniał felgę i inne rzeczy

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

21

Odp: [S] KTM SMC690R 2012 Full Opcja

Koso napisał/a:

Motor był sprowadzony w stanie salonowym w 2014 R przez Bartqa z Moto OSW, wiem bo jechałem ze znajomym go obejrzeć, lecz miałem awarie w trasie i następnego dnia Black Jack go kupił, wiem ze miał jakaś przygodę bo wymieniał felgę i inne rzeczy

Szkoda ze mnie o tych przygodach nie poinformował podczas kupna. Na szczęście ja poważnych przygód nie miałem, moje dwie mam udokumentowane.

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

22 Ostatnio edytowany przez Black-Jack (2016-02-28 17:03:45)

Odp: [S] KTM SMC690R 2012 Full Opcja

Chłopaku ty to sie lepiej nie wypowiadaj o czym ty informujesz z Twoim bratem a o czym nie.

nie czytałem poprzendich postów ale jeśli już chcemy szczerośći to prosze, to jest wiadomosc ktora wysylam wielu ludziom którzy mnie o Ciebie pytaja


Nie polecam sprzedawcy :)
To oszust. Zamieniłem sie z nim na moto na yzf r1 2012. moto miało byc nowka i tylko wymieniony miało miec bok.
Okazało sie,że przyjechal do mnie uwalonym od błota motocyklem i specjalnie zamazał numer silnika ktorego...nie ma...ktoś wytarł papierem ściernym.
A wytarł dlatego poniewaz jest to silnik z modelu 2009(sprawdzilem pozniej po deklu obok rozrządu)
kolejna rzecz, lagi dwa dni po zakupie zaczeły lać na asfalt.Okazało sie ze były juz grzebane i byle jak załozone uszelki,a moto mialo byc nowe z przebiegiem 8tys km.
Następnie padł napinacz, regulator napięcia i pompa paliwa.
wszystko w tydzień po kupnie.
On razem z bratem próbowali mi wcisnac BMW s1000rr z 2010 roku,ale kiedy nie chcialem powiedzieli mi "nie wiemy jak sprzedac bmw bo ma już ponad 60tys km i trzeba cofnac do 20tys licznik inaczej nie sprzedamy"
Ja też głupi dałem sie nabrać i 6tys zł kosztowało mnie doporowadzenie moto do użytku.
Koleś wzbudza zaufanie i udaje spoko gościa wiec może to mnie zwiodło.
Nie wiem jak z KTMem ale wiem,że mu skrzynia ponoć padała bo pisał i wiem tyle,że latał na kole non stop.
Do yamahy miał mi dorzucic nowy filtr K&n i nowy aku (filtr dał śmiecia jak i aku które padło pare dni pozniej rowniez)
Slyszałem też,że wali kosz sprzegłowy wiec on zapewniał,że maja magika mechanika ktory to zrobi jak bede kupował (nie zrobił nic)
Gość jest naprawde wielkim ściemniaczem, jeśli bedziesz chetny na KTMa pamietaj żeby na umowie napisać pełna kwote ponieważ oni strasznie naciskali na duzo mniejsza kwote.teraz wiem czemu.
Przyjechali do mnie też na moto i jak zobaczyłem stan ich motocykli też powinna mi sie lampka załaczyć.
Nie dbaja chłopaki o sprzety, ten gosc ma 17 lat a jego brat z 23.
ten 17latek waży grubo ponad 100kg wiec jak wsiadł na ktma to mi sie go szkoda zrobiło troche zwlaszcza ze ledwo na palcach stał, moto na pewno nie ma łatwo,zobacz jak lataja na YT sprzetami,maja duzo filmow.
Ulepami śmigaja i myśle,że o wymianie czegokolwiek od kiedy go ode mnie kupił można zapomnieć.
jak wyjałem filtr powietrza to sie za głowe złapałem


Mógłbym jeszcze pare smaczków wyciągnąć ale po co, myśle,że to wystarczy.
Jestecie wałami i tyle, nawet z rocznikiem mnie okłamałes przez tel bo R1 miało być 2012 a nie 2011 mimo że juz polift. Mieliśmy Ci zrobić wizyte jak opowiedziałem kilku znajomym tę historie,ale szkoda mi rąk brudzić w gównie bo ja nie zbiednieje.

Jak ktoś chce coś wiecej wiedziec to pisać na PW bo to tylko post informacyjny i nie będe sie wdawał w gównoburze forumową z dziećmi.


PS. Koso moto nie było w stanie salonowym,jak mozesz napisać "wiem bo mialem jechac je obejrzec" xD to wiesz czy miales jechac?... moto leżało na  prawym boku boku i myśle,że to juz sie stało w polsce bo widzialem archiwalne zdjecia jak Barteq jezdzi SMC-Rem na torze jakiś czas temu...


Wszedłem w te twoje zdjecia w pierwszym poście,niezły syf z niego zrobiłeś :D za moich czasów te wydechy błyszczały... a karma to do Ciebie wróci pulpeciku :>

23

Odp: [S] KTM SMC690R 2012 Full Opcja

Dzieje sie tutaj widze :)

Ale duże piwo dla Black-Jack
Wałki niech robią ale na allegro a nie tu na forum

Albo grubo Albo wcale :p
ktm lc4 640+2x akrapović+ fcr 41+open airbox 06r
Ktm 450 SMR-R 08r
Ktm 690 enduro R + SM 13r /Yamaha R1 tysiączek :)

24

Odp: [S] KTM SMC690R 2012 Full Opcja

Już filmy na Youtube zablokowali XD

Pozdrawiam,
Piotrek

25

Odp: [S] KTM SMC690R 2012 Full Opcja

Black słuchaj mnie frajerze bo pierdolisz farmazony jak potluczony żeby dupsko sobie kryć. Przyjechałem do ciebie tym motocyklem dwa razy na kołach widziałes go i oglądałeś jak z jebana lupom bo w nic nie wierzyłes bo jesteś takim pierdolonym nieufnym chujem. Powiedziałem Ci o R1 wszystko a ty sobie dopisujesz ch*j wie co. Byłem pod Warszawą i załatwiłem ci slip ona pod wydechy które miałeś w motocyklu w cenie a za takie pierdolenie to mogę się z chłopakami załadować w auto z chłopakami i ci ta zdobiona w jelenie bramę polamie i Ci te kamery nie pomogą. A byłem u Ciebie na tej wiosce dwa razy. Nie będziesz porządnym motocyklistom wmawial że są oszustami bo nie po to logowalem się na tym forum.

Jeżeli ktoś nie wierzy w prawdziwość tego co pisze to niech się odezwie do kogokolwiek z Kalisza bo zna mnie tam wielu motocyklistów bo udzielam się w akcjach harytatywnych i jestem praktycznie na każdej paradzie i nie pozwolę żeby jakiś koleś obrazal mnie i kogokolwiek kogo znam!! 

Co pokazuje ten post? Że koleś sprzedał mi motocykl wystawiony na forum ukrywając cała jego historię a teraz chroni swoją dupe żeby innych wkrecac.

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

26

Odp: [S] KTM SMC690R 2012 Full Opcja

JohnnyQulaweOkO napisał/a:

jestem praktycznie na każdej paradzie

Jakos dziwnie mi się to kojarzy ;)

KTM 525 SM

27

Odp: [S] KTM SMC690R 2012 Full Opcja

Dlaczego??  :P

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

28

Odp: [S] KTM SMC690R 2012 Full Opcja

parada równości. i nie pozowolisz zeby obrażał twoich "przyjaciół" :D  nie macie gdzies tam tęczy ?:v

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

29 Ostatnio edytowany przez Bosshoss (2016-02-29 12:42:56)

Odp: [S] KTM SMC690R 2012 Full Opcja

Ja sie pytałem w kaliszu i też mówią ze wałek jesteś, pyzatym przestańcie z tymi internetowymi groźbami bo to jest śmieszne

30

Odp: [S] KTM SMC690R 2012 Full Opcja

Dziwna dyskusja Pany. Przenoście się na PW bo to sensu nie ma. Johnny kupił moto które miało większą lub mniejszą (niech każdy oceni) historię o której go nie poinformowano i teraz dostaje po dupie za to. Każdy już wie co to za moto więc jak jest zainteresowany to niech kupuje, a jak nie to niech szuka dalej. Amen.

Kupie moto :)