16

Odp: Piaskowanie i malowanie silnika bez rozbierania

bobik123 napisał/a:

ELO !

I wszystko jasne.

EXC 525 in progress

17

Odp: Piaskowanie i malowanie silnika bez rozbierania

Wypunktował powiedział okej dzieki mu za to ale denerewuje mnie pierdolenie  zreszta takie jak twoje zadałem pytanie ale one nie swiadczy o tym ze sie nie znam .Nie oceniajcie  człowieka i jego zdolnosci po  jednym pytaniu ! Mogę wam tylko powiedzieć ze co nie co wiem a co wy zrobicie z tą informacją to mam szczerze w dup*e.

18

Odp: Piaskowanie i malowanie silnika bez rozbierania

Ale czemu od razu wpadasz w furie ? Jesteś nowy więc powinieneś spuścić z tonu.
I tak serio pomyśl zanim cos napiszesz. Albo zadaj bardziej konkretne pytanie. Opisz jaki silnik i czym chcesz to zrobić. Jak to sobie wyobrażałeś ?  Bo jeśli chodzi o malowanie proszkowe to zapewne wiesz na czym ono polega i jak się je wykonuje.
Signe napisał o 210 stopniach. Oczywiście to jest zależne od proszku jakiego używasz. U mnie w firmie ładują około 300 stopni celsjusza. Oczywiście zalezy od proszku. Więc pomyśl czasem zanim napiszesz post. Albo poczytaj na necie jak i co z czym się je.
Bo naprawdę twoje pytanie jest nie na miejscu.

19

Odp: Piaskowanie i malowanie silnika bez rozbierania

Powiem wam tyle że ostatnio wbijam do takiego partyzanta na wiosce co ma sprzęt do piaskowowania i robi to nawet dobrze a ten napierdala całego ursusa (pozaślepiał tylko wloty) piaskiem :v Najlepiej pójśc się zapytać kogoś kto to robi a nie spinać się na forum

Honda hm w planach crf 2007 replica :D

20

Odp: Piaskowanie i malowanie silnika bez rozbierania

Na zdrowy rozum... zrobiłbyś coś takiego u siebie ? Nie wspominając już o pomalowaniu proszkowo całego ursusa xD

21

Odp: Piaskowanie i malowanie silnika bez rozbierania

Pejwul_sm napisał/a:

Powiem wam tyle że ostatnio wbijam do takiego partyzanta na wiosce co ma sprzęt do piaskowowania i robi to nawet dobrze a ten napierdala całego ursusa (pozaślepiał tylko wloty) piaskiem :v Najlepiej pójśc się zapytać kogoś kto to robi a nie spinać się na forum

no w ursucie to masz wlotów a wlotów. na dobrą sprawe 2 nie porównuj  ursusa w którym pasowania sa na poziomie  dziesiatek a nie setek.
a olej w skrzyni pamieta hitlera.

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

22

Odp: Piaskowanie i malowanie silnika bez rozbierania

tak przytoczyłem tylko :D Nie ma co się tutaj panowie spierać tylko trzeba się przejechać do jakiegoś majstra który to robi i zapytać .

Honda hm w planach crf 2007 replica :D

23

Odp: Piaskowanie i malowanie silnika bez rozbierania

Czuje bol dupy na gimnazjalnym korytarzu :D
Chłopaku technicznie wiesz juz wszystko... Bo ci to opisalismy... Wiedzę juz powinieneś mieć w zasadzie skoro wiesz co kryje w sobie silnik.

A co do twojego zachowania to tylko utwierdzasz niektorych w przekonaniu ze jesteś młody i wydaje ci się ze wszystko wiesz. Znam ten okres. Powodzenia na A2 :]

WSK 125 (odrestauruje się) - Honda CB450S - Suzuki GS500E - Suzuki SV650S - KTM LC4 Duke II - KTM LC4 640SM - KLX300R - enduro zajawka

24

Odp: Piaskowanie i malowanie silnika bez rozbierania

Signe napisał/a:

Czuje bol dupy na gimnazjalnym korytarzu :D

Przecież napisałem:

Dziku napisał/a:
bobik123 napisał/a:

ELO !

I wszystko jasne.

Co do Ursusa - w takim razie po co rozbierać w motocyklu silnik, czyścić i malować proszkowo, jak można pierdyknąć farbę prosto z pistoletu :) [url]https://www.youtube.com/watch?v=b4Y3IxxKI08#t=01m24s[/url]

Ogólnie temat nadaje się do działu humor.

EXC 525 in progress

25

Odp: Piaskowanie i malowanie silnika bez rozbierania

fakt faktem
jak u mnie do pracy przychodzą silniki po regeneracji
to są malowane jak ten ursus .....

sprzedam części
EXC 520 /  LC4 620 - całe na części - koła enduro - koła KTM DUKE SM
DRZ 400 - części zawieszanie, elektryka, air box, sprzęgła, elementy silnika
gg 6777220            tel 698 - 672 - sto jeden

26

Odp: Piaskowanie i malowanie silnika bez rozbierania

zakładałem kilka silników ładowarki,  koparki. były robione w zakładzie  i przyszły siwe malowane wszystko po złożeniu ;)

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

27

Odp: Piaskowanie i malowanie silnika bez rozbierania

:) Bobik123. Także widzisz, że da radę pomalować. Będziesz pierwszy na dzielni a może i w Polsce. Jestem ciekawy efektów ;)

28 Ostatnio edytowany przez Spidi (2016-02-23 00:24:54)

Odp: Piaskowanie i malowanie silnika bez rozbierania

Kolega miał kiedyś ratlerka - wabił się Bobik. Autentyk! Fajny był, taki zupełnie maleńki a zadziorny, że hej!
Wiem... Przepraszam... ale nie mogłem! Serio tak się nazywał! :)))))

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

29

Odp: Piaskowanie i malowanie silnika bez rozbierania

U mnie Bobek lata :)
Temat chyba wyczerpany.

EXC 525 in progress

30

Odp: Piaskowanie i malowanie silnika bez rozbierania

Co za zbieg okoliczności znajomy miał też psa tylko że to był taki wychudzony wyliniały ogólnie to wyglądał jak gówno.Był strasznie pojebany no powiem Ci ze głupszego psa to nie widziałem a żeby było jeszcze śmieszniej to wabił się Spidi. :)Taka historia. A wracając do tematu to pomaluje silnik nie proszkowo ale pomaluje wstawię fotkę żebyście mogli pooglądać moje arcydzieło.