781

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

2 pytania :

- jaki może być mniej więcej koszt używanej obręczy 16.5 na przód ? ewentualnie całego koła. Mowa raczej o używkach...

- ktoś się może orientuje jaki splot jest seryjnie w mojej Aprilce ?

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

782

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Nowa obręcz to niedawno było był koszt 500zł

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

783

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Witam jestem nowy na forum posiadam husa fc 550 2001r i biorę się za mały remont już wiem że głowica padaka wiec pytanko od których modeli podejdzie wałek rozrządu

Było pare mzetek i chinoli Kawasaki kmx kdx kx yamaha yz berg fc550 Jest exc250

784

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

sx 450 wyskakujące dwa ostatnie biegi .  problem słoneczko - widelki  czy zaokrąglone kły ?   biegi wyskakuja pod obciązeniem

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

785

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

wg mnie to nie zaokrąglone kły - przy takiej usterce przeważnie biegi utrzymują się pod obciążeniem, a przy hamowaniu silnikiem bieg wyskakuje...

Ja mam pytanko o rodzaje splotów w felgach - ktoś się orientuje jakie rodzaje splotów używane są w SMach na przednich kołach ?

Pytam, bo są jakieś tam rzymskie, klasyczne itd i nie chciałbym kupić felgi, która nie będzie pasować do mojej piasty...

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

786

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

zadzwon do kogos kto robi koła np króla  wszystko wytłumaczy i będzie wiedział. widziałem kiedys  felge tzw surówke   sememu sie nawiercało  pod odpowiednim kątem   jeżeli splot będzie inny  sprychy będa załamane przy nyplach miałem tak w xt  po czasie rwalo pojedyncze sprychy raz na jakis czas.

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

787

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Pytanie czy błotnik przedni z LC4 różni się czym od tych z exc?

788

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

vcbv napisał/a:

Pytanie czy błotnik przedni z LC4 różni się czym od tych z exc?

Nie da się odpowiedzieć na to pytanie ponieważ uwzględniłeś w nim motocykle w przedziale około 20-30lat, już nie wspomnę o wersjach.
Pisz dokładnie jakie modele roczniki kolory.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

789

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

siemka jak sprawdzić  regulator napięcia  czy jest dobry czy  to on napewno robi zwarcie?

790

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

szybkie pytanie  czy zawory od exc beda pasowac do  sxa wiem ze tak ale sie upewniam. :D bo niema wymiarów nigdzie

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

791

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

siemanko Wie ktoś może czy te felgi podejdą do exc 450 2003r. nicy to są takie felgi jak te grimeca     [url]http://allegro.pl/aprilia-rs-125-06-felga-kolo-tarcza-tyl-tylna-i5609077331.html[/url]   oraz  [url]http://allegro.pl/aprilia-rs-125-06-felga-kolo-tarcza-przod-przedni-i5609076756.html[/url]

Kuba #18

792

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

smant napisał/a:

siemka jak sprawdzić  regulator napięcia  czy jest dobry czy  to on napewno robi zwarcie?

793 Ostatnio edytowany przez Majster128 (2016-01-22 21:14:39)

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Zmierzyć napięcie na stykach akumulatora na zgaszonym silniku. Odpal i sprawdzić je ponownie. Jeśli po uruchomieniu napięcie będzie mniejsze to trzeba szukać winy w ukł. ładowania.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

794

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Majster128 napisał/a:

Zmierzyć napięcie na stykach akumulatora na zgaszonym silniku. Odpal i sprawdzić je ponownie. Jeśli po uruchomieniu napięcie będzie mniejsze to trzeba szukać winy w ukł. ładowania.

podłączony regulator pali się bezpiecznik odpięty pali normalnie moto

795

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Orientuje się ktoś jakie wymiary ma filtr z 450SMR '08-'10?

PBM