226

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

Nie wykręcaj tej śruby więcej niż 4 obroty.
Podaj rozmiar dyszy wolnych.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

227

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

Dysza wolnych obrotow 42

Majster mozesz zerknac przy okazji na te gazniki, co on nich myslisz ?

[url]http://allegro.pl/ktm-sx-exc-520-525-gaznik-keihein-tps-fcr-41-yz-cr-i5834016413.html[/url]

[url]http://allegro.pl/ktm-sx-exc-sxf-gaznik-keihein-fcr-39-cr-yz-kx-rm-i5822686503.html[/url]

[url]http://allegro.pl/gaznik-fcr-ktm-yamaha-i5875643015.html[/url]

Husaberg FC 550 2003r.  x2 :)

228

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

Pierwszy to starsza wersja, brak możlwiości regulacji pompki, drugi ma zrobione 'ciepłe ssanie', do obsługi którego brakuje elementów, więc cena jest mocno przesadzona (bedziesz musial dołożyc troche kasy) poza tym to 39, trzeci jako tako, ale nie byłbym pewny co do pochodzenia (czy to rzeczywiscie z ktma).

Poszukaj sobie takiego z LC4, z odkrecanym intake bellem, ciepłym ssaniem. Dwa razy takie miałem i byłem zadowolony. :)

Będzie 690 niebawem

229

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

Ja ze swoim 41 też miałem przeboje ale na własne życzenie. Bez sprawdzania wymieniłem dysze na takie jakie w pożal się "manualu" są i męczyłem się kilka dni, zakwasy od kopania bo nie palił, ciąganie na lince z trudem pomagało i jak bym nie regulował i tak kupa była, aż dopiero jak z powrotem wsadziłem dysze co były za pierwszym razem zaczął gadać (co śmieszniejsze stare sprzedałem lub wymieniłem przez co musiałem odkupować je od chłopaków dlatego kilka dni się męczyłem bo ich nie miałem, tak to by od razu po pierwszym dniu przełożył). Jak gadał w miarę to już drobne poprawki dysz i obrotów i chodzi jak ta lala. Baw się z ustawieniami. Napisz jakie masz dysze i iglicę i na jakim poziomie jest ustawiona, może tak się szybciej dojdzie. Pzdr.

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

230

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

Na tą temp. powietrza możesz śmiało zamontować 48 lub 50. Zakręcić regulację do końca i stopniowo wykręcać.
Mam je na stanie jak byś chciał.
Odpuść jeszcze kupno gaźnika.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

231

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

Ok zakup gaznika narazie sobie daruje , co do dysz to chyba bede potrzebowal ich wiecej , czy dysza glowna powietrza ta 200 powinienem tez zalozyc ? U mnie brak.  Ciaganie na lince... :) a myslalem ze ja tylko bylem taki zdesperowany tez to przerabialem :)

Husaberg FC 550 2003r.  x2 :)

232

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

Zajmij się wpierw dolnym zakresem obrotów. Tą dyszą się narazie nie zajmuj.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

233

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

bandzior020
A husaberg już nie do sprzedania?
Wydaje mi sie ze był gdzieś na aukcji

Albo grubo Albo wcale :p
ktm lc4 640+2x akrapović+ fcr 41+open airbox 06r
Ktm 450 SMR-R 08r
Ktm 690 enduro R + SM 13r /Yamaha R1 tysiączek :)

234 Ostatnio edytowany przez bandzior020 (2016-01-08 12:42:07)

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

Berg juz sprzedany zostaly mi kola SM i kilka gratow. Dzieki za pomoc i podpowiedzi przy temacie gaznika. Chlopak ktory kupil moto zalozyl orginalnego Dellorto i pali mu na kopa on zadowolony i ja tez

Husaberg FC 550 2003r.  x2 :)

235

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

ile koła i jakie ?

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

236 Ostatnio edytowany przez kakarotto (2016-09-01 22:19:04)

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

Mam problem z gaznikiem, jak w temacie fcr41mx. Moto zaczelo strzelac jak z karabinu I obroty zmalaly. Na drugi dzien wyregulowalem zawory, to juz w ogole nie trzymal obrotow. Rozebralem gaznik, wyczyscilem I zauwazylem brak sruby od regulacji mieszanki. Chyba wypadla podczas jazdy. Wiec kupilem na 24mx taka z pokretem, zeby latwiej krecic. Po zalozeniu sruby I probach regulacji moto nie dziala jak trzeba. Nie strzela juz z wydechu, chyba ze na ssaniu to postrzela ale nie jak z karabinu. Moto po dodaniu gazu dlugo nie schodzi z obrotow I nie idzie jak trzeba. Zaznaczam ze przed awaria dzialal super. Zadnej dyszy nie zmienialem, iglica jak byla tak jest. Jakies sugestie?

A i jak dam nagle gazu to sie dlawi.

237

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

pytaj majster128 jak mi chłop doradził i podpowiedział to  moto zaczeło jechać :)

Albo grubo Albo wcale :p
ktm lc4 640+2x akrapović+ fcr 41+open airbox 06r
Ktm 450 SMR-R 08r
Ktm 690 enduro R + SM 13r /Yamaha R1 tysiączek :)

238

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

Wyczyść dokładnie układ wolnych obrotów w gaźniku. Wszystkie jego kanały. Najlepiej rozebrać gaźnik i po prostu go całego umyć.
Śruby reg. nie wykręcaj więcej niż 4 obroty - inaczej może wypaść.
Jeśli w zakresie 4 obr. nie uzyskasz satysfakcjonującego schodzenia z obrotów to zwiększ rozmiar dyszy wolnych obrotów.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

239

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

Najbardziej mnie zastanawia to, ze przed zgubieniem sruby od mieszanki wszystko było spoko. Wg mnie nowa sruba i regulacja na niej powinno zalatwic sprawe.
A tymczasem z dyszy wolnych obrotów 42 doszedłem do 50. Jest o wiele lepiej ale dalej z obrotow powoli schodzi, o wiele mniej, ale ale jednak. Jak dam drugi raz maneta w opor to zejdzie. Jakby na wolnych ciagle za ubogo.
Robie ponowne podejscie do czyszczenia.
A co tez mnie dziwi, to swieca jasna a kominy czarne.
W dolnym zakresie za ubogo a w wyzszym za bogato?

240 Ostatnio edytowany przez kubak2133 (2017-02-07 01:05:24)

Odp: keihin fcr MX 41mm w LC4?

Mam pytanie .
Husqvarna 610 gaznik Keihin fcr 41 mx
Dysze oryginalne
Doszedł dodatkowo przelot i teraz sie zaczyna .
Chciałbym wyregulować gaźnik, tak jak powinien być, nie na oko.
Jak to moge zrobic ? analizator spalin(AFR) ? jakie wartości maja być ?
2 sprawa
Pompka przyśpieszająca czy jak to się tam nazywa. Dużo osób skraca czas pracy ''wtrysku'' . Warto to robić w tej husce ? Jak to dobrze ustawić ?
Szukalem w manualu ale nic ciekawego nie ma
Ktoś coś wie ?

SM! <3