4,906

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

to zależy jakie moto, czy kolektory są przytkane czy nie. Dodatkowo, czy zależy CI na masie i np kolektory akcesoryjne są tytanowe itd...

jak masz hajs to bierz komplet :-]

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

4,907

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Pytanie czy zależy Ci na mocy czy tylko na dźwięku.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

4,908

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Jak się ma rozmiar crossfire 2 do crossfire 2srs
Pytam bo ciężko jest znaleźć w stolicy srs a jakoś boje się przez Neta bez przymiarki i nie chodzi tu tylko o długość stopy lecz wysokość stopy i buta. Od razu mówię że bez wymiennej podeszwy nie wchodzą w grę

Najlepsze MOTO to SUPERMOTO

4,909

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Rozmiarowka jest ta sama. Ja przymierzylem w motox na prymasa zwykle 2 a przez neta zamowilem srs za 1450 z nowego targu. Jak bedziesz zainteresowany, odezwij sie to dam namiary.

4,910

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

No właśnie o to chodzi. Jak dla mnie są one bardzo drogie a w Warszawie jeszcze o kolejne 2-3 stówki. Ją znalazłem w sputnik-team w Zgierzu za 1499

Najlepsze MOTO to SUPERMOTO

4,911 Ostatnio edytowany przez sepo (2015-12-08 20:19:48)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Moje kupiłem za 1450 w moto zych w nowym targu. Przesylka w cenie. Musialem tylko tylko wplacic 200 zl zaliczki i dopiero kolo mi zamówił. Od siebie moge polecic.
A co do samych butów to rewelka. Przymierzalem alpiny foxy formy gaerne ale sidi byly najwygodniejsze. Jak chcesz to ja mam rozmiar 44 i mozesz przymierzyc. Jestem z Ząbek.

4,912

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Fajnie dzięki, nawet koło mnie niestety nie ten rozmiar :( Ja mam długość stopy 250 latam w sidi Vertigo rain 41 i lekko ciasnawo na wysokość stopy. Dlatego lepiej przymierzyć 41 42 ale i tak najbardziej obawiam się zmiany biegów i podpierania na postoju. Nie bez powodu latalem w Vertigo, tyle że starłem do żywego podeszwy. Z resztą wolalbym podczas uslizgow kontrolnie nogę przystawić do asfaltu.

Najlepsze MOTO to SUPERMOTO

4,913 Ostatnio edytowany przez SUPERMOTO (2015-12-08 20:48:40)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

:) z dublowalem

Najlepsze MOTO to SUPERMOTO

4,914

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Pogadaj z mały200sx - on ma chyba 42 lub 43 Geanre supermoto

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

4,915

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

43 ale gearne 43 sa nie wiele mniejsze od sidi 44

4,916

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

w Warszawie bez problemu mają w 4ride.pl, gdzieś jeszcze, może w olku byly srs'y, jakiś czas temu jak dzwoniłem to od ręki rozmiarówke mieli, różne kolory, ale to raczej nie ma wpływu na rozmiar ;]

RMX 450Z

4,917

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Dzięki za pomoc, chyba muszę się udać na Prymasa bo jak się okaże że crossfire odpadają to kupię sprawdzone te co miałem a mają tam i trochę lepsze, czyli poza Vertigo są ST i nawet Vortice z wymienną podeszwą, ale jak zobaczyłem na fotach co tam jest wymieniane i w jakiej grubości, to lepiej żeby crossfajery pasiły :)
http://www.trackdaymag.com/images/stories/Sidi_Boot_Rebuild/photo1of3.jpg
Jakieś nieporozumienie

Najlepsze MOTO to SUPERMOTO

4,918

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

SUPERMOTO napisał/a:

Fajnie dzięki, nawet koło mnie niestety nie ten rozmiar :( Ja mam długość stopy 250 latam w sidi Vertigo rain 41 i lekko ciasnawo na wysokość stopy. Dlatego lepiej przymierzyć 41 42 ale i tak najbardziej obawiam się zmiany biegów i podpierania na postoju. Nie bez powodu latalem w Vertigo, tyle że starłem do żywego podeszwy. Z resztą wolalbym podczas uslizgow kontrolnie nogę przystawić do asfaltu.

Ja mam stopę 250-255 i mam rozmiar 41.
Pasuje jak ulał. Jeszcze wsadzę bardzo grubą skarpetę.
Z tym, że mam stopę wąską itd. a Crossfire są butami bardzo wąskimi i niskimi.
Może się więc okazać że ten but nie będzie Ci leżał w ogóle ze względu na anatomię twoich stóp.
Proponuję więc zacząć jednak od rozmiaru 41.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

4,919

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ma ktoś z was doświadczenie jaka jest różnica między I II, pytam, bo nie wiadomo na co trafię w promocji

Najlepsze MOTO to SUPERMOTO

4,920

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Z teoretycznej wiedzy to wiem tyle że II ma możliwość regulacji zapięcia - pasują na grubszą łydkę, w I był z tym ponoć problem.

RMX 450Z