1,486

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

no myślę że będzie musiała "zrozumieć :)

husaberg  fe501SM   ktm 990 super duke (sprzedam)

1,487

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

latamy jutro? sory dukesebo  :)

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

1,488

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

moje ziomki maja trening driftu na modlinie jade drz pośmigać raczej wjazd bedzie free jak ktoś chce to 660785797 :D za 45 min wyjeżdżam...

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

1,489

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

bico a może się wreszcie na bemowo pofatygujesz ?

www.propitbike.pl

1,490

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

psatp napisał/a:

bico a może się wreszcie na bemowo pofatygujesz ?

Jak naszykuję swój pojazd w końcu tip-top, to postaram się w końcu znowu potrenować (spowolnić wam jazdę...:( ), i przytargam bicepsa za ucho. To dobry chłopak jest, da radę na treningu.

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)

1,491

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

bdsm.cyp napisał/a:

ogłoszenie parafialne :)
w najbliższą sobotę tj 19.06 nasz forumowy kolega Darek " Papuq" żegna się z wolnością i wstępuje w związek małżeński,  robimy mu obstawę motocyklową i niezmiernie milo by nam było, gdyby zjawiło się pare supermociaków :) zbiórka o 15.00 w sobotę (19.06) przy kościele w starej iwicznej.

No to jak jedziemy pożegnać kolegę?

Najlepsze MOTO to SUPERMOTO

1,492

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Kto chętny na latanie? W grę wchodzi tylko ostre zapierd... :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,493

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

dukeSebo napisał/a:

Kto chętny na latanie? W grę wchodzi tylko ostre zapierd... :D


Jak tylko ostre zap.... to zapraszam Wszystkich z STW tutaj [url]http://forum.supermoto.pl/post26636.html#p26636[/url]
Jest na miejscu, za free i na legalu bedzie mozna troszke pohałasować
Dla nas, ludków bez licencji jest utowrzona grupa amator, więc nie ma co sie obawiać dziewczyny  :lol:

DR-Z 400ESM sold

1,494

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

lata ktos dzis?

1,495

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Czytaj post wyżej  :D  :lol:

yamaha xt660x

1,496

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Ja nie pytalem czy w weekend ktos lata...pytalem o dzis.

1,497

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Znaczy się że... już się nie lata po ulicach? he? Już wszyscy przeszli na poziom zawodniczy :D  Cieszy mnie idea samodoskonalenia ale... my tylko nieśmiało pytamy czy ktoś chce sobie od tak pojeździć... dla zwykłej zabawy. ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

1,498

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

dukeSebo napisał/a:

Znaczy się że... już się nie lata po ulicach? he? Już wszyscy przeszli na poziom zawodniczy :D  Cieszy mnie idea samodoskonalenia ale... my tylko nieśmiało pytamy czy ktoś chce sobie od tak pojeździć... dla zwykłej zabawy. ;)

Latamy, latamy!!! Dlaczego dukesebo nie dałeś znaka na koma???? !!!! Buty już mi przyszły i jest gitara :D

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

1,499

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Nic nie wskazuje na to i długo nie będzie wskazywać abym się udawał na jakiś poziom tym bardziej zawodniczy.
Gdzie ja tam zwykły gość na przyciężkim nibyesemie, chętnie polatam co nieco z Wami po miejskich duktach.

yamaha xt660x

1,500

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

coś bym pojeździł chyba swoim DLem.....
212 kg na mokro :D

http://p0lish.wordpress.com