1

Temat: Sprzedam Husqvarne 630 SMS ! ;)

Cześć mam do sprzedania mój prywatny motocykl lub na wymiane za ciekawy samochód z dopłatą z mojej strony,wszystko opisane w aukcji. Cena myślę że nie jest wygórowana patrząc na to że motocykl jest zarejestrowany na kat A2,oraz posiada sportowe carbonowe schludne kominy,a nie to co golasy na innej aukcji.

[url]http://olx.pl/oferta/husqvarna-630-kat-a2-sm-supermoto-zamiana-35-kw-25-kw-okazja-CID5-IDcqLDz.html[/url]

2

Odp: Sprzedam Husqvarne 630 SMS ! ;)

mega jest zbieram na taka ! :)  jesli kupiec do lata sie nie znajdzie to ja wezme :)

drz y/sm 434

3

Odp: Sprzedam Husqvarne 630 SMS ! ;)

odpowiedz mi na pare pytan.
-stala wczesniej w ostrowe wlkp, kupiles ja, zrobiles lekko ponad 1000km i sprzedajesz, czemu?
-co sie stalo z okeina na baku?
-co z napedem ktory byl do wymiany? i czemu nie zaznaczyles, ze jest do wymiany skoro go nie wymieniles?.
-jak sprawuje sie skrzynia biegow, bo jak ja ogladalem mialem pewne watpliwosci co do niej.
pytania zadaje tu a nie telefonicznie z tego wzgledu, ze jeszcze z miesiac czasu musze sie wstrzymac z zakupem moto a nie lubie niepotrzebnie zawracac gitary.

4

Odp: Sprzedam Husqvarne 630 SMS ! ;)

Cześć ;) Tak Husqvarna stała wcześniej w Ostrowie Wlkp,kupiłem ją w takim stanie jak na zdjęciach okleiny już nie było. Sprzedaję tylko i wyłącznie z powodu potrzeby kupna samochodu na okres zimowy,gdyż muszę codziennie dojeżdżać ok 60km,a nie zawsze są 2 auta dostępne w domu. Z skrzynią wszystko okej na miejscu fakt faktem miałem wyczuć ciężko luz,ale kwestia przyzwyczajenia się czytałem o tym modelu i pytałem pare osób i podobno luz w tym motocyklu ciezko na samym początku wyczuć,a kolejny powód to taki że na wiosne chciałbym spowrotem powrócić raczej do sportowych motocykli. Jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania wal śmiało. ;)

5

Odp: Sprzedam Husqvarne 630 SMS ! ;)

no ok. na pytanie o naped mi nie odpowiedziales. czy zwracasz pieniazki za dojazd w razie gdyby się okazało, ze cos przede mna ukryles? wcześniej w ostrowie jak ja ogladalem byłem sam i miałem wątpliwości, dlatego teraz zabiorę mechaniora.
zakup planuje po 10tym grudnia także mam jeszcze trochę czasu

6

Odp: Sprzedam Husqvarne 630 SMS ! ;)

rysz, z całym szacunkiem, ale gdybym to ja sprzedawał moto, to w dupie miałbym takiego klienta, który z góry niemalże uważa mnie za oszusta, a na oględziny przyjechałby pod warunkiem, że jakby co, to miałbym zwrócić hajs za przejazd, bo na miejscu okazało się, że żarówka przepalona, ale plastik porysowany. No błagam... Chcesz to przyjeżdżaj, nikomu łaski nie robisz, że przyjedziesz obejrzeć moto.

Kawasaki KX250F

7

Odp: Sprzedam Husqvarne 630 SMS ! ;)

punk891, ostatnio mialem taka sytuacje w pleszewie, w woj. wielkopolskim gdzie pelno tego typu osobnikow. pojechalerm ogladac motonga, mostera 696 konkretnie. gosc przez tel zapewnial, wszystko jest ok, stan idealny, nigdy nie bity, nie robiony, powtarzal w kolko; 'przyjedzie pan, zobaczy' no i k***a przyjechalem. lezal na lewej stronie, lezal na prawej stronie. po odpaleniu wyciekal olej spod dekla silnika. ponoc mial przejechane 15k, z przodu byla wymieniana jedna tarcze co swiadczylo o tym, ze albo byl robiony, albo sie najnornalniej na swiecie zuzyla, ale jesli sie zuzyla, to nie po 15k... jesli Ty nalezysz do osob, ktore w takiej sytuacji popatrza, przeprosza za zajety czas i wroca do domu to dobrze, badz sobie taki-nie moja sprawa. ja z gory zakladam, ze kazdy to oszust, szanuje swoj i znajomych czas i nie latwo zarobione pieniadze.po za tym, ktos kto jest pewny motocykla, bez zawachania zgodzi sie.no i nikt tu nie mowi o czepianiu sie za ryse czy spalony kierunek.

8 Ostatnio edytowany przez levis (2015-11-24 22:04:55)

Odp: Sprzedam Husqvarne 630 SMS ! ;)

dobra, ale weź nie lam... Jak interesuje Cię moto, a sprzedawca nie ma nic do ukrycia i faktycznie chce go sprzedać, to poproś o dokładne zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, filmiki z pracy silnika itd... Wtedy możesz poradzić się mechanika bez jazdy na miejsce...

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

9

Odp: Sprzedam Husqvarne 630 SMS ! ;)

Panowie niestety w naszym pięknym kraju kupując motocykl bądź samochód trzeba z góry założyć, że sprzedawca chce cie oszukać, przynajmniej później nie jest się rozczarowanym.

10

Odp: Sprzedam Husqvarne 630 SMS ! ;)

To se k***a kupcie nówkę. Chociaż nie warto, bo i tak Was oszukają. Jedyny rozsądny sposób to czekać aż sąsiad będzie chciał sprzedać wymarzone moto w stanie jaki Was zadowoli. Ja zawsze (co prawda rzadko zmieniam pojazdy) mówię jak jest i było i wszyscy są zadowoleni.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

11

Odp: Sprzedam Husqvarne 630 SMS ! ;)

Nówki sztuki też bywają seryjnie zj*bane.

Jak bym miał się tak cackać (zwrot hajsu jak jest coś zjebane, itd) to bym żadnego moto ani nie sprzedał, ani nie kupił - bo nikt o zdrowych zmysłach nie pójdzie na takie warunki, ja przynajmniej bym się nie zgodził, jeżeli kupujący z góry zakłada, że chce go wydymać. Szkoda mi czasu i nerwów na takie osoby.

I tak jak już ktoś napisał, poproś o zdjęcia w wysokiej rozdzielczości - szczególnie tych elementów, do ktorych możesz mieć podejrzenia.
Poproś o filmik, jak moto odpala i pracuje.

Swoją drogą, co ma powiedzieć Raku, który wziął ode mnie Drezynę w ciemno bez oglądania?
Ja zrobiłem niemalże podobnie, z CRF'em, zrobiłem wywiad, poprosiłem o zdjęcia - zapłaciłem zaliczkę w ciemno, bez oglądania. Potem pojechałem po moto do Torunia. Nie żałuje.

#21, śnieg

12

Odp: Sprzedam Husqvarne 630 SMS ! ;)

nie lam? ok ale ty wylacz csa. pierdolicie wszyscy do czasu jak sie sami przejedziecie
snieg nie wiem co ma powiedziec raku i fajnie, ze kupiles i nie zalujesz. tez chce nie zalowac.

13

Odp: Sprzedam Husqvarne 630 SMS ! ;)

A ja rzuce dygresje w drugą stronę: byłem oglądać auto, waliłem 600km w jedna strone, miało być cukierek...
Na aukcji zdjecia były sprzed 4 lat, totalny szrot, że w ogóle jechało - byłem zdziwiony, gość walił taki kit, że chciało się rzygać. I to o 5 rano byłem u niego, zeby wrócić w sobote do pracy. :)
Moze auto to nie moto, wiadomo, ale trzeba swoje liczyć. Teraz bez dokładnego wywiadu, miernika, kompa nie jade. Chyba, że ktoś naprawde rzetelnie podchodzi do sprawy - to co innego.

Wystarczy się przejechać na kimś raz - za każdym nastepnym bedziesz ostrożny :)

A ludzi którzy chcą wycyckać, wcisnąć złoma jest dosłownie MULTUM.

Będzie 690 niebawem

14

Odp: Sprzedam Husqvarne 630 SMS ! ;)

rafal223 napisał/a:

A ja rzuce dygresje w drugą stronę: byłem oglądać auto, waliłem 600km w jedna strone, miało być cukierek...

Z furami jest trochę trudniej... sam wiem, ile się naszukałem sprawnego Transportera T4.

Anyway, ja wychodzę z założenia, że jak oglądać, to tylko w obrębie województwa, nie ma sensu jeździć na drugi koniec polski, po to by wrócić z kwitkiem.

#21, śnieg

15

Odp: Sprzedam Husqvarne 630 SMS ! ;)

kuman7 napisał/a:

Panowie niestety w naszym pięknym kraju kupując motocykl bądź samochód trzeba z góry założyć, że sprzedawca chce cie oszukać, przynajmniej później nie jest się rozczarowanym.

taka prawda!

https://www.bikepics.com/members/81