1

Temat: husaberg fe 550 , POMOCY !

Witam , ma ktos wymiary korbowodu do tego motocykla ? albo od jakiego innego motocykla pasuje , moze ktoś juz przerabiał ten problem to mi pomoże , z góry dzięki za odpowiedzi , Pozdrawiam!

2

Odp: husaberg fe 550 , POMOCY !

biniu176 napisał/a:

Witam , ma ktos wymiary korbowodu do tego motocykla ? albo od jakiego innego motocykla pasuje , moze ktoś juz przerabiał ten problem to mi pomoże , z góry dzięki za odpowiedzi , Pozdrawiam!

Kolego jezeli Cie to cos podratuje to pomierze CI korbe na dniach. Dzisiaj wyszla paczka z PL do NL i czekam az przyjdzie do mnie bo okazalo sie ze moja korba potrzebuje 35mm sworzen tzw Big End a mi dali 32mm wiec moge Ci zmierzyc i podac dokladne wymiary na dniach. Patrzylem w serwisowce to rok 01-02 roznily sie od 650 ale moze akurat...

3

Odp: husaberg fe 550 , POMOCY !

No zobaczymy , podaj wymiary jeśli mozesz jak cos to rocznik mam prawdopodobnie 2006

4 Ostatnio edytowany przez dido1214 (2015-11-03 21:46:44)

Odp: husaberg fe 550 , POMOCY !

Sworzen jest na 32 lub 35mm na przeciwwagach, korba wewnatrz na dole gdzie wchodzi lozysko ma 40mm, sworzen 20mm na tlok, reszta wymiarow potem

5

Odp: husaberg fe 550 , POMOCY !

Okej dzieki , czekam na reszte

6

Odp: husaberg fe 550 , POMOCY !

nie ma zamienników
wymiary Ci nic nie dadzą ponieważ czeka Cię zakup nowej oryginalnej

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

7 Ostatnio edytowany przez biniu176 (2015-11-04 15:02:50)

Odp: husaberg fe 550 , POMOCY !

Nie da rady od husqvarny ktm czy innego sprzetu ?

8

Odp: husaberg fe 550 , POMOCY !

Kolego oryginal raczej i nic innego nie zrobisz... Nowy 302Funty, 810$ i 365euro w DE ja do mojego 650 placilem 472Euro takze i tak masz mniej

9

Odp: husaberg fe 550 , POMOCY !

Hmmm, to moze ktoś z was chciałby kupić berga odemnie ? wymienilem glowice, cylinder, tlok , wszystkie lozyska w silniku i na wale korbowym , w motocyklu do wymiany zostal tylko korbowód , potrzebna mi kasa , rocznik 2006 cena 5000

10

Odp: husaberg fe 550 , POMOCY !

tak to jjest jak ludzie bez pojecia i kasy sie biora za wyczynowe motocykle, mamy kolejnego trupa w kraju
trza bylo kupic DR

11

Odp: husaberg fe 550 , POMOCY !

Lionix napisał/a:

tak to jjest jak ludzie bez pojecia i kasy sie biora za wyczynowe motocykle, mamy kolejnego trupa w kraju
trza bylo kupic DR

Niestety kolega nam odpadl widzialem Berga na olxie. Taka prawda ludzie majacy kase na moto nie liczacy sie z kosztami eksploatacji i potem sprzedaz za bezcen

12

Odp: husaberg fe 550 , POMOCY !

Tak gadacie bo nie doświadczyliście klątwy berga.
Ja liczyłem się z kosztami i z remontem. Jednak nie z dwoma remontami przez okres pół roku z czego każdy na kwotę 5-6tys.
Potwierdzi to też chyba kolega Delta.

Czy jakbym się przed zakupem zapytał ile mnie wyniesie remont itd. to ktoś by z was napisał, że około 12tys. zł?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

13

Odp: husaberg fe 550 , POMOCY !

Haker z tego co pamietam to ten drugi remont miales na wlasne zyczenie

14

Odp: husaberg fe 550 , POMOCY !

hacker33 napisał/a:

Tak gadacie bo nie doświadczyliście klątwy berga.
Ja liczyłem się z kosztami i z remontem. Jednak nie z dwoma remontami przez okres pół roku z czego każdy na kwotę 5-6tys.
Potwierdzi to też chyba kolega Delta.

Czy jakbym się przed zakupem zapytał ile mnie wyniesie remont itd. to ktoś by z was napisał, że około 12tys. zł?

Wlasnie jestem w trakcie remontu 650 Berga i wymiany tj: tlok kompletny ze sworzniem i pierscieniami (350Euro), uszczelka pod glowice (60euro), tuleja cylindrowa (330Euro) razem z orignami(10euro), korbowod (470Euro), lancuszek rorzadu (60Euro). Wszystkie czesci KTM Made In Austria - Elko, nie licze lozysk i simeringow bo to pewnie ze 150euro max. Liczylem sie z kosztami podczas zakupu i nie mam problemu z kosztami...