4,786

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Co to za jakieś gówno usuń polskie znaki przy dodawaniu postów ? co to do huja ma być, usuwam i od nowa to samo, dopiero za trzecim razem post wchodzi. Kto to wymyślił ? Chce zniechęcić do pisania na forum czy co ??

4,787

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

tabul napisał/a:

co to do huja ma być, usuwam i od nowa to samo, dopiero za trzecim razem post wchodzi.

Ciesz się, że nie tak jak u mnie - za dwunastym razem :]

EXC 525 in progress

4,788

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Mam prośbę do kogoś kto jest z wrocławia mówiąc krótko koleś ostro poleciał w ch***a i nie chce oddać kase za przesyłkę która okazała się zupełnie inną rzeczą niż zapewniał mam wszystkie dane delikwenta .Jak ktoś będzie się pofatygować to wynagrodzę :P

Honda hm w planach crf 2007 replica :D

4,789

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Pejwul_sm napisał/a:

Mam prośbę do kogoś kto jest z wrocławia mówiąc krótko koleś ostro poleciał w ch***a i nie chce oddać kase za przesyłkę która okazała się zupełnie inną rzeczą niż zapewniał mam wszystkie dane delikwenta .Jak ktoś będzie się pofatygować to wynagrodzę :P

to może powiedz jaki nick aby inni się nie nacięli .

4,790

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

tabul napisał/a:

Co to za jakieś gówno usuń polskie znaki przy dodawaniu postów ? co to do huja ma być, usuwam i od nowa to samo, dopiero za trzecim razem post wchodzi. Kto to wymyślił ? Chce zniechęcić do pisania na forum czy co ??

pomaga wyczysczenie ciasteczek lub korzystanie z trybu incognito (np. Chrome) wskakuje za pierwszym razem...

DRZ400SM + WR250F + PW80

4,791

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Łożysko 32005 to to samo co 32005 XA ?

Honda hm w planach crf 2007 replica :D

4,792

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Zamiast zaginać tablicę, czy robić inne windy - [url]http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/falszywe-tablice-rejestracyjne-to-nie-przestepstwo-przeglad-prasy,577938.html[/url]

EXC 525 in progress

4,793

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

ma ktos moze namiary kto zrobi mi tarcze 220 pod piastę yamahy ?

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

4,794 Ostatnio edytowany przez Pejwul_sm (2015-09-21 19:53:03)

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

[url]https://www.facebook.com/SGLancut?fref=ts[/url] oni docinają tarczę .

Ma ktoś wyjęty tylni zawias  od hondy crf 250 2005 ? Potrzebuje paru wymiarów bo chce go przełożyć do innego moto

Honda hm w planach crf 2007 replica :D

4,795

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Wybiera się ktoś do poznania na zakończenie sezonu?

HUSQVARNA TE 449 2013
BMW E65 2005

4,796

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ile wchodzi oleju do lag w drz sm? Padl mi uszczelniacz i leje sie z lagi:(

4,797

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Czy byłby ktoś zainteresowany ofertą chemii przemysłowej Caramba? Mam dostęp do wszystkich produktów po nieco niższych cenach, a dla forum znajdzie sie jeszcze rabat 7%.

READY TO >> TERROR

4,798

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Panowie mam problem z regulacją gaźników (mikuni bst32ss) szwagrowego Bandita 400. Szpej nie chce sie wkręcać na obroty miedzy 6-8tysi na otwartej manetce na full jest nie do przejścia. Jezeli delikatnie manetką operuje to przechodzę przez te obroty i pózniej wkręca sie normalnie. Wywaliliśmy te gaziory, wyczyscilismy co potrzeba (przytkana dysza, i źle zamontowana iglica) wyprowadziliśmy go do ustawień fabrycznych i dalej to samo. Wg serwisówki main jet powinny byc #102.5 a są założone #100. Czy te dysze mogą mieć aż taki wpływ na tą jego prace? Podejrzewamy ze zostały założone ze względu na ograniczenie kW bo wsumie ma mniej wbite w dowodzie niż powinien mieć. oczywiście wszystko inne zostało sprawdzone, zostały te nieszczęsne gaziory. Help

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

4,799

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

przytkaj nieco dolot i sprawdź czy problem ustąpi czy się nasili.

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

4,800

Odp: OFF TOP, Wymiana zdań i inne takie dyskusje.

Ludziska uważac bo na olx grasuje naciągacz i próbuje wyłudzić pieniądze przez paypal . jak dostaniecie maila z "ericmoles10@gmail.com" lub podobnego konta to od razu do kosza !