1,426

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

spoko moze byc 15

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

1,427

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Bede 15

Wgrywam mapki do KTM'ów
tel: 797 237 537

1,428 Ostatnio edytowany przez Deszczowiec (2010-06-05 13:03:06)

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

dobra to ja wpadam do bicepsa i na 15 bedziemy

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)

1,429

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Heh to moze sie ustawimy gdzies Cieplownia - wlochy skoro wszyscy jestesmy z tej strony - chyba ze ktos jeszcze mialby byc na zamkowym

Co proponujecie - offroad, miasto?

Wgrywam mapki do KTM'ów
tel: 797 237 537

1,430

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

pomyslimy na miejscu ja sie zawijam bo jescze w dupie jestem

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

1,431

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Offtop: Bico:
Gearing commander pokazuje taka mala predkosc bo domyslnie pokazuje max rpm 7750
Jesli klikniesz na speed graph to pokazuje caly do max 9300 rpm i wtedy jest 127km/h na 13:44
nie pamietam w ktorym temacie to bylo wiec pisze tu

Wgrywam mapki do KTM'ów
tel: 797 237 537

1,432

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Pojeździli my trochę  :)

Skecz dnia:

Godzina 18.00, podjeżdżamy do McDonald's, bico szybko zeskakuje z motorynki i pędzi do mc driva. Zamawia. Oczywiście oprócz żarcia zamówił coca colę. Przechodzi do okienka po odbiór:
                                                                                            Bico: No kuuurrrde, ale to cola light? Daj mi zwykłą!
                                                                                            Sprzedawca: dobrze szanowny panie, proszę o to zwykła coca cola
                                                                                            Bico: Kuuuurrrwa no, człowieku ja motorem przyjechałem a Ty mi
                                                                                            colę do kubka nalewasz?! Mam sobie ją na głowie postawić i pojechać?
                                                                                            Sprzedawca: ... yyy przepraszam zwykłej coli nie mamy w puszce.
                                                                                            Bico: Dobra, dawaj tą co wcześniej była - light! (Kur**)
                                                                                            Sprzedawca: ...
                                                                                            Bico:No, dzięki!

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)

1,433

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

No, bylem przy tym, niezly z niego cham

Wgrywam mapki do KTM'ów
tel: 797 237 537

1,434

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Zle moce mnie zatrzymaly w Legio wiec niestety nie dalem rady
Bico macterrorysto hehehehe

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570

1,435

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

...i do bolimowa nikt nie zawitał , a szkoda zawody motocrossowe fajne , jedyne co widziałem z Warszawy to suke bikinga na WB i pare sportów z Sochaczewa , jak zwykle jedyne supermoto ehh :(  i jak zwykle "uuu a co to za małe koła w tym crossie " już mnie to wpienia nawet niechce mi sie tłumaczyć, że TO JEST SUPERMOTO KUR*A , tylko aroganckim docinkiem odpowiadam małe bo nie urosły . Jestem tylko dlatego taki nie miły :D bo ejstem skazany na latanie ze sportami albo crossami , nie jest zle , ale polatał bym cos z sadomaso <płacze>

motoslide.com

1,436

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Deszczowiec niezłą miał minę jak dziś mnie zobaczył jadącego z czopkami :)
Na ślub kolegi... rzecz jasna

1,437

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

Deszczowiec napisał/a:

Pojeździli my trochę  :)

Skecz dnia:

Godzina 18.00, podjeżdżamy do McDonald's, bico szybko zeskakuje z motorynki i pędzi do mc driva. Zamawia. Oczywiście oprócz żarcia zamówił coca colę. Przechodzi do okienka po odbiór:
                                                                                            Bico: No kuuurrrde, ale to cola light? Daj mi zwykłą!
                                                                                            Sprzedawca: dobrze szanowny panie, proszę o to zwykła coca cola
                                                                                            Bico: Kuuuurrrwa no, człowieku ja motorem przyjechałem a Ty mi
                                                                                            colę do kubka nalewasz?! Mam sobie ją na głowie postawić i pojechać?
                                                                                            Sprzedawca: ... yyy przepraszam zwykłej coli nie mamy w puszce.
                                                                                            Bico: Dobra, dawaj tą co wcześniej była - light! (Kur**)
                                                                                            Sprzedawca: ...
                                                                                            Bico:No, dzięki!


to jakiś świeżak był... :cool:

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

1,438

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

dobra ja jutro nie latam bo stara już mi brzęczy że nad wode z dzieciakami mam jechać  :/

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

1,439 Ostatnio edytowany przez Deszczowiec (2010-06-05 20:58:39)

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

PRELUDE2000 napisał/a:

Deszczowiec niezłą miał minę jak dziś mnie zobaczył jadącego z czopkami :)
Na ślub kolegi... rzecz jasna

:D hehehhe dokładnie :D  patrzę patrzę a tu jadą jakieś gejowskie motocykle, ale slucham slucham i cos mi nie gra, slyszę coś co brzmi znajomo. Wyłonił się piękny głośny diuczek Radka. Było to miłe zaskoczenie szczególnie, że tylko jedno sm spotkaliśmy po drodze. :)

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)

1,440

Odp: Supermotowy Terror Warszawy

bico napisał/a:

dobra ja jutro nie latam bo stara już mi brzęczy że nad wode z dzieciakami mam jechać  :/

Zabierz je do Macdonalda :D

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)