571

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

majster nie moge sie dodzwonic do Ciebie wiec pw.

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

572

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Ile optymalnie dmuchać wiatru w koła enduro? głównie jazda po leśnych duktach + jakies podjazdy na zwirowniach których pełno w okolicy.

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

573

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

1.0 bar

rmz 250
gas gas txt 250

574

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Panowie czy są dostępne opony do supermoto z kolcami?

575

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

jaka tylna żarówka ? do lc4 , ona jest dwu żarowa? w sensie świeci mi sie tylko stop

czika czika bomba

576

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

facett napisał/a:

jaka tylna żarówka ? do lc4 , ona jest dwu żarowa? w sensie świeci mi sie tylko stop

Polecam taką:
[url]http://www.sklep.hadron.pl/zdjecia/3565_3.jpg[/url]
O ile w lc4 podejdzie, w exc 2 lata zanim sie przepaliła, zwyklaki to na 3-4 jazdy starczały

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

577

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

witam czy w exc 450 2004 jest podświetlany licznik ? jeśli tak to jak naprawić podświetlenie :)

578

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

a masz akumulator?
bo jak nie ma aku to nie ma podświetlenia.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

579

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

tak mam

580

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Taka sytuacja :/
Poleciałem z dwa tygodnie temu dziobakiem wgrać mapę pod akrapa. Całą trasę do warsztatu moto gasło na wolnych. Pan wgrywając mapę stwierdził, że moto raczej gaśnie temu że ma uszkodzony gumowy króciec pomiędzy głowicą a przepustnicą. Poprawił go, ale zalecił wymienić. Droga powrotna do domy była mega, bo po wgraniu mapy moto zmieniło się nie do poznania na plus. Pojeździłem parę dni do pracy i po jakimś tygodniu moto znowu zaczęło gasnąć na tyle, że wracając prawie rozładowałem akumulator odpalając go co chwilę. Próbując odpalić go w później w domu strzelił spalinami spod tego króćca :/ Dziś wymieniłem ten króciec, stary faktycznie miał zniszczony kołnierz od strony głowicy, poskładałem wszystko tak jak powinno być według mnie, wszytsko starannie dociśnięte i dokręcone. Znowu ciężko go było odpalić i na jeździe testowej idzie niby jak powinien na odkręconym, ale po puszczeniu manetki hamuje mocno silnikiem i zdycha. Nie wiem czy muszę wykasować błędy, które pewnie się po tych przebojach tam namnożyły czy ki ch*j z nim jest?
Ktoś coś, jakiś pomysł?

581

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

A zrestartowałeś komputer?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

582

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Nie, jak to uczynić ? :D
A, i zapomniałem wcześniej dopisać ze świeci mi kontrolka zdaje się F1. Nie mogę sprawdzić teraz bo jestem w robocie.

583

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Sprawdź jak świeci FI , tzn. ile razy mruga i odczytaj w instrukcji obsługi w tabelce rodzaj usterki.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

584

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Dzinkss napisał/a:
facett napisał/a:

jaka tylna żarówka ? do lc4 , ona jest dwu żarowa? w sensie świeci mi sie tylko stop

Polecam taką:
[url]http://www.sklep.hadron.pl/zdjecia/3565_3.jpg[/url]
O ile w lc4 podejdzie, w exc 2 lata zanim sie przepaliła, zwyklaki to na 3-4 jazdy starczały

taka zarowka u mnie w lc4 zyla 2x dluzej od zwyuklej i szlag trafil.


kupilem takie cos i dopiero z nia jezdze okolo 1,5 miecha . narazie spokoj i odpukac nic sie z nia nie dzieje . pacjent lc4
[url]http://allegro.pl/p21-5w-zarowka-led-bay15d-high-power-4w-biala-12v-i4753385428.html[/url]

585

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Gdzie dostane ochraniacz końcówki wydechu do 4t?
lajk dys
[url]http://www.motorcycledb.com/images/TM%20racing/TM-racing-SMR-530-F-a-e--20781.jpg[/url]