496

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

elo ktoś wie gdzie kupie dolna śrube do spuszczania oleju w exc 450 2004 szukałem ale nie znalazłem  :)

497

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

[url]http://www.larsson.pl/index.php?c=r&no=MzIxMDAwMA==&bid=106644[/url]

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

498 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2015-07-06 21:48:44)

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

smant napisał/a:

elo ktoś wie gdzie kupie dolna śrube do spuszczania oleju w exc 450 2004 szukałem ale nie znalazłem  :)

58030021000
58038022000
Słabo szukales, ktm sklep.

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

499 Ostatnio edytowany przez Chycu (2015-07-07 15:26:57)

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Pany,
Miałem w dziobaku blokadę na lince gazu przy przepustnicy (?)
Odkręciłem z jej boku dwie śrubki i zdjąłem z niej dekiel, do którego idą linki i wtyczka. Wszystko zajebiście, blokadę zdjąłem i się okazało, że pomiędzy tym deklem a przepustnicą jest uszczelka taka śmieszna z dwoma zgrubieniami - "kwadracikami" na śruby trzymające linki. I teraz mam problem, bo nie mogę za ch*** założyć tej uszczelki i szczerze nie widzę możliwości złożenia tego bez wyciągania wszystkiego z ramy, a chciałbym tego uniknąć z racji moich marnych zdolności mechanicznych :(
Robił to ktoś wcześniej i ma jakiś patent na to czy też najlepszy sposób?
Pozdrawiam

EDIT:
zrzuciłem bak i jakoś sobie poradziłem...
P.S. Dzik dobry, ale mogło by być więcej :v

EDIT2:
Znacie kogoś z małopolski, najlepiej jak najbliżej Zakopanego, kto wgra mapę pod Akrapovica do dziobaka (690sm) ?
Dzwoniłem do Aunera w Bielsko-Białej to krzyknęli mi 300 zł na start, a jak są cyrki takie jak u mnie, że gaśnie na zimnym to 500. Nie mało mi się wydaje, ale słychać było z rozmowy, że goście się znają.
Słyszałem od znajomego, że ktoś w Myślenicach się tym zajmuje, ale w necie nie mogę nic znaleźć związanego z serwisem KTMa.

500

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

jak sie jedzie na balice w krk jest serwis,powinni miec juz kompa.daj znac ile krzykneli.

501

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Ktoś wie z jakiego materiału robione są wały korbowe i czym to przewiercić?
Próbowałem dzisiaj zrobić otwór w moim wale i wiertło nawet ryski nie zostawiło:/

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

502

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Stal kuta? Cr-Mo-Mn najczęściej.  I wungla około 0.3 %

Czemu ten Pan pojechał? - https://bit.ly/2VlprSp

503

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Po co to wiercić?

Czemu ten Pan pojechał? - https://bit.ly/2VlprSp

504

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Ozdoba na szyje :D Bedzie pewnie wisialo na łańcuchu rozrządu:D

WSK 125 (odrestauruje się) - Honda CB450S - Suzuki GS500E - Suzuki SV650S - KTM LC4 Duke II - KTM LC4 640SM - KLX300R - enduro zajawka

505 Ostatnio edytowany przez Durszlak (2015-07-09 04:38:39)

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

[url]http://m.ebay.com/itm/Hot-Cams-Camshaft-for-KTM-520-525-00-07-Unicam-Stage-1-3015-1-56-5043-68-2049-/231450518588?nav=SEARCH[/url]
Dlaczego piszą o kompatybilności z 500-kami, 450 ma taki sam nr wałka więc powinien pasować, jakieś przeciwwskazania?

506

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

hacker33 napisał/a:

Ktoś wie z jakiego materiału robione są wały korbowe i czym to przewiercić?
Próbowałem dzisiaj zrobić otwór w moim wale i wiertło nawet ryski nie zostawiło:/

Haker - cieńkie wietło widiowe + wiertarka niskoobrotowa na stojaku + chłodzenie wodą - inaczej chyba nie da rady :-)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

507

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

hacker33 napisał/a:

Ktoś wie z jakiego materiału robione są wały korbowe i czym to przewiercić?
Próbowałem dzisiaj zrobić otwór w moim wale i wiertło nawet ryski nie zostawiło:/

są wiertła które w łożysko wchodzą jak w masło w lipcu, ale ciężko to kupić. Jak znajdziesz to daj znać, bo chętnie bym zanabył. Z wałem też nie powinno być problemu

rmz 250
gas gas txt 250

508

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

No właśnie nie wiem czy to jest stal ale chyba bardziej żeliwo.
Poczytałem, że mocne wały robi się z żeliwa perlitycznego/sferoidalnego.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

509

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

hacker33 napisał/a:

Poczytałem, że mocne wały robi się z żeliwa perlitycznego/sferoidalnego

nawet nie wiem w jakim to języku:). Ktoś to toczy, gwintuje, więc i w wierceniem nie powinno być problemu. Grunt to dobry sprzęt

rmz 250
gas gas txt 250

510

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Hack jak chcesz zrobić jakiś mod to podrzucę ci namiar na zakład w którym typeczek robił sobie wałki do SV więc przewiercenie też by ogarnęli. Pytanie tylko w jakim celu chcesz to robić?

WSK 125 (odrestauruje się) - Honda CB450S - Suzuki GS500E - Suzuki SV650S - KTM LC4 Duke II - KTM LC4 640SM - KLX300R - enduro zajawka